Page 1 of 1
Smaugims
Posted: 22 Dec 2008, 15:38
by Rashyd
Noriu lekt, kuo gydytis?
Posted: 22 Dec 2008, 17:01
by _heyy
as irgi noriu lekt.
nusprendziau kad vaistas vienintelis - ieskot vilniaus apylinkese didelio nenaudojamo angaro

Posted: 22 Dec 2008, 17:03
by Ziune
Pradziai ishlaisvink save nuo spermiju pertekliaws, tada soooooociai paesk ir rezultate neJk i garaza, neziurek PC ir nejuNG mylimu DVD.
Just ejoy Ze KRistmas
Posted: 22 Dec 2008, 17:05
by _heyy
ziune, tu nesupratai, frakcijoj jau seniai krizes kampely nuspresta, kad siemet kaledu nebus. belieka tik smaugt

Posted: 22 Dec 2008, 17:12
by Ziune
skaitau busiu katai prapises......
Re: Smaugims
Posted: 22 Dec 2008, 17:19
by tckd
Rashyd wrote:Noriu lekt, kuo gydytis?
nieblogai ivaldzius tauriuju
an kitos dienos LEgt nesinuori.
ta pacia diena irgi.
Re: Smaugims
Posted: 22 Dec 2008, 17:19
by Renaz
Rashyd wrote:Noriu lekt, kuo gydytis?
Gydytis reikia sekanciai. Trint galva suns slapimu, arba darytis tatuiruote pageidautina per visa nugara ar atatinkama organa. Beje pirmas zingsnis nera butinas esant antrajam. Tada paziuret ar vis dar norisi lekt. Jei norisi, naudoti Ziunes pateikta recepta. Aciu, kad esate!
Re: Smaugims
Posted: 22 Dec 2008, 17:21
by Renaz
tckd wrote:Rashyd wrote:Noriu lekt, kuo gydytis?
nieblogai ivaldzius tauriuju
an kitos dienos LEgt nesinuori.
ta pacia diena irgi.
Dar galima keleta tauriu pasistatyt ant sveikatos ir ligu istraukimo. Pageidautina ne tusciu.
Re: Smaugims
Posted: 22 Dec 2008, 17:25
by tckd
Renaz wrote:
Dar galima keleta tauriu pasistatyt ant sveikatos ir ligu istraukimo. Pageidautina ne tusciu.
kadangi oras iki nauju metu virusuotas
tai skaitau kad tauriu reiktu ir nenuiminet
Posted: 22 Dec 2008, 17:26
by Renaz
Na va ir sudarem konkurencija medicininiam kulinariniam kanpeliui.
Re: Smaugims
Posted: 22 Dec 2008, 17:27
by _heyy
tckd wrote:Rashyd wrote:Noriu lekt, kuo gydytis?
nieblogai ivaldzius tauriuju
an kitos dienos LEgt nesinuori.
ta pacia diena irgi.
suzinokime, kad ta pacia diena gali buti, kad lekti noretusi. kad ir sy sestadieni, astunta ryto eidamas i sesku kalna is motoshopo maniau sau "nx as cia pesciom einu, visai nesijauciu girtas, reikejo namo su auto vaziuot"...

Posted: 25 Dec 2008, 15:16
by _heyy
na kagi, siandien daviau kaimynam pauostyt nesudegusio tepaliuko. dar karta pasidziaugiau oro salygu pamodifikuotomis kreivemis, kurios piese sypsena mano veide. binaru nebus, nes nebuvo tckd su zilu.
p.s. dabar eisiu zandus tepti su kudikiu uzpakaliukams skirtu itin svelniu tepaliuku

Posted: 28 Dec 2008, 16:03
by tckd
taip ir sakyk garaze paostei dumo,
tiek ir smaugimo**
*nu netikiu kad be sypu galima kazka nuveikt apart batono su batonu.

Posted: 28 Dec 2008, 16:55
by _heyy
ka tu, miestieti, supranti apie smaugima? pas man kaime, prie namu, apsnigtais arimais gali smaugt, ir smaugt, nes zeme po sniegu neuzsalus pirmom dieno buva, iki kol slektos pradeda saudyt

tik reik tokiu laiku dvi vilnones kojnes mautis, nes su viena melioraciniuose batuose saltoka.
beje, jei uab viti ryt vel dirbs, tai turesime vel minkstos zemeles smaugimui
