Page 1 of 2
Problemine diskusija: slegis padangose?
Posted: 10 May 2009, 18:13
by mindaugasa vol.2
Labadiena,
cia paskutini karta lenkai buvo prilinde (ale i kacerga dabar kik ju prilenda. su hajabusa, su zzr1400 tik lekia!)
tai pasidyvijo. sako jo druzbanas, kur visame pasaulyje lekia laiko 1.4bar gale.
o pas mane, matai daugiau
siaip ne taip apgyniau lietuva ir savo nekompetencija nurashydamas ant sliku (druzbano) karkaso kietumo ir lekimo smarkumo.
bet susinepatoginau kazkaip..
taigi apklausa - refenrendumas:
kiek puciate i padangas jei pralekt trasoje?
Posted: 10 May 2009, 18:15
by _heyy
12-15 psi.
psi, nes turiu gera ir tikslu psi matuokli dar atvezta is usa, kai lt buvo su daug ss raideliu pavadinime.
Posted: 10 May 2009, 18:17
by Vito
Priekis 2.1
Galas 1.9
Posted: 10 May 2009, 18:31
by mindaugasa vol.2
uzdedu pliusa vitaliui ir neuzdedu superheyjui
vitaliau, o karstas paskum bandei matuot? kas gaunasi?
cia forume kitam isrado 10% taisykle. mol salta ir karsta neturi skirtis daugiau kaip 10%
Posted: 10 May 2009, 19:25
by sai
1.4 pucia i zemo slegio slikus. tie patys lenkai, kurie parduoda naujas padangas gonkese rekomenduoja maziau pusti, nei vito ivardijo "auksini" LT standarta. bus proga isbandyt, pigiu padangu uz zlotus nusipirkus

Posted: 10 May 2009, 19:39
by mindaugasa vol.2
o kaip suzinoti vaziuojant: per mazai ar per daug?
a. suzinai kai jau per velu, kadangi staiga sugenda motociklas kartu su padangomis;
b. plaukioja uodega/priekis
c. plaukioja kodel?
d. per daug - slysta
e. per mazai - slysta
Posted: 10 May 2009, 19:40
by alias
o helio nepučiat? gi weight reduction'as!

Posted: 10 May 2009, 19:42
by mindaugasa vol.2
alias wrote:o helio nepučiat? gi weight reduction'as!

azoto. kuris turio nekeicia kaisdamas nes nera dregmes.
skaitau oro kompresorius su sausintuvu gal taip pat kazkiek sprendzia?
Posted: 10 May 2009, 19:49
by wundis
nezinau, matuoju is akies 1 bara.
Posted: 10 May 2009, 19:52
by mindaugasa vol.2
wundis wrote:nezinau, matuoju is akies 1 bara.
kaip is akies? paspaudai ar minksta?
1bar tai gal i bekele?
Posted: 10 May 2009, 20:24
by wundis
mindaugasa vol.2 wrote:[
kaip is akies? paspaudai ar minksta?
1bar tai gal i bekele?
n0. ar cia piktuciu tema?
PS bekelei po 0,8
Posted: 10 May 2009, 20:32
by mindaugasa vol.2
hmm, na siaip klausiau, kiek pust maziau-negu-gatvei, kad pakaitus padangai slegis ishsilygintu. tai cia turejau omeny lekima asfalto trasa.
bet jei analogishka problema kankina ir lekiant bekele, tai diskutuojame visi.
Posted: 10 May 2009, 20:39
by zil130
tikrinau slėgį padangose 2008 vasarą.

Posted: 10 May 2009, 20:46
by mindaugasa vol.2
zil130 wrote:tikrinau slėgį padangose 2008 vasarą.

aciu. gal tuomet paklausome ka sako asfaltiniu disciplinu adeptai.
Posted: 10 May 2009, 20:50
by Vito
Á Dunlopà galima dràsiai maþiau pûsti nei "auksinis" standartas. Pas jas kordas labai tvirtas bûna.
Su azotu atsargiai reikëtø. Kai pûti orà, pradþioj padangos minkðtesnës bûna, geresnis sukibimas. Kai áðyla, pasidaro kietesnës, bet ir padanga suðilus. Su azotu jos iðkart kietos bûna.