Utilizacija už dyką
Posted: 14 Sep 2009, 17:07
Laba diena,
Gal kas turit seną nenaudojamą nešiojamą arba stacionarų (be monitoriaus ir kitų aseksuarų - tik korpusas) kompą, kurį vis ruošiatės, bet patingit nunešt iki šiukšliadėžės? Mes čia reikalą darom ir šiek tiek pritrūkom, tai išgelbėčiau nuo galvos skausmo. Nešiojamų reik kokių 4, stacionarių 5-6.
Ačiū
Gal kas turit seną nenaudojamą nešiojamą arba stacionarų (be monitoriaus ir kitų aseksuarų - tik korpusas) kompą, kurį vis ruošiatės, bet patingit nunešt iki šiukšliadėžės? Mes čia reikalą darom ir šiek tiek pritrūkom, tai išgelbėčiau nuo galvos skausmo. Nešiojamų reik kokių 4, stacionarių 5-6.
Ačiū