Page 1 of 1

Louis ruduo II

Posted: 09 Oct 2009, 12:35
by Arvis
Su salyga, kad man reikia, tai gal kam dar reikia ?

Posted: 26 Oct 2009, 21:58
by Arvis
ka vienam teks siustis ?

Posted: 26 Oct 2009, 22:20
by mindaugasa vol.2
o enduro apsaugu ten buna? nuolaidos?
imam!

edit: hehe, axo boxer shlepetes moto4u 100lt pigiau. 3xwalio!

Posted: 27 Oct 2009, 07:34
by ezhiukas
man tai vis dar reikia vizoriaus. Tik klausimas kaip ji parsisiust kad nesugestu?

Posted: 27 Oct 2009, 07:43
by Arvis
jei niekas raktu nesius tai gi yzy.

Posted: 27 Oct 2009, 07:46
by ezhiukas
nu tada man 20014383 *

* su salyga kad nieks nesius raktu ar kitu sunkiu daigtu ir jis atvaziuos nesugedes

Posted: 27 Oct 2009, 13:08
by Arvis
Uzsakyta. Tema lock.