Page 1 of 2
Posted: 26 Mar 2009, 21:32
by mindaugasa vol.2
didzhej wrote:a ten tie du spot'ai sonuose, kur atrodo, kad nuo obj.atspindziai, tai cia posukiai?
taip
Posted: 26 Mar 2009, 21:33
by storms
beje
minimalu atstuma tarp posukiu dedes technikinej irgi moka isaiskint
turek raumeny!
Posted: 26 Mar 2009, 21:41
by ezhiukas
aha, man prisimenu ant dragstaro bande aiskint, vos ne rulete bego atsinest. Ten kazkokie tiuninginiai maziukai posukiukai buvo uzdeti
Posted: 26 Mar 2009, 21:48
by mindaugasa vol.2
votaitau!
niekad apie toki neesu girdejes.
o koks jis yra?
cm?
ar kitaip apibreziamas?
aplamai tai as tuvlitos darbuotoju ir taip neitikinsiu manau, del kitu priezasciu-trukumu
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Posted: 26 Mar 2009, 21:50
by storms
mindaugasa vol.2 wrote:votaitau!
niekad apie toki neesu girdejes.
o koks jis yra?
cm?
ar kitaip apibreziamas?
aplamai tai as tuvlitos darbuotoju ir taip neitikinsiu manau, del kitu priezasciu-trukumu
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
cm
ir berod ju yra apie 20
Posted: 26 Mar 2009, 21:53
by mindaugasa vol.2
ai, skaitau tersiam garbinga tema visokiais tuvlitais ir centimetrais.
nesolidu
edit: radau. istrauka is tuvlitos dokumentacijos "... minimalus leidziamas atstumas tarp motociklo ar kitos dvirates TP posukio sviesu turi buti ne mazesnis uz vairuotojo, to kur nepatogu sakyti, ilgi..."
Posted: 26 Mar 2009, 23:59
by El Traxo
mindaugasa vol.2 wrote:votaitau!
niekad apie toki neesu girdejes.
o koks jis yra?
cm?
ar kitaip apibreziamas?
teorijoja škias tokia:
b) galiniai posūkių rodikliai :
atstumas tarp rodiklių vidinių kraštų turi būti didesnis kaip 180 mm . Atstumas tarp
vertikalios plokštumos, liečiančios motociklo galą, ir rodiklių neturi viršyti 300 mm;
Posted: 27 Mar 2009, 07:37
by mindaugasa vol.2
aciu Los Traxui
tai skaitau pamatuosiu
ne-oem numeriu laikikliu privalumas tas, kad juos galima drasiai modifikuoti ir sirdies neskauda.
Posted: 27 Mar 2009, 08:09
by wundis
El Traxo wrote:
teorijoja ðkias tokia:
b) galiniai posûkiø rodikliai :
atstumas tarp rodikliø vidiniø kraðtø turi bûti didesnis kaip 180 mm . Atstumas tarp
vertikalios plokðtumos, lieèianèios motociklo galà, ir rodikliø neturi virðyti 300 mm;
ciprasome, galima noroda i sita dokumenta? gugle pasiunta tokia nesamone parasius …

Posted: 27 Mar 2009, 09:04
by Arvis
Posted: 27 Mar 2009, 09:42
by storms
Posted: 27 Mar 2009, 10:51
by mindaugasa vol.2
tai gerai, o kaip tada su integruotais posukiais/stopais, kur pardalioja i kaire ir desine. ir dar "E" gepruft
?
moderatoriai, iskelkite posukiu-numeriu klausima atskirai, pls.
gal is tiesu aktuali informacija ir turetu buti labiau pastebima.
nereiketu tersti HTK tokiais niekais.
Posted: 27 Mar 2009, 10:58
by El Traxo
wundis wrote:ciprasome, galima noroda i sita dokumenta?

ftp://skaitiniai/dokumentai/ 
Posted: 27 Mar 2009, 11:08
by Yvl
mindaugasa vol.2 wrote:moderatoriai, iskelkite posukiu-numeriu klausima atskirai, pls.
gal is tiesu aktuali informacija ir turetu buti labiau pastebima.
done. gany minusa!
Posted: 27 Mar 2009, 11:12
by mindaugasa vol.2
Yvl wrote:mindaugasa vol.2 wrote:moderatoriai, iskelkite posukiu-numeriu klausima atskirai, pls.
gal is tiesu aktuali informacija ir turetu buti labiau pastebima.
done. gany minusa!
noretum!
