Page 1 of 2

19-20.09.2009 VI runda Mistrzostw Polski ir Alpe Adria

Posted: 10 Sep 2009, 11:16
by w919
19-20.09.2009 Poznanej Lenkijos cempionatas ir Alpe Adria.
http://www.aw.poznan.pl/imprezy2009/200 ... index.html

Ketvirtadieni-penktadieni Lenkijos cempionato treniruotes, kvalifikacija, lenktynes; penktadieni-sekmadieni Alpe Adria treniruotes, kvalifikacija, lenktynes.

Tvarkarastis:
http://www.aw.poznan.pl/imprezy2009/200 ... Poznan.pdf

Posted: 15 Sep 2009, 15:16
by w919
nakagi, su salyga kad bandysim dalyvauti, sugalvojau socialini experimenta - rasyt trumpus reviewsus smsais ir siust i Twitter. uzsiskraibint galima adresu http://twitter.com/VaidasG . rasysiu angliskai, neklauskit kodel.

Posted: 15 Sep 2009, 15:23
by Yvl
pasuPskraibinau RSS :)

Posted: 18 Sep 2009, 08:19
by Yvl
VaidasG: 20th in qualifying,not exactly happy,but at least there's room for improvement. :) looking forward for a better race tomorrow.

Posted: 18 Sep 2009, 21:00
by w919
Pirmos lenktys baigtos, 20 vieta. Viskas zjb isskyrus kad truksta greicio. Uzsiregistravom Alpe Adria, nors norejo neleist del licenziju. Varysim superstocke,su Lenkijos chempionais ir LeMano nugaletojais, mastom ar lenks ratu ar dviem?

Posted: 19 Sep 2009, 00:24
by inter
Nuargi nefaina, kai gauni karstas naujienas tiesiai is ivykiu centro, visai kaip pusryciai tiesiai i lova - patogiau nebuna!
Dar ima pasididziavimas, kad dvasingi zmones vataipva tiesiai is sesku gheto nuvaro pas ljankus ir lyg niekur nieko smaugia pirmam dvidesimtuke - way to go!!! :supz:
Kad nebutu offtopic, techninis klausimas. Greicio truko nes:
A. netinkamai parinktas gearingas
B. sulankstyta duslerka atim perdaug arklio
C. kic neivardintas variants

Posted: 19 Sep 2009, 08:25
by w919
inter wrote:Nuargi nefaina, kai gauni karstas naujienas tiesiai is ivykiu centro, visai kaip pusryciai tiesiai i lova - patogiau nebuna!
Dar ima pasididziavimas, kad dvasingi zmones vataipva tiesiai is sesku gheto nuvaro pas ljankus ir lyg niekur nieko smaugia pirmam dvidesimtuke - way to go!!! :supz:
Kad nebutu offtopic, techninis klausimas. Greicio truko nes:
A. netinkamai parinktas gearingas
B. sulankstyta duslerka atim perdaug arklio
C. kic neivardintas variants
Acakyma gal ir zinau, bet niekam jis neidomus, bandysim toliau naudot binarini gazo metoda - vakar is starto ir pirmam rate jamiau 5 greitesnius liankus, gaila nepavyko islaikyt pozicijos iki galo. :D

Posted: 19 Sep 2009, 12:32
by Dzuku_Briedzis
Super! [-o<

Posted: 19 Sep 2009, 19:50
by w919
Nakagi, tempas kyla, atsiranda stabilumas, sian per kvala pravaziavau 13 ratu vienoj sekundej, anksciau taip nemokejau. Gerai, pasidziaugem, dabar griztam i realybe. Superstock 600. Ramunas 28, as 29 (antras nuo galo). Prieky Kenny Forray, Marek Szhkopek ir kitos pavardes. Jei burtu feja mosteletu lazdele ir pradetumem su Ramunu vaziuoti 5sek per rata greiciau, tai GAL pretenduotumem i antra desimtuka. :D :tancujutvse: Aplenkem mergina, kuri Rusijos cempionate 6. :/
Kas labai patiko: susipazinom su Slovakijos 125 cempionu (sian griuvo ir atrodo susilauze raktikauli) bei Aprilia komanda su gamykliniu palaikymu. Abu raideriai valgo is vaziavimo duona. Slovakai siaip draugiska chebra, daug papasakojo. Komandos biudzetas 100 tukst. Eur, vienom lenktyne 3 varikliai, keicia galvos tarpines priklausomai nuo atmosferos slegio, mental!
Aprilios tevas ir sunelis dirba fabrike test raideriais. Visos gatvines Aprilios iseina po ju approvalu. Sunus lenktyniauja su RSV4, trasoj pirma karta buvo vakar, bet taip ir pasake - be prizu praktiskai neisvaziuoja. Pries valanda finisavo Superstock 1000 - 2 vieta ir 3 absoliute kartu su Superbike. Tetushis testuoja ne tik Aprilias bet ir visus konkurentu baikus bei visas imanomas padangas. Prareitingavo viska, kai netingesiu grizes parasysiu.
Uzmete aki i padangas - susake kas negerai pakaboj ir kiek pust oro (musu 2.1 ir 1.9 galim papasakot bobutei). Pasidariau kaip liepe - skirtumas kaip diena ir naktis, jau galima lekt!
Po to Bruno Rozkalns ivairiu patarimu dave ir net pasisiule per kvala pamatuot slegius po keliu ratu, kad pazet kaip dirba, etc.
Zodziu ispudziu ir patirties - vezimu vezk!! Dzenkuje bardzo uz demesi!

Posted: 19 Sep 2009, 21:11
by nepykit
w919 wrote:Nakagi, tempas kyla, atsiranda stabilumas, sian per kvala pravaziavau 13 ratu vienoj sekundej, anksciau taip nemokejau. Gerai, pasidziaugem, dabar griztam i realybe. Superstock 600. Ramunas 28, as 29 (antras nuo galo). Prieky Kenny Forray, Marek Szhkopek ir kitos pavardes. Jei burtu feja mosteletu lazdele ir pradetumem su Ramunu vaziuoti 5sek per rata greiciau, tai GAL pretenduotumem i antra desimtuka. :D :tancujutvse: Aplenkem mergina, kuri Rusijos cempionate 6. :/
Kas labai patiko: susipazinom su Slovakijos 125 cempionu (sian griuvo ir atrodo susilauze raktikauli) bei Aprilia komanda su gamykliniu palaikymu. Abu raideriai valgo is vaziavimo duona. Slovakai siaip draugiska chebra, daug papasakojo. Komandos biudzetas 100 tukst. Eur, vienom lenktyne 3 varikliai, keicia galvos tarpines priklausomai nuo atmosferos slegio, mental!
Aprilios tevas ir sunelis dirba fabrike test raideriais. Visos gatvines Aprilios iseina po ju approvalu. Sunus lenktyniauja su RSV4, trasoj pirma karta buvo vakar, bet taip ir pasake - be prizu praktiskai neisvaziuoja. Pries valanda finisavo Superstock 1000 - 2 vieta ir 3 absoliute kartu su Superbike. Tetushis testuoja ne tik Aprilias bet ir visus konkurentu baikus bei visas imanomas padangas. Prareitingavo viska, kai netingesiu grizes parasysiu.
Uzmete aki i padangas - susake kas negerai pakaboj ir kiek pust oro (musu 2.1 ir 1.9 galim papasakot bobutei). Pasidariau kaip liepe - skirtumas kaip diena ir naktis, jau galima lekt!
Po to Bruno Rozkalns ivairiu patarimu dave ir net pasisiule per kvala pamatuot slegius po keliu ratu, kad pazet kaip dirba, etc.
Zodziu ispudziu ir patirties - vezimu vezk!! Dzenkuje bardzo uz demesi!
Pliusuje barzdo! Ir smagaus prasmaugimo ryt!

Posted: 19 Sep 2009, 21:46
by Username
kadangi w969 po CSS praktiskai tylejo ir nieko naudingo MF neperdave tai duodam dar viena shansa pasitaisyti ir pasidalinti gauta technine patirtimi su likusiais nesportininkais.

Nes priesingu atveju teks ji isbanint =;

Posted: 19 Sep 2009, 22:13
by storms
pavydziu
+1

Posted: 19 Sep 2009, 22:59
by mindaugasa vol.2
be abejo +1
be abejo, reikia kazkaip planuoti vaziuoti poznaneje
kas kitamet vaziuos?

Posted: 20 Sep 2009, 09:51
by jara
kitamet ten kaip minimum du etapai bus, tad as vaziuoju butinai :)
super ispudziai! praktiskai bamba griauzia

Posted: 27 Sep 2009, 18:13
by motobiker
w919 wrote: ir kiek pust oro (musu 2.1 ir 1.9 galim papasakot bobutei). Pasidariau kaip liepe - skirtumas kaip diena ir naktis, jau galima lekt!
apie sita vieta prasome konkreciau - ivardinkite skaitines reiksmes ir su kokio gamintojo bei modelio padangomis buvo atliktas eksperimentas :rock: