Page 1 of 2
Darbas ble
Posted: 01 Sep 2006, 12:36
by Yvl
reikia susirast man naujam darbe berniuka "na pabeguski"
nu tipo, kazka nuvezt, nupirkt, parvezt ir t.t.
siulo pradziai 1 k lt baltais pinigais i rankas... (sorry, ale cia jau ne mano kompetencija

)
reikia kad moketu skaityt, rasyt, pasirasyt, vairuot ir guoli nuo traukes antgalio atskirtu....
gal zinot koki talkova berna?
Posted: 01 Sep 2006, 12:38
by mindaugasa
jei zinot, tai tegul ateina pas mus i mechaniorus. gaus apmokymus ir remontuos technika. bo zmonui stabilei truksta, nespejam..
Posted: 01 Sep 2006, 12:47
by Yvl
zhiuriu ce visur same shit.. dabartiniam darbe 10+ mechanioriu - nespeja...
Posted: 01 Sep 2006, 12:53
by mindaugasa
as tau pasakysiu, kalbejau su pora klientu, tai pas viena po atsotogu is 50 drbininku gryzo 20, pas kita is 20 - du. ir siulo babkes, kiek niekas lietuvoj nesiulo, o tie "ne neisim" ir psio! (darbas, tiesa sunkus,-miskakircio).
nxnx. cia atostogu visi airiai buvo grize, uzparino giminem, kaip ten dxja zjb. tai visi pakele sparnus.
normalei?
man tai zjb.: masinas parduodam vietoj zmoniu, kad dirbtu.
bet i mechaniorus taip pat surast neina

Posted: 01 Sep 2006, 13:23
by Yvl
yoble, tie braskem kvepianciais eurais ir svarais pamojavo - pezdec kazkoks pasidare....
nors... ir as ne geresnis - trenkiau durim ir ainu kur daugiau duoda
cia uzvakar sededamas ant puodo tulike pamasciau: kodel is musu pas konkurentus zmones iseina, o is konkurentu pas mus - ne?

Posted: 01 Sep 2006, 14:20
by Renaz
Pas mus kieme statybos. KAs ryta atvaziuoja trys supuve pasatai, pilni Belarusisku rabatiagu! Per pietus valgo kefyra su bulkom. Va cia musu juodadarbiu pamaina. Bulbashai pavarys i Lietuva! Nepatinka.
Posted: 01 Sep 2006, 14:22
by Username
Renaz wrote:Pas mus kieme statybos. KAs ryta atvaziuoja trys supuve pasatai, pilni Belarusisku rabatiagu! Per pietus valgo kefyra su bulkom. Va cia musu juodadarbiu pamaina. Bulbashai pavarys i Lietuva! Nepatinka.
Gal kokiu sunkvezimiu reikia? a?
Posted: 01 Sep 2006, 14:23
by Renaz
Niponel. Prie ko cia sunkvezimiai?
Posted: 01 Sep 2006, 14:24
by _hey
:mrgreen:
jei visi siulo, tai ir as pasiulysiu. jei uzeis noras indeti skelbima, kad ieskot mechanioriu, pasiuntinuku, statybininku kreipkites pas mumi
norimo tiesos skleidejo pavadinimas nesvarbu.
Posted: 01 Sep 2006, 14:33
by Username
Renaz wrote:Niponel. Prie ko cia sunkvezimiai?
nu prie stroikiu! ar nenaudojama sunki technika pas jus ?

Posted: 01 Sep 2006, 15:36
by Renaz
Pas mus tai nenaudojama. Kieme stroikes, ten nueik, gal ten kas pades.
Posted: 01 Sep 2006, 15:36
by mindaugasa
Username wrote:Renaz wrote:Niponel. Prie ko cia sunkvezimiai?
nu prie stroikiu! ar nenaudojama sunki technika pas jus ?

man reikes. kai pradesiu stroikes. ir baika pavesiu tuo paciu. bet man nedidcko (kur C kat. sueina) ir su buda, kad nesimatytu kas viduje.
edit: arba mikrobuso krovininio.
prekiaujat tokiais mazais?
Posted: 01 Sep 2006, 15:40
by Username
Renaz wrote:Pas mus tai nenaudojama. Kieme stroikes, ten nueik, gal ten kas pades.
tai tu ne stroikes dirbi??
Posted: 01 Sep 2006, 15:43
by Username
mindaugasa wrote:Username wrote:Renaz wrote:Niponel. Prie ko cia sunkvezimiai?
nu prie stroikiu! ar nenaudojama sunki technika pas jus ?

man reikes. kai pradesiu stroikes. ir baika pavesiu tuo paciu. bet man nedidcko (kur C kat. sueina) ir su buda, kad nesimatytu kas viduje.
edit: arba mikrobuso krovininio.
prekiaujat tokiais mazais?
yes sir! visos budos ir visokios C kategorijos irgi eina. Tau reikia turbut kokios dvigubos kabinos bortinio su tentu (yra tokiu chitru) !
O bet taciau gal tau ir nereikia to visai....? ka tu ten vienkartiniu atveju stroinsi?
Posted: 01 Sep 2006, 16:07
by Renaz
Username wrote:Renaz wrote:Pas mus tai nenaudojama. Kieme stroikes, ten nueik, gal ten kas pades.
tai tu ne stroikes dirbi??
Nu ne. O tu sunkvezimius parduodi?