Page 1 of 1

Utilizacija už dyką

Posted: 14 Sep 2009, 17:07
by efk0nas
Laba diena,

Gal kas turit seną nenaudojamą nešiojamą arba stacionarų (be monitoriaus ir kitų aseksuarų - tik korpusas) kompą, kurį vis ruošiatės, bet patingit nunešt iki šiukšliadėžės? Mes čia reikalą darom ir šiek tiek pritrūkom, tai išgelbėčiau nuo galvos skausmo. Nešiojamų reik kokių 4, stacionarių 5-6.

Ačiū :prayer:

Posted: 14 Sep 2009, 17:09
by Arvis
turiu viena !

edit: bet be PSU!

Posted: 14 Sep 2009, 17:11
by efk0nas
Tinka, jamam. Kas dar?

Posted: 14 Sep 2009, 17:16
by storms
berods kazkur metosi nesiojamas necassu nulauztu manitaru

Posted: 14 Sep 2009, 18:14
by efk0nas
Tiks, dok čia.

Posted: 14 Sep 2009, 19:50
by mindaugasa vol.2
turiu toshiba satelita. veikia kai vejas. nedosiu, bo kaip dabar pamenu, mokejom 12k lt, bo butinai toshibos reikejo, o niekas neveze.