taigi taigi taigi. skubame pasigirti. su salyga, kad su Inter'u buvom Parnu gonkese, vietinis gondos atstovas dave isbandyt 2009 cbr 600 rr su ABS.
isvada: stabdo gerai, abs per rankas nedauzo.
nagi, kas dar ant LT bande ABS?
usernameas sake bmw lamdes yr
anie, kaip zinia jau senokai abs kisa i mocus. reikia, nereikia...
o bet taciau hondos 600ukui gauna ar ne +10kg tas abs?
tai dabar lomke: 600rr yr radikalus ziedo mocas, kur atliekami gramai skaiciuojami. nu?
dabar gaunasi, kad reikia imti 600rr ir maltis po kaimo keliais ar mieste per lietu, kuomet atsiskleistu abs privalumas?
???
anyway, ten honda pristatyma dare?
08 1000rr pralekt dave?
jara wrote:taigi taigi taigi. skubame pasigirti. su salyga, kad su Inter'u buvom Parnu gonkese, vietinis gondos atstovas dave isbandyt 2009 cbr 600 rr su ABS.
isvada: stabdo gerai, abs per rankas nedauzo.
nagi, kas dar ant LT bande ABS?
as. ant bnv.
stabdo gerai, per ranka nedauzo. Rasiau tai gal pries metus?
Geriausia ant zvyro tokius fintus isdarineti arba dviese su keleiviu stabdant galiniu ratu.
Ant sauso asfalto tai nezinau ar tokio dalyko kada prisireiktu?
taigi per ktm bandymus buvo adventuris su absu. reikejo bandyt. aisku ant asfalto netiek ir isbandysi, tik galiu pasakyti, kad bekelej, visi kas naudoja bmw, atjunge yra abs sistema, netgi mygtukas specialus yra atjungimui.
nelabai iseina dozuoti stabdziu, kai viska uz tave belekaip daro kompas
beje, noreciau speti, kad abs i sportbaikus deda visgi taikydami i vidutini vartotoja (Average Joe), kur gal niekad gyvenime ziedo nematys.
sportynikai varo be abs. ir ilgai dar varys. bent jau ne su gamykliniais nustatymais abs'o
dar noreciau pastebeti nr2, kad abs tai zingsnis link traction control
o pastebejimas nr3, kad mazdaug 2021 metais motociklu vairuotojus pakeis kompiuteriai, o nepatenkintiems vairuotojams bus atsiunciami 3D onboard video, kad pasijustu valentino rossiais ziuredami vibro kedese
mindaugasa vol.2 wrote:senai aisku, kad karbai valdo
beje, noreciau speti, kad abs i sportbaikus deda visgi taikydami i vidutini vartotoja (Average Joe), kur gal niekad gyvenime ziedo nematys.
sportynikai varo be abs. ir ilgai dar varys. bent jau ne su gamykliniais nustatymais abs'o
dar noreciau pastebeti nr2, kad abs tai zingsnis link traction control
jei nepaziurejai video tai paziurek, ten yra ir average joe ir sportininkas. sporte sukibimo kontrole naudoja, tai naudos ir abs, jei (kai?) tik jis leis pagerinti rato laika.
mindaugasa vol.2 wrote:senai aisku, kad karbai valdo
beje, noreciau speti, kad abs i sportbaikus deda visgi taikydami i vidutini vartotoja (Average Joe), kur gal niekad gyvenime ziedo nematys.
sportynikai varo be abs. ir ilgai dar varys. bent jau ne su gamykliniais nustatymais abs'o
dar noreciau pastebeti nr2, kad abs tai zingsnis link traction control
jei nepaziurejai video tai paziurek, ten yra ir average joe ir sportininkas. sporte sukibimo kontrole naudoja, tai naudos ir abs, jei (kai?) tik jis leis pagerinti rato laika.
Istikruju yra biski kitaip.
Sporte traction control naudoja ne rato laiko pagerinimui. Pagrinde TC naudojama kad per lenktynes taupytu padanga, ypac antroje lenktyniu puseje. Tada ilgiau islaiko geresni padangos sukibima iki gonkiu pabaigos.
O kai reikia best lap time, tai TC yra atjungiamas, pvz per kvalifikacija. Cia tiek MotoGP tiek AMA Superbike taip daro, tai neabejoju kad ir likusieji irgi.
Galbut kazkada veliau pasieks elektronika toki lygi kad viska gales daryti, nes sitoje srityje daug tobulinimu daroma.
kalbu apie smaugima. ipurskimas pvz yr gerai, nieks nesigincyja (isskyrus kelionems, kur bus prastas kuras). bet vat abs'a tikrai reiktu turet su atjungimo funkcija. ji naudot vaziuojant pieno i parduotuve su tapkem ir pan.
kalbu apie smaugima. ipurskimas pvz yr gerai, nieks nesigincyja (isskyrus kelionems, kur bus prastas kuras). bet vat abs'a tikrai reiktu turet su atjungimo funkcija. ji naudot vaziuojant pieno i parduotuve su tapkem ir pan.
su tavo komentaru sutinku, jeigu paziurejai auksciau esanti video.