Page 1 of 2
Enduriniai ir krosiniai batai
Posted: 01 Jul 2009, 12:46
by aida
tckd wrote:
is ko sprendi?
dabar toks padas narmaliai krosan ain ir axo ir fox ir astarsai10 panasus
necilik nuo madu!

enduriniai batai krose nenaudojami, bo per daug giliai kabina zeme posukiuos ir ne tik

(daviau offfftopic)
Posted: 01 Jul 2009, 13:11
by Yvl
aida wrote:enduriniai batai krose nenaudojami, bo per daug giliai kabina zeme posukiuos ir ne tik

(daviau offfftopic)
kas dar cia per biesas? kuo enduriniai skiriasi nuo MX ?
Posted: 01 Jul 2009, 13:13
by aida
googlink ;)
p.s. slidimas visur reikalingas

Posted: 01 Jul 2009, 13:15
by Yvl
aida wrote:googlink ;)
p.s. slidimas visur reikalingas

xujampampuglink! grait sakai kuo ISH ESMES skiriasi enduriniai* nuo MX.. nes pirma roza girdziu.
guminiai chebatai braidyt po shudus - cia ne enduriniai tikiuos?
edit: nu tai kurie is
situ enduro, kurie motocross?
Posted: 01 Jul 2009, 13:19
by aida
1 - padas. mazesnis protektorius
2- nosis. nera metaliniu apkaustu, o tai suteikia geresni kojos praslydima per grunta. ka neuzlenktum atgal
3- oro/vandens pralaidumas. suprantama ir taip ane?
4- mazesnis (biski) svoris. maziau sagciu. maziau metalo
5 - plonesnis priekis. na ta dalis pirstu. tik nezinau del ko
edit: vaziuoti galima ir su tapkem, bet jei jau rimtai, tai rimtai iki galo
Posted: 01 Jul 2009, 13:22
by Yvl
aida wrote:1 - padas
2- nosis
3- oro/vandens pralaidumas
4- mazesnis (biski) svoris
5 - plonesnis priekis. na ta dalis pirstu
skaitau tiesiog pavardinai kuo skiriasi skirtingu gamintoju skirtingi modeliai...

Posted: 01 Jul 2009, 13:24
by aida
skaitau nepamatei edit.
kas krosui batus siuna? starai ir sidi. googlink toliau geriausius modelius
like -

Posted: 01 Jul 2009, 13:26
by Yvl
xujne cia kazkokia...
nu NERA ir NERANDU kazkuo isskirtu MX ir enduro batu.. dok tiesu linka..
beje - tckd gerai parase. tai tik nauja MADA ir nieko daugiau. nera tokios klasifikacijos ir tashkas!
Posted: 01 Jul 2009, 13:29
by mindaugasa vol.2

, zr. stormso tema apie kroso batu pritaikyma brytvom.
jau isdiskutavom
yra net trailo batai isskiriami
vienok parasiau ne todel, o todel, kad ziurint i tokius plastmasinius batus man is anksto pradeda mausti keliu sanarius.
rashydas tegu paraso.
susinervavau..
Posted: 01 Jul 2009, 13:30
by Yvl
mindaugasa vol.2 wrote:yra net trailo batai isskiriami
trialo yra. specifika kita, reikalingas geras grip'as... gi kad yra atsikrai enduro ir kroso - man naujiena...
Posted: 01 Jul 2009, 13:31
by aida
nu nera, bet yra
tiesiog yra nauju pliusu pagal kuriuos visi perlipa i juos. Jau retas kuris vaziuoja su auksciau minetais 5 punktais
ai, einu atostogu.
bet galiu duot telefono numeriu.. googlej neradau
vistiek as teisi
Posted: 01 Jul 2009, 13:35
by Yvl
aida wrote:nu nera, bet yra
tiesiog yra nauju pliusu pagal kuriuos visi perlipa i juos. Jau retas kuris vaziuoja su metaliniais
aha! ka ir sake tuchkus - nauja mada, nauji atradimai ir nieko daugiau!
kaip ir visur kitur...
aida wrote:ai, einu atostogu.
aida wrote:bet galiu duot telefono numeriu..
kieno numeri?
aida wrote:googlej neradau

aida wrote:vistiek as teisi

Posted: 01 Jul 2009, 13:37
by aida
tai wallkmenai irgi nauja mada.
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
numeri tu kurie geriau zino nei as
p.s. kas tas vaidas kuris man spamina mail'a

Posted: 01 Jul 2009, 13:38
by Yvl
tu gal norejai pasakyt kad endure bisk px naujos mados, del to tinka ir metalines atsikishusios nosys?

Posted: 01 Jul 2009, 13:39
by aida
enduro reik nosiu, bo neatsispirs nuo slapio medzio kitaip. ju batai neslysta! o va tu pastovetum ant SLAPIO lapo su krosiniais