Page 1 of 3

zvaigzdes lietuvoje, kur?

Posted: 16 Aug 2006, 14:27
by mindaugasa
labadiena, kur pirkti zvaigzde negamykline?

Re: zvaigzdes lietuvoje, kur?

Posted: 16 Aug 2006, 14:30
by Rashyd
ka reiskia negamykline? as uzsisakiau nestandarta motopulse.
mindaugasa wrote:labadiena, kur pirkti zvaigzde negamykline?

Re: zvaigzdes lietuvoje, kur?

Posted: 16 Aug 2006, 14:47
by mindaugasa
Rashyd wrote:ka reiskia negamykline? as uzsisakiau nestandarta motopulse.
mindaugasa wrote:labadiena, kur pirkti zvaigzde negamykline?
na ir kaip motopulsas veza?
as turiu alergija motopulsui, bet bala nemate, jei veza greit.

Posted: 16 Aug 2006, 14:59
by Rashyd
nezinau kaip veza. manau ne zaibo greiciu.

"14 dantu zvaigzdute jusu motociklui kainuoja 59 Lt su PVM. Pristatymo
terminas 15 - 20 dienu."

Posted: 16 Aug 2006, 15:01
by mindaugasa
Rashyd wrote:nezinau kaip veza. manau ne zaibo greiciu.

"14 dantu zvaigzdute jusu motociklui kainuoja 59 Lt su PVM. Pristatymo
terminas 15 - 20 dienu."
tai jau bent 25-ias dienas lauki??

bo yra tokie anglai, kurie veza per 5-8dienas.
tai nebezinau

Posted: 16 Aug 2006, 15:05
by w919
Lapinas sau pirko Motoservise Talon sprockets, turejo vietoj, kaina normali.

Posted: 16 Aug 2006, 15:07
by Rashyd
man skubiai nereik, uzsakiau 08.08.

mindaugasa wrote:
Rashyd wrote:nezinau kaip veza. manau ne zaibo greiciu.

"14 dantu zvaigzdute jusu motociklui kainuoja 59 Lt su PVM. Pristatymo
terminas 15 - 20 dienu."
tai jau bent 25-ias dienas lauki??

bo yra tokie anglai, kurie veza per 5-8dienas.
tai nebezinau

Posted: 16 Aug 2006, 15:50
by mindaugasa
Image


mysle: surask suzuki atstovybe?

nepasisisulaikysiu.
vieno is geresniu pasaulyje motociklu gamintojo atstovybe lietuvoje: atvaziuoju pagal navodke, bo kitaip niekaip. tada lendi i kazinkokio autoserviso angariuka ir atsiprasinedamas dirbanciu zmoniu, trilinkas po pakeltu automobiliu, per dulkes, triuksma ir etc. lendi pro dureles i antra (ar trecia auksta).
kur pasiblashkes koridoriais randi 15m2 kamarele su 15 caro laikus menanciu padangu (bet uzbrangiai!), moterele ir 3 buse striukeles.
jei gerai supratau, tai jie ten turi dar viena kambariuka - ofisa.
be visa kito, sie atstovai praktikuoja vidury vasaros uzsidaryti atostogoms.
ir t.t. ir pan.

emotikonas :pyzdec:

Posted: 16 Aug 2006, 15:58
by Rashyd
Produktas afigeenas, taip, kad dziaukis, kad parduoda tokiem kaip tu. galetu buti uzdaras klubas ir suzi dalys galetu pirkti tik nusipelne biker judejimui. visokie vandalai ir loxai, gautu siusdintis is ebay.co.uk ar
cheatdawanksta.com


bandau uzsisakyti kazkatai is krabu lazdelliu. ziuresim kas valdo.

Posted: 16 Aug 2006, 16:02
by mindaugasa
...numeciau ragely :( butu atsiliepus ta bobele dar buciau ishlemenes "ee..e.. zvaigzde gal turit e..ee.."
o bykoz atsiliepe jaunas, zvalus motpulsas tai numeciau ragely :^o bleble :(
motoservisas nekelia ragelio, bo matyt uzpiso visokie lopai
vici karbu lazdelem net neskambinu, bo jau bendravau akis y akinius.
ir taip toliau
:mrgreen:

Posted: 16 Aug 2006, 16:15
by w919
nu blemba, perskambini visiem turi-neturi, jeigu niekur neturi perki internete i visks.

Posted: 16 Aug 2006, 16:21
by mindaugasa
antras variantas, netgi be pirmojo.
as negalejau nepasidziaugti suzukipulso pasiekimais!

Posted: 16 Aug 2006, 16:24
by w919
tiesiog kartais pasitaiko kad netycia turi tai ko tau reikia (ar tik ne sankaba taip pirkai?) todel paskambinti visada verta.

Posted: 16 Aug 2006, 16:28
by mindaugasa
jo, motoservisas turejo sankaba. speju ji yra unifikuota suvisom hondom.
ir gerai ten nupirkau.
siaip iki dabar dar negaliu patiketi, kad nupirkau.
ten dar tokia fyfachka aptarnauja...

Posted: 16 Aug 2006, 16:32
by w919
vot lapinas nuejo ir nusipirko komplekta 525 zvaigzdziu, galine aliuminine Talon, su RK grandine. lygir razmieras nedaznas, lygir lietuva, o eme ir nusipirko. taipogi tokiu budu galima nusipirkti EBC stabdziu kaladeliu ir panasiai. skaitau ner ko skustis!