Page 1 of 1

Puksejimas

Posted: 08 Sep 2009, 10:14
by Shadow
Kazko nesuprantu. Paskutiniu metu labai pradejo mano Shadowas pukset. Tik gazo rankena biski atleidziu iskart "saudo". Vakar grizus namo pastebejau, kad vienas vamzdis biski pajuodes. Siandien traktorius sukosi gaidys be posukiu, staigiai atleidau gaza, ko pasekoje pasigirdo toks pokst, kad ne visai maloniai pakvipo "paraku". Kur ieskot problemu?

Posted: 08 Sep 2009, 10:15
by Yvl
cia andai gi vienas cilindras buvo ishejes atostogu. gal sliekai zhvakese/aukstos itampos laiduose?

Posted: 08 Sep 2009, 10:15
by storms
duslintuvai originalus?

Posted: 08 Sep 2009, 10:21
by Shadow
Tada beda buvo zvakeje. Zvake pakeite viskas normaliai atrodo.
Duslintuvai nu ka as zinau, arba originalus, o gal kazka atsimenu lyg minejo varda Cobra :-k

Posted: 08 Sep 2009, 10:27
by storms
siaip spjaudymas kartais atsiranda nuo ismetimo sistemos nesandarumo - kai pradeda sviezia ora glusakas traukt

Posted: 08 Sep 2009, 10:28
by wundis
hm, o jam misinio riebumas kur reguliuojasi? musiet ir zvake buvo parejus del to?
nors puksi tai kai per liesas, o zvake parein kai per riebus?

siulyciau kazka isardyt. karbus kokius. ir padangas prisipust.

EDIT: jo pritariu stormsui. paziurek, gal kokia kolektoriaus tarpine suejus (jei ji ten isvis yra). aha?
mano banditas puksejo ajabitute kaip. net varztus nusukiojau.

Posted: 08 Sep 2009, 10:30
by Shadow
Image

Dusles sitos.

Blogiausia, kad ardyt neina. Kitaip i darba peskom reiktu eit, tai skaityk geriau jau darbe ir miegot. Masina be draudimo ir kuro, Valkyros man neduos vairuot :( Dnepras nevaziuoja.
BUBILIUS KYBYS!!!

Posted: 08 Sep 2009, 10:36
by El Traxo
pamiršai pridėti, kad visi vyrai - stormsai ir nėra ką apsirengti :D

Posted: 08 Sep 2009, 10:40
by Shadow
Nu prasom neizeidineti!
Mano asmenine nuomone vyru kiauliu tiek, kiek ir moteru parsu!
Apsirengt dar kazka randu, as neisranki :)

Posted: 08 Sep 2009, 11:07
by Teo
nieko nesupratau - rimti rokeriai svajoja apie tai, kad ju kibirai griausmingai pukšėtų, o čia, panimaješ problema vadina :)

standartiškai - deceleruojant šaudo, kai būn per liesas mišinys, arba ora per kolektoriu gaudo.

O šedovu karbiuratoriai, turi tokias vakumines pompikes, katros, uždarius droseli, ir nuliesėjus mišiniui, papildomai pariebina mišini, kad nešaudytų.
Tad jei pūkšėjimas (uj, kos gražus žodis:) atsirado nezachuj, tai arba kemšasi karbu kanalai, arba atsilaisvino išmetimo vamzdžiai.

šeip, visus karbu reikia karts nuo karto praplauti (jei nusipirkai baiką, tai pa liubomu plauni, o paskui žiūri kada pradės kimštis), nes ten prisidenka visokio gėrio, kuris priburia visokiu burtu...

tos "pompelės" - pažymėtos 9 numeriu

Image

Posted: 08 Sep 2009, 12:30
by Abbath
O i oro filtra kasnors bande pasiziuret?

Posted: 08 Sep 2009, 12:48
by Shadow
Aha, svarus geras filtras.