Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
-
stafas
- 125cc tarp koju
- Posts: 227
- Joined: 01 Jan 2009, 16:40
- Location: Kaunas
Post
by stafas »
Is UK parsisiunciau keleta Pirelli Supercorsa SC1 komplekteliu.
Aisku ne naujos, bet dar net gi labai naudotinos, ypac vidurys ir kaire puse (kacergai).
Padangos 08 metu gamybos. Randasi Kaune.
370 pinigu uz komplekta.
869806627 Tomas
Dėjau, dedu ir dėsiu visas pastangas ant Jūsų problemos...
-
jara
- Kacergos extrymas
- Posts: 1905
- Joined: 20 Feb 2009, 18:46
- Location: Kacergine
-
Contact:
Post
by jara »
stafas wrote:Is UK parsisiunciau keleta Pirelli Supercorsa SC1 komplekteliu.
Aisku ne naujos, bet dar net gi labai naudotinos, ypac vidurys ir kaire puse (kacergai).
Padangos 08 metu gamybos. Randasi Kaune.
370 pinigu uz komplekta.
869806627 Tomas
ot b lyn buozhe!!!
galejai bent jau nesakyt uz kiek isigijai

-
stafas
- 125cc tarp koju
- Posts: 227
- Joined: 01 Jan 2009, 16:40
- Location: Kaunas
Post
by stafas »
jo bet as sakiau uz kiek nupirkau, nesakiau kad teko siustis su TNT, nes lietuvaicai su mikriukais visiskai nepatikimi.
Dėjau, dedu ir dėsiu visas pastangas ant Jūsų problemos...
-
Abbath
- Kacergos extrymas
- Posts: 1615
- Joined: 08 Apr 2009, 16:45
- Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
-
Contact:
Post
by Abbath »
Tiesiog prasais -1
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
-
xkuza
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 788
- Joined: 28 Aug 2008, 21:43
Post
by xkuza »
apminusuoju. Akiplesiska!
-
jara
- Kacergos extrymas
- Posts: 1905
- Joined: 20 Feb 2009, 18:46
- Location: Kacergine
-
Contact:
Post
by jara »
idek vaizdeli, kaip tos korsos atrodo
kazkaip vel pradejau mastyt apie kacergines nemuno ziedu
