Page 1 of 1
Wajduj
Posted: 23 Aug 2006, 11:12
by mindaugasa
http://www.dainese.com/eng/articolo.asp ... lo=1775079
Juodi, dydis 45. Devejau pats savaitele.
Siulykit kainas i email:
[email protected]
Pats mokejau 480Lt. Orientuociausi i 200Lt.
Sekmes
cia is omnio newsu
tau patiko su trumpaauliais maltis.
man irgi.
Posted: 23 Aug 2006, 11:20
by w919
aciu! kaiptik reikia. ne tai kad labai patiko, bet vis geriau nei su lakierkom (juolab su kaustytais kaip gp raceriui ateit i darba yra gan nejauku) tik va dainese batu ismieros tai ka as zinau. zhaltas kazkada matavosi 43, tai pasirode kad ten 41.5 geriausiu atveju.

bet butinai pasidomesiu!
Posted: 23 Aug 2006, 11:23
by gonzas
pasidomek ir man pasakyk, kuris ten dydis.
man reiktu realaus 43 ant savo kojos. pasimciau vazinejimui i darba tokius.
su ta salyga jei tu nepaimsi
Posted: 23 Aug 2006, 11:24
by w919
parasiau, duosiu zinot kaip kas (jei nepamirsiu).
Posted: 23 Aug 2006, 11:27
by gonzas
a tavo kuri ten ishmiera?
ba jei jumi netinka ir ten pasirodytu kad 43, tai paimtum man, uzh tai gautum 200 litu i bucki i zanda

Posted: 23 Aug 2006, 11:41
by w919
nezinau kokia ismiera, nematavau, bet batai tinka 43 ir 44. bet vistiek man turesi duoti 40 lt.
Posted: 23 Aug 2006, 11:50
by gonzas
w919 wrote:nezinau kokia ismiera, nematavau, bet batai tinka 43 ir 44. bet vistiek man turesi duoti 40 lt.
nu jei busi geras................ gausi ciupaciupsa :mrgreen: