Page 1 of 2

Enduriniai ir krosiniai batai

Posted: 01 Jul 2009, 12:46
by aida
tckd wrote:
storms wrote:???
http://picasaweb.google.lt/a.milashius/ ... 6641219410
kodel supermotinei batai?
is ko sprendi?
dabar toks padas narmaliai krosan ain ir axo ir fox ir astarsai10 panasus

necilik nuo madu! :gay:
enduriniai batai krose nenaudojami, bo per daug giliai kabina zeme posukiuos ir ne tik :albino: (daviau offfftopic)

Posted: 01 Jul 2009, 13:11
by Yvl
aida wrote:enduriniai batai krose nenaudojami, bo per daug giliai kabina zeme posukiuos ir ne tik :albino: (daviau offfftopic)
kas dar cia per biesas? kuo enduriniai skiriasi nuo MX ?

Posted: 01 Jul 2009, 13:13
by aida
googlink ;)
p.s. slidimas visur reikalingas :albino:

Posted: 01 Jul 2009, 13:15
by Yvl
aida wrote:googlink ;)
p.s. slidimas visur reikalingas :albino:
xujampampuglink! grait sakai kuo ISH ESMES skiriasi enduriniai* nuo MX.. nes pirma roza girdziu.

guminiai chebatai braidyt po shudus - cia ne enduriniai tikiuos?

edit: nu tai kurie is situ enduro, kurie motocross?

Posted: 01 Jul 2009, 13:19
by aida
1 - padas. mazesnis protektorius
2- nosis. nera metaliniu apkaustu, o tai suteikia geresni kojos praslydima per grunta. ka neuzlenktum atgal
3- oro/vandens pralaidumas. suprantama ir taip ane?
4- mazesnis (biski) svoris. maziau sagciu. maziau metalo
5 - plonesnis priekis. na ta dalis pirstu. tik nezinau del ko

edit: vaziuoti galima ir su tapkem, bet jei jau rimtai, tai rimtai iki galo

Posted: 01 Jul 2009, 13:22
by Yvl
aida wrote:1 - padas
2- nosis
3- oro/vandens pralaidumas
4- mazesnis (biski) svoris
5 - plonesnis priekis. na ta dalis pirstu
skaitau tiesiog pavardinai kuo skiriasi skirtingu gamintoju skirtingi modeliai... :loser:

Posted: 01 Jul 2009, 13:24
by aida
skaitau nepamatei edit.

kas krosui batus siuna? starai ir sidi. googlink toliau geriausius modelius

like - Image
Image

Posted: 01 Jul 2009, 13:26
by Yvl
xujne cia kazkokia...
nu NERA ir NERANDU kazkuo isskirtu MX ir enduro batu.. dok tiesu linka..
beje - tckd gerai parase. tai tik nauja MADA ir nieko daugiau. nera tokios klasifikacijos ir tashkas!

Posted: 01 Jul 2009, 13:29
by mindaugasa vol.2
:evil: , zr. stormso tema apie kroso batu pritaikyma brytvom.
jau isdiskutavom
yra net trailo batai isskiriami
vienok parasiau ne todel, o todel, kad ziurint i tokius plastmasinius batus man is anksto pradeda mausti keliu sanarius.
rashydas tegu paraso.
susinervavau..

Posted: 01 Jul 2009, 13:30
by Yvl
mindaugasa vol.2 wrote:yra net trailo batai isskiriami
trialo yra. specifika kita, reikalingas geras grip'as... gi kad yra atsikrai enduro ir kroso - man naujiena...

Posted: 01 Jul 2009, 13:31
by aida
nu nera, bet yra :roll:
tiesiog yra nauju pliusu pagal kuriuos visi perlipa i juos. Jau retas kuris vaziuoja su auksciau minetais 5 punktais

ai, einu atostogu. :-$
bet galiu duot telefono numeriu.. googlej neradau =;

vistiek as teisi

Posted: 01 Jul 2009, 13:35
by Yvl
aida wrote:nu nera, bet yra :roll:
tiesiog yra nauju pliusu pagal kuriuos visi perlipa i juos. Jau retas kuris vaziuoja su metaliniais
aha! ka ir sake tuchkus - nauja mada, nauji atradimai ir nieko daugiau!
kaip ir visur kitur...
aida wrote:ai, einu atostogu. :-$
:evil:
aida wrote:bet galiu duot telefono numeriu..
kieno numeri?
aida wrote:googlej neradau =;
:skvydukas:
aida wrote:vistiek as teisi
:snooty:

Posted: 01 Jul 2009, 13:37
by aida
tai wallkmenai irgi nauja mada. ](*,) numeri tu kurie geriau zino nei as :bs:

p.s. kas tas vaidas kuris man spamina mail'a :chain: ;-)

Posted: 01 Jul 2009, 13:38
by Yvl
tu gal norejai pasakyt kad endure bisk px naujos mados, del to tinka ir metalines atsikishusios nosys? :)

Posted: 01 Jul 2009, 13:39
by aida
enduro reik nosiu, bo neatsispirs nuo slapio medzio kitaip. ju batai neslysta! o va tu pastovetum ant SLAPIO lapo su krosiniais