Page 1 of 2
Pirdos?
Posted: 06 Jun 2009, 18:06
by efk0nas
Kažkaip pastebėjo mano brangioji padidėjusį pirdų populiarumą tarp dailiosios lyties atstovių, dar apie sėkmingai skraidantį YVL'o drakoną papasakojau.. Žodžiu, užsimanė pirdos
Kl. nr. 1: kaip su teisėm? Reik joms teisių šiais laikais?
Kl. nr. 2: ką pirkt? Biudžetas nėr bais didelis, kokie 3k Lt max.
Dėkui už info.
Posted: 06 Jun 2009, 18:12
by Yvl
uz 3k iseina padori vespa. teisiu reikia. 49cc nejamk. greit nebedziugins. optimum damai - 125cc
Posted: 06 Jun 2009, 18:25
by efk0nas
Posted: 06 Jun 2009, 18:37
by Shadow
Nu tokia gal ir nieko

Posted: 06 Jun 2009, 18:42
by Yvl
nu

arvio dama tokia jodo. tik MORKAVA

Posted: 06 Jun 2009, 18:43
by efk0nas
Nu, kebliausia tema tai, be abejo, bus teisės.
Posted: 06 Jun 2009, 18:45
by Yvl
Posted: 06 Jun 2009, 18:45
by Shadow
Pirdai teises issilaikyt ner kas (jei su dviraciu vaziuot moka)

Posted: 06 Jun 2009, 18:47
by Yvl
Shadow wrote:Pirdai teises issilaikyt ner kas (jei su dviraciu vaziuot moka)

tamstos zinai PIRDOS teisiu nera. yra A1 ir A kategorijos. o su kuo jos laikomos manau aiskint nereik?

Posted: 06 Jun 2009, 18:49
by efk0nas
Va va, aš irgi apie tą patį. Kažkada jau buvo užsibrėžus teises laikyt, bet kojytės trumpos ir nuo mano cibuko žemę tik pirštų galais pasiekia. Tai užsiparino, kad bus problemų. Dėl to turbūt ir užsimanę pirdos dabar. Ir še, kad nori - grįžtam prie to paties

Posted: 06 Jun 2009, 18:50
by Shadow
Nu zinau nu. Bet tai su regitriniu A1 kategorija issilaikyt viena baika nu. Ten gi pirda ir duoda vaziuot ta astunke

Trumpom kojytem su regitrine pirda vaziuot gerai. Su ilgom - problema. man keliai i vaira atsireme buvo

Posted: 06 Jun 2009, 18:53
by Yvl
beje, man susidare toks vaizdas kad regitroj koznas A kategorijos atvejis yra individualus... ane, arvi?

Posted: 06 Jun 2009, 18:54
by Shadow
Dristu papriestaraut.
Labai priklauso nuo egzaminuotojo! Jei is vakaro bus gaves is zmonos, tada leis islaikyt teises. Jei ne tadum eisi laikyt antra karta!
Posted: 06 Jun 2009, 18:58
by Yvl
Shadow wrote:Dristu papriestaraut.
Labai priklauso nuo egzaminuotojo! Jei is vakaro bus gaves is zmonos, tada leis islaikyt teises. Jei ne tadum eisi laikyt antra karta!
px egzaminuotojas kai kojom zemes nepasieki...
Posted: 06 Jun 2009, 19:02
by Shadow
Ant regitrinio pasieks. Kaip bebutu, neduos regitroj laikyt, kol neturesi is vairavimo mokyklos pazymejimo, kad baigei kursus. O vairavimo mokykloj nepriims i kursus, kol neturesi lapuko, kad regitroj teorija islaikei.
O ant tu 250 cc birbalu alia cioperiuku tai trumpu koju vaikas pavaziuos, nes anie zemuciai birbalai yra!