Page 1 of 1
Uzviro akumas
Posted: 23 Aug 2006, 10:40
by Doozgle
Sveiki,
na zodziu po kokios 1.5h vaziavimo eme ir uzvire akumas. Pasigirdi itartinas cypimas, o po apziuros paaiskejo, kad akumas uzsiputes, svilpia garai... Na suprantama man tas nepatiko... Zodziu atsales jis buvo visai dochlas, bet dapilus dist. vandens ir pakrovus - veikia. Patikrinau pajungto akumo srove isjungtam/uzvestam/pakeltom apsukom rodymai - 12.8/13.8/17.5 V vat ir nepatiko tie 17 su virsum voltu. Na dabar neramu vaziuot ilgesniam pasivazinejimui. Turit minciu kaip pasitvarkyt???
Posted: 23 Aug 2006, 10:46
by w919
manau kad sugedo rele-reguliatorius. jei toliau vazinesi gali sugadint ne tik akumuliatoriu ir generatoriu. is principo tos reles yra neremontuojamos todel reiketu keisti. vienam forume yra toks veikejas darly, girdejau kad jis uzsiima situ reguliatoriu remontu. gal kas is cia esanciu turi kontakta?
Posted: 23 Aug 2006, 11:03
by Doozgle
Jo... Na noreciau kontaktu meistru, kurie galetu kazkuo padet. Nes su mocu detalem marijos zemeje - nepyragai.
Posted: 23 Aug 2006, 11:18
by gonzas
Darly = Darius, reziduoja Kaune. apie moto elektra zino viska uzhsimerkes. zinau kad priesh koki menesi tvarke ER5 ish Klaipedos rele krovimo.
kontakta turiu tik namu kompe, o siaip bandyk ieshkoti konkurenciniam puslapy
www.motomanai.lt prie meistru skyrelio esancioj informacijoj.
Posted: 23 Aug 2006, 11:19
by storms
Doozgle wrote:Jo... Na noreciau kontaktu meistru, kurie galetu kazkuo padet. Nes su mocu detalem marijos zemeje - nepyragai.
rasyk i o.moto darly req
jis kaip ir tu kawianckas
Posted: 23 Aug 2006, 11:19
by storms
gonzas wrote:Darly = Darius, reziduoja Kaune. apie moto elektra zino viska uzhsimerkes. zinau kad priesh koki menesi tvarke ER5 ish Klaipedos rele krovimo.
kontakta turiu tik namu kompe, o siaip bandyk ieshkoti konkurenciniam puslapy
www.motomanai.lt prie meistru skyrelio esancioj informacijoj.
susiktas pirmunas esi
Posted: 23 Aug 2006, 11:22
by gonzas
storms wrote:gonzas wrote:Darly = Darius, reziduoja Kaune. apie moto elektra zino viska uzhsimerkes. zinau kad priesh koki menesi tvarke ER5 ish Klaipedos rele krovimo.
kontakta turiu tik namu kompe, o siaip bandyk ieshkoti konkurenciniam puslapy
www.motomanai.lt prie meistru skyrelio esancioj informacijoj.
susiktas pirmunas esi
isirashau +5 :mrgreen:
Posted: 23 Aug 2006, 12:06
by Doozgle
Nu tinka mano ER5 irgi. Bet as Wilniovskas... Bet vis tiek +5 uz bandyma speti!
:mrgreen:

Posted: 23 Aug 2006, 12:24
by storms
Doozgle wrote:Nu tinka mano ER5 irgi. Bet as Wilniovskas... Bet vis tiek +5 uz bandyma speti!
:mrgreen:

malonu kad cia portugalu dauguma
Posted: 23 Aug 2006, 13:37
by gonzas
skaitau kad portugalai gaidziai :mrgreen:
ane, mindaugai?

Posted: 23 Aug 2006, 13:43
by mindaugasa
gonzas wrote:skaitau kad portugalai gaidziai :mrgreen:
ane, mindaugai?

e..e...e..
o zinote! ar matet kaip graziai zaibavo ana diena? oooo.., kaip dejo! beje, tesian tema, vaikystej gretimam bute gyveno sinpatishka mergaite, kuri labai bijojo kai griaudejo. ateidavo pas mus, jei budavo viena per perkunija. skaitau dabar mergaites labai drasios tapo: tiek griaudejo, o nei viena neuzejo?!? wtf?
Posted: 23 Aug 2006, 15:40
by gonzas
mindaugasa wrote:gonzas wrote:skaitau kad portugalai gaidziai :mrgreen:
ane, mindaugai?

e..e...e..
o zinote! ar matet kaip graziai zaibavo ana diena? oooo.., kaip dejo! beje, tesian tema, vaikystej gretimam bute gyveno sinpatishka mergaite, kuri labai bijojo kai griaudejo. ateidavo pas mus, jei budavo viena per perkunija. skaitau dabar mergaites labai drasios tapo: tiek griaudejo, o nei viena neuzejo?!? wtf?
skaitau kad siuolaikines mergaites yra bedieves, todel ir nebijo perkuno rustybes. ko pasekoje ir nebeuzeina
