Page 1 of 2
pasipuosti garaza!
Posted: 10 Oct 2009, 21:43
by mindaugasa vol.2
labavakara,
butu faina ant sienos pasikabinti ne tik dideli plakata su nuoga boba, bet ir techninio pobudzio infos.
tarkime, shakiu perrinkimo procedura. arba koks nors exploadeintas vidaus variklio vaizdelis arba bent jau visi kritiniai uzverzimo momentai ir pakabos setingai etc.
maximalaus dydzio, pvz 1x1.5m?
kas mate parsisiusti, nusipirkti arba yra dyleris ir pats turi, pls?
Posted: 10 Oct 2009, 21:51
by El Traxo
aj, žinau kur link Mindaugas lenkia - sovietinais laikais daug kur klasėse sienos buvo nukabinėtos tokiais plakatais. Nostalgija

Posted: 10 Oct 2009, 22:08
by mindaugasa vol.2
hehe, +1
jep. tokio tipo
tik linka motociklu arciau. arba, kad ir bendro pobudzio, bet ten vidaus degimo variklis, sankaba ar dar kas nors mielo sirdziai. o kita karta ir naudingo.
beje turiu bendro pobudzio honda manula. pradedant nuo srieginiu sujungimu klasifikacijos ir ten toliau, bendros proceduros gal varikli perrenkant, gal dar kas nors. net neperziurejau.
nemoku uploadinti i ftp, net jei ten vietos yra.
gal kas turite milziniska plakata pasikabinti ant sienos, kaip uploadinti i ftp?
Posted: 22 Oct 2009, 14:04
by juozascc
Kazkada buvau nusikabinejes viena garazo siena autodaliu reklaminiais, surinktais is zurnalu plakatais. Po poros metu kazkas isbluko, kazka dregme paveike, teko ismest. Taciau buvo grazu ir sirdziai miela.Idomu ar imanoma tokiu paveiksliuku atsiploteriuot ir kokios foto kokybes reikia?
PVZ. Toki visai pasikabinciau:
http://www.superbike.co.uk/imageBank/r/ ... e%2007.jpg
Posted: 22 Oct 2009, 14:11
by mindaugasa vol.2
nugrazu! print!
bet tai ziurek isiurbimo voztuvo koks uzjuodyjes kompensatorius, kodel!? ilgai netrauks? aprilia?
Posted: 22 Oct 2009, 14:11
by tckd
susirandi kokybiskesni pictura nesi pvz i procentra savanoriu prie telekomo ir atspaudzia an fotopopierio metras an metro ir visas vargas

Posted: 22 Oct 2009, 14:14
by juozascc
tckd wrote:susirandi kokybiskesni pictura nesi pvz i procentra savanoriu prie telekomo ir atspaudzia an fotopopierio metras an metro ir visas vargas

a kaip ta kokybiskuma pasvert? pixeliais koks daugmaz turetu but?
Posted: 22 Oct 2009, 14:19
by El Traxo
juozascc wrote:a kaip ta kokybiskuma pasvert? pixeliais koks daugmaz turetu but?
You need to first decide what the DPI (dot per inch) resolution you will be printing at. 300DPI is very normal, and any higher doesn't really give you any benefits.
With that in mind it is fairly simple to work out the pixels to cm conversion.
since their are 300 dots per inch, then we can say that 300 pixels are 2.54cm.
1 cm is therefore 118.1102 pixels.!
Posted: 22 Oct 2009, 14:24
by tckd
tai garazui skaitau 300dpi gal ir nereik

Posted: 22 Oct 2009, 14:40
by Arvis
Posted: 22 Oct 2009, 14:44
by mindaugasa vol.2
na bet jau persiprasau, jau arvio pushrodo gal nespausdinsime, sorry!
Posted: 22 Oct 2009, 14:49
by zil130
Pradžiai paruošiama siena

Posted: 22 Oct 2009, 14:53
by El Traxo
Posted: 22 Oct 2009, 15:26
by gintaras13
NU plia toki ir as uzsikabinciau

Posted: 22 Oct 2009, 15:53
by juozascc
Ale tai kas per marke ,kad tik tokioj pozoj prietaisu parodymus gali nuskaityt
