Page 1 of 7
NMSF 2009 metų kalendorius
Posted: 15 Jan 2009, 20:10
by motobiker
Paskelbtas 2009 metų NMSF bei kitų varžybų kalendorius,kurį peržiūrėti galite
čia >>>
Posted: 15 Jan 2009, 21:23
by Shtrych
gut.
o kaip su visų pamėgta Kacergine? nebus?
p.s. o šiauliuose Hoby neleis važiuoti?
Posted: 15 Jan 2009, 22:18
by mindaugasa vol.2
nu labai idomu. kruva uzvaziavimu. kacergos ner. ka jakas sako?
kaip ten kartodromuose lenks? bus daug neskausmingu prigulimu ant zolytes?
dolce moto darys alternatyvu championshipa?
beje protestuoju pries pauer komanderio uzdraudima. nors suprantu, kad tuo siekta suamzinti pinigingu gonshchiku persvara pries nepinigingus ir tai yra tesinga.
?
Posted: 15 Jan 2009, 23:01
by tckd
enduro tematika nelietuva..
endurokrosas ziemine_rukla? ir bikeshowmilenium..kacerbergo nematyt
motokrosas KTM taure keli etapai kawnui
pff

Posted: 15 Jan 2009, 23:47
by Kamstis
Tai wtf negalesiu pasigrozet kaip vyrai kacergoi smaugia?
Posted: 15 Jan 2009, 23:52
by storms
jamam SM etapus
kas in?
Posted: 15 Jan 2009, 23:55
by storms
dar klausimas
jei noresis pralekt ir SM ir ziede, tai reikes 2 licenciju???
http://motosportas.lt/index.php?option= ... Itemid=101
dar klausimas: kokie reikalavimau SM klaseje?
ar tiesiog sedi ir smaugi lyg nebutu rytojaus?
Posted: 16 Jan 2009, 00:11
by inter
Nu, o dabar greit visi klojat kas kur smaugsit.

Posted: 16 Jan 2009, 08:43
by Vito
Að smaugsiu þàsiukà. Ant þolytës. Palei trasà.
Posted: 16 Jan 2009, 09:04
by mindaugasa vol.2
dajosh padangu shildytuvus!
gi shoks lekt nuo pirmo rato kartodrome, posukiai ten staigus, ir guls.
ar ne?
Posted: 16 Jan 2009, 10:48
by motobiker
Shtrych wrote:gut.
o kaip su visų pamėgta Kacergine? nebus?
p.s. o šiauliuose Hoby neleis važiuoti?
kartodromuose visur bus C ir Hobby klases - jei pavyks bus 4 etapai Lietuvoje,
P.S istaisysiu klaida

Posted: 16 Jan 2009, 10:58
by motobiker
mindaugasa vol.2 wrote:nu labai idomu. kruva uzvaziavimu. kacergos ner. ka jakas sako?
kaip ten kartodromuose lenks? bus daug neskausmingu prigulimu ant zolytes?
dolce moto darys alternatyvu championshipa?
beje protestuoju pries pauer komanderio uzdraudima. nors suprantu, kad tuo siekta suamzinti pinigingu gonshchiku persvara pries nepinigingus ir tai yra tesinga.
?
kartodromuose taktika kitokia - reikia pasidaryti geriausia laika per kvala,nepramiegoti starto ir praktiskai niekas neturetu aplenkti

dolce moto atsisake su mumis bendradarbiauti,uzvakar Saulius patvirtino ,kad jie su LMSF darys Rytu Europos chempionata ... tad neturim galimybes iterpti ir savo C klases per tas varzybas.
Posted: 16 Jan 2009, 10:59
by motobiker
Kamstis wrote:Tai wtf negalesiu pasigrozet kaip vyrai kacergoi smaugia?
galesi - numatytos komercines varzybos

Posted: 16 Jan 2009, 11:07
by motobiker
taip - reikes 2 licenciju
nuostatai turetu buti paskelbti vasario viduryje, taciau ypatingu reikalavimu SM nera
Posted: 16 Jan 2009, 11:08
by motobiker
mindaugasa vol.2 wrote:dajosh padangu shildytuvus!
hobby klaseje prasom, C klaseje - sorry...