Page 1 of 1
Senos-naujos Honda VFR1200 technologijos
Posted: 17 Sep 2009, 21:11
by mindaugasa vol.2
Sveiki rokeriai,
vertinys is sportrider.com apie pati geriausia motociklas Honda VFR1200.
Raso, kad 2010-aisiais planuojama paleisti i gyvenima eiline Honda VFR1200 sport tourerio inkarnacija tures keleta nauju (motocikluose) technologiniu sprendimu.
Centre - F1 tipo pusiau automatine pavaru deze su dviguba sankaba.
Pavaru deze. O ne dirzinis/grandininis/whatever variatorius. Tures 3 darbo rezimus: 2 pilnai automatinius (D ir S. D- gal 'daily' ir S - sport) bei 1 rankini rezima, kai pavaros keiciamos svirteles ant vairo pagalba.
Dezei buti automatine smarkiai pades dvieju sankabu sistema, jau matyta klausytojams audi/volkswagen (o veliau ir kitu gamintoju) automobiliuose. Privalumas: itin skalndus pavaru perjungimas, netrkdantis motociklo pakabos darbo, maziau stresuojantys dezes komponentai etc.
Indomu, kad Honda ketina sia naujove apginkluoti ir daugiau savo motociklu, iskaitant ir pacius sportiskiausius.
Posted: 17 Sep 2009, 21:14
by Username
ABS'ai, automatines dezes, kas toliau? kadilako sofa?
Honda - patogus toureris, minkstai ir patogiai plaukiantis keliu
P.S. Visi zino kad Yamaha geriausiai tinka sportiskai astriam vaziavimui. Nuo Yamahos nepabegsi!

Posted: 17 Sep 2009, 23:39
by mindaugasa vol.2
jep. yamaha kala y klyna
beje, kazkodel nutrauje ctv fjr'o gamyba.
as cia pagalvojau: mocams kas labiau tinka: automatine pav deze ar variatorius?
Posted: 18 Sep 2009, 09:03
by storms
Posted: 18 Sep 2009, 09:21
by Teo
ten dar toj hondoj kazkada pasirodys naujoviškas V vormos dvižokas su dviem alkuninio kakleliais. pupsės kaip traktorius potato-potato, tik dvigubai tankiau
http://thekneeslider.com/archives/2009/ ... ctivation/
Posted: 18 Sep 2009, 09:25
by storms
aman patink kai buna 2 alkuniniai besisukantys i priesingas puses
Posted: 18 Sep 2009, 13:59
by M`BaubZ
Teo wrote:ten dar toj hondoj kazkada pasirodys naujoviškas V vormos dvižokas su dviem alkuninio kakleliais. pupsės kaip traktorius potato-potato, tik dvigubai tankiau
sublizgėsiu žiniomis ir pasakysiu, kad visų VFRų alkūniniai su 2 kakleliais
ir jokios bulvės iš jų nebyra.
o kalbant apie v4 - ar jūs skaitot, kad 600cc sportbaikai irgi pasidarys v4? kada?
Posted: 18 Sep 2009, 15:58
by mindaugasa vol.2
as tai klausciau, ar pirmiau pasidarys v4 ar elektriniai?
Posted: 18 Sep 2009, 16:37
by xkuza
tai jau elektra ne vienas smaugia, ka ir parode Isle of the Men TT.
Man idomu, kaip gaut daineso kombindzona su airbagu. Nes IoMTT tai vare irgi su jais.
Posted: 18 Sep 2009, 18:28
by M`BaubZ
mindaugasa vol.2 wrote:as tai klausciau, ar pirmiau pasidarys v4 ar elektriniai?
aš neklausiu. kažkokių elektrinių jau yra, bet dėl manęs tai galėtų ir nebūt.
kur ugnis, triukšmas, smarvė, tepalai, nuodingos dujos - kur romantika? a?
dar galiu parašyt, kaip skaitau apie variatorius ir robotines dėžes:
o yra dar kas nors sy variatorium išskyrus skūterius ir honda dn-01
(irgi savotiška pirda)? kažkaip sunkoka įsivaizduot sportyvinį motociklą
su cvt. reikia gal nuveit pažiūrėt motoroileriu varžibas, kad lengviau
įsivaizduot būtų.
o su tuo automatu, tai turbūt viskas bus gerai, bettai irgi - kur įdomumas,
kai kompjūteriai viską už tave teisingai padaro, ir link ko čia, skaitosi, tas
progresas eina: negi ultimate riding experience - nieko nedaryt, tik
paspausti vieną knopkę ir stipriai laikytis?
Posted: 18 Sep 2009, 18:43
by Rashyd
skaitau kad smaugsiu elektiniu krosinuku kaip tik bus imanoma... jega, pausciai ciulbba o tu plesi vaga ir girdisi tik duslus kuno atsitrenkimo i kliuti garsas.

Posted: 18 Sep 2009, 19:07
by storms
Rashyd wrote:skaitau kad smaugsiu elektiniu krosinuku kaip tik bus imanoma... jega, pausciai ciulbba o tu plesi vaga ir girdisi tik duslus kuno atsitrenkimo i kliuti garsas.

man reik parpsejimo
nors gal del to, kad as baikeris...
beto, ciatik kolonkiu irengimo klausimas
Posted: 18 Sep 2009, 19:42
by mindaugasa vol.2
su vairatorium ajo aprilia mana ir gal dar kas nors, ko pavargusios smegenu lasteles nebepamena
skaitau, el baikai yra pripratimo reiklaas.
ar kas pamena, kaip kazkada neiprasta buvo pvm mokestis ir saskaitos-fakturos?
tai va.
stormas tik ilgai ciaudes, o kitiem px