Q: idomumo delei apie padangas paklausiu
Posted: 15 Dec 2009, 16:44
pvz. idomu butu pamastyti, kokios padangos butu tinkamos keliauti motociklu, kad ir tokiu kaip mano i sali, kur pvz. gali but, kad uzsirausi ant sniego, nu kaip pvz. kokie nors kalnai pavasari, kur dar nenutirpe.
Ar nebutu sprendimas kokiu nors ala kelioniniu padangu, nepaciu patogiausiu speedinti autostradom, bet patikimu besikeicianciom kelio dangos salygom? Kad ir tas pats zvyriukas, kaip pvz. norint nuvaziuoti iki pilies kokios nors.
Aisku viska galima padaryti ir su esamom, bet saugumas/patogumas abejotinas. Is kitos puses, ko ten vaziuot, tada.. Anyway, ideja supratot, norisi pamastymu del padangu.
Ar nebutu sprendimas kokiu nors ala kelioniniu padangu, nepaciu patogiausiu speedinti autostradom, bet patikimu besikeicianciom kelio dangos salygom? Kad ir tas pats zvyriukas, kaip pvz. norint nuvaziuoti iki pilies kokios nors.
Aisku viska galima padaryti ir su esamom, bet saugumas/patogumas abejotinas. Is kitos puses, ko ten vaziuot, tada.. Anyway, ideja supratot, norisi pamastymu del padangu.