Page 1 of 1

Shotpeening

Posted: 16 Apr 2009, 23:04
by spade
Kadangi niekur niekaip nieko nepjegiu rasti, tai paklausiu ir cia: kas nors shotpeeningu Lietuvoj uzsiima? :roll:

Re: Shotpeening

Posted: 16 Apr 2009, 23:54
by Renaz
spade wrote:Kadangi niekur niekaip nieko nepjegiu rasti, tai paklausiu ir cia: kas nors shotpeeningu Lietuvoj uzsiima? :roll:
Cia tipo shot pee'ing yra myzimas i taikini? Taip, uzsiimam per kiekviena walkouta.