Page 1 of 4
Group buy: reisinginiai plastikai
Posted: 05 Sep 2009, 18:16
by mindaugasa vol.2
labadiena,
na kadangi prisijunge nitruxa, tai galima dali pradetu diskusiju permesti cia ir suorganizuoti pirmaji lietuvoje grupbaju plastikams.
primenu, kad pasirinktas plastiku gamintojas butinai turi gaminti plastikus esminiams motociklams, kuriu del vietos stokos nepaminesime

Posted: 06 Sep 2009, 15:45
by xkuza
O koks advantage pries perkant single? Siuntimas tas pats, kaina nebent biski mazesne.. Apsvieskit.
Skaitau ne laikas leist ziemai litus ant plastiku. Isaldyti pinigai. Vasari nusiperki ir ramus.
Posted: 06 Sep 2009, 18:07
by Username
xkuza wrote:O koks advantage pries perkant single? Siuntimas tas pats, kaina nebent biski mazesne.. Apsvieskit.
Skaitau ne laikas leist ziemai litus ant plastiku. Isaldyti pinigai. Vasari nusiperki ir ramus.
O koks skirtumas tarp mazmenines ir didmenines prekybos ir siuntimo kainu?
Posted: 08 Sep 2009, 13:43
by xkuza
mindaugasa vol.2 wrote:xkuza, tai imsi plastikus ar tai is ceku, ar tai is statu? aka group buy'jus
Kada uzpirkimas? ziemai neisaldysiu pinigu plastikuose, katrie tik balandi (geriausiu atveju) gales tarnaut.
Kaina? kiek tie skidmarxai kainuos?
Pakolkas buvau nuziurejes komplekta su purvasaugiais, bako coveriu, 2 daliu snapu, ilga, vienos dalies uodega iki bako, pauodegiu.
ir kainuoja iki 400 euru. germa-racing.de
BET, po dolcemotoro gonkiu Vitas buvo minejes, kad jam plastikai (snapas, belly, uodega trumpa) atsiejo 850 kazka pinigu. Debesys laiko apsigalvot ko ir kaip noriu, dar ir jums paraginciau pagalvot ko jums reik. Pagal kalba jo tai supratau, kad jam puikiai ant k5 suejo (nei vieno keiksmazodzio). Sake, kad britiski (maz noname?).
Posted: 08 Sep 2009, 16:44
by mindaugasa vol.2
vieni is pigesniu+europa (shipingas)
http://www.ricambiweiss.de/index.php/XT ... aoucd7o645
tik reikia susirinkti pilna set'a is atskiru daliu (jei reikia visu)
+49eur uz portabilu padangu pemetimo grebesta
+zr. priekinio rato fiksatoriu pervezimui autobuse/priekaboje
+nebrungus stovai
vienzo, ne pats prangiausias tiekejas
Posted: 08 Sep 2009, 18:48
by sai
pa svito k6, gali persimest ant savo ir nereiks toli ieskot
Posted: 11 Sep 2009, 20:25
by nitruxa
Pagaliau galiu rasyti

he...
nu ka... susirasineju su chekais pilnu hodu... laukiam laukiam ju pasiulymo... manau prasites... taip kad galite dar susirasty draugu draugus kuriems reikes plastiku

Posted: 11 Sep 2009, 22:15
by mindaugasa vol.2
nitruxa, a girdz? prisistatyk naujoku temoj paliubomu.
turi rasti argumentu itikinti visuomene, kad neisbanintu per pirma diena
taip pat, atskiru punktu deretu paaiskinti asmeninis santyki su avizomis.
Posted: 12 Sep 2009, 00:13
by zil130
spekuliantas, tfu verslininkas.
Posted: 12 Sep 2009, 12:16
by nitruxa
aij aij

i minusa nuvariau...

Posted: 13 Sep 2009, 14:38
by xkuza
Vito savo kislontus plastikus laiko kaip trofeja. Nepardod'.
Ricambi weiss zinoma, bet germa racing dar bako coveris uz kaina panasia. ir dar kazkas.
Laukiam laukiam cheku pasiulymo. Domintu absoliuciai visi racing partai. Bet, kaip jau sakiau, ziemos pabaigoj, pries sezono pradzia.
Bet, uodega+nosis+pilvas - 850lt atpisa viska. uz papildomus pinigus galima bako coveri paimt, ir vistiek pigiau turetu gautis, nei ricambi ar germoj.
Posted: 14 Sep 2009, 01:20
by nitruxa
xkuza wrote:
Laukiam laukiam cheku pasiulymo.
Su chekais susirasineju pilnu tempu... sunku su jais kazkaip tai, nelabai supranta jauciu, kad mum be PVM'o reik

ir dar su didele "studentu" nuolaida

nu nieko... imesiu poto, ka jie protingo pasiulys

Posted: 21 Sep 2009, 15:17
by nitruxa
Paskutines naujienos:
norint gauti neblogas kainas is cheku, reikia surinkti ne maziau kaip 10 zmones pirksiancius komplektus. Komplekto kaina apie
1100lt su plastiku parvezimu, bet, dar karta pabrieziu,
uzsakymo kiekis neturi buti mazesnis nei 10 komplektu.
Summary:
Visas komplektas + shippingas iki VLN =
1100LT
Bet turim pirkti ne maziau kaip 10 komplektu!
Norintys:
Siuo metu turime
4 GroupBuy dalyvius.
Plastikai:

Posted: 21 Sep 2009, 15:22
by El Traxo
Ciprašau, kad pertraukau, bet skamba kaip "atvesk 10 klientų ir 11tas valgys už dyką".

Posted: 21 Sep 2009, 15:25
by zil130
Bet turi susirinkti ne maziau kaip 10 zmoniu!
Norėjai pasakyt 10 plastikų rinkinių