Page 1 of 14

Civilinis draudimas 2009

Posted: 09 Mar 2009, 13:45
by storms
naka
sia savaite (2009 11 savaite) pas pazhystama draudimo brokere yra akcija civilkei:
- jei esi nesnarglius (vyresnis nei 25) metams draudims kainuos 125 Lt
- jei esi snarglius (jaunesnis nei 25) metams draudims kaionuos 180 Lt
Draudimas - LD
ka sudomino - rasot cia. Toj gausiu reikiamus popierius suforminimui

edit: listas:
zil130
Renaz
mindaugasa vol.2
stormsas
Username
Arvis
Mr.Haris
jara
xkuza
Kamstis

visi PILNAI uzpildot sita exeli ir atsiunciat man el pastu [email protected]
http://www.failai.in/F76E215254/motociklu_draudimas.xls


Edit: zydri tie, kurie jau dave duomenis!

Posted: 09 Mar 2009, 13:56
by Username
o galima nusipirkti dabar bet isigaliotu nuo 2009-09men iki 2010-09men? :roll:

Posted: 09 Mar 2009, 14:01
by ezhiukas
domina. Reikia traktoriui ir tamarai

Posted: 09 Mar 2009, 14:02
by storms
Username wrote:o galima nusipirkti dabar bet isigaliotu nuo 2009-09men iki 2010-09men? :roll:
manau galima, pasidomesiu

Posted: 09 Mar 2009, 14:06
by ezhiukas
beje, domintu ir variantai 6/9 men. Traktoriu gal ir neverta metam draust

Posted: 09 Mar 2009, 14:07
by storms
ezhiukas wrote:beje, domintu ir variantai 6/9 men. Traktoriu gal ir neverta metam draust
varianc toks - imi metam arba eini pac zinai kur

Posted: 09 Mar 2009, 14:11
by Username
Beje cia kalba eina apie...masinas? Ar cia apie motus?

Posted: 09 Mar 2009, 14:13
by mindaugasa vol.2
reikia
o cia geros kainos ar kaip?
niekad nesidomejau, atsiprasau
:oops:

o ka, pas mumi pagal kubaturas dar neskirsto?

Posted: 09 Mar 2009, 14:14
by ezhiukas
Username wrote:Beje cia kalba eina apie...masinas? Ar cia apie motus?
sraigtasparniams

Posted: 09 Mar 2009, 14:17
by mindaugasa vol.2
pats sau atsakau: 204lt skaiciuokle duoda automatu
http://www.manodraudimas.lt/draudimo_sk ... otoroleris
iseina, kad gera kaina?!

ava lentele keliu draudeju
http://new.brokeris.info/index.php/faq/ ... -2008.html

Posted: 09 Mar 2009, 14:19
by storms
moto
baikeriu akcija
o as kadangi baikeris - todel galioja ir jums

Posted: 09 Mar 2009, 14:20
by Renaz
jamam sita kaina! urasykit man 1 vnt.

Posted: 09 Mar 2009, 14:21
by mindaugasa vol.2
tai cia ta kinietisku pavadinimu kontora?
nu juokingas pavadinimas, kaip dievamyliu
bet drausimes
ismokos juaniais (sitas juokas jau buvo)

Posted: 09 Mar 2009, 14:24
by Username
storms wrote:moto
baikeriu akcija
o as kadangi baikeris - todel galioja ir jums
AA tada pasilohinau, bo ziuriu kad kaina biski nereali kaip masinai :D

Posted: 09 Mar 2009, 14:24
by Username
ezhiukas wrote:
Username wrote:Beje cia kalba eina apie...masinas? Ar cia apie motus?
sraigtasparniams
Gauni minusa i spygli.