Page 1 of 1

Akcija-atrakcija su naujom aprangom!

Posted: 09 Oct 2009, 12:26
by matt
hfgh

Posted: 12 Oct 2009, 20:50
by efk0nas
Duok raudoną 52o dydžio (iš bėdos 54 reiktų pasimatuot - gal ir tiktų) - paimsiu.

Posted: 12 Oct 2009, 20:54
by mindaugasa vol.2
efk0nas wrote:Duok raudoną 52o dydžio (iš bėdos 54 reiktų pasimatuot - gal ir tiktų) - paimsiu.
keisiu i ninja zx10r su priemoka?