Page 1 of 2
Spidi slaideriai keliams
Posted: 29 Dec 2009, 04:57
by matt
Hi, turiu spidi slaiderius keliams naujus, manau 50lt nebus per daug?

Posted: 29 Dec 2009, 18:50
by inter
Hi, duodu 40, okai?

Posted: 29 Dec 2009, 20:35
by jara
as 45

Posted: 29 Dec 2009, 21:24
by matt
ebay jau duoda 15 svaru. realiai uz 60lt atiduodu nes ebay dar uzkils 9 dienos liko. jei tinka PM a
Posted: 29 Dec 2009, 21:26
by storms
nuo 50 kaina kyla?
no good...
Posted: 29 Dec 2009, 21:29
by jara
tai gal Tu ir stumk tam jebejuj, o ne dek cia skelbimu

Posted: 29 Dec 2009, 21:52
by El Traxo
Parduodu telefoną. Gonzui už pigiau
Posted: 30 Dec 2009, 09:36
by mindaugasa vol.2
tai cia kokio tipo aukcionas? kur kainos kyla ar kainos mazeja, ar kaip?
jauciu pas shuma jau paimtum astaro slaiderius uz tiek
Posted: 30 Dec 2009, 13:31
by matt
kas gudresnis tas pirmesnis,sumeciau ir i ebay ir pan ir jau ten duoda 15 svaru. jei iki namu atvarot pasiimti i garliava tai uz 50lt atiduosiu ir bus ramu
Posted: 30 Dec 2009, 13:44
by gonzas
El Traxo wrote:Parduodu telefonà. Gonzui uþ pigiau
imu 2!
pasiulymai intyman!
Posted: 30 Dec 2009, 14:36
by jara
matt wrote:kas gudresnis tas pirmesnis,sumeciau ir i ebay ir pan ir jau ten duoda 15 svaru. jei iki namu atvarot pasiimti i garliava tai uz 50lt atiduosiu ir bus ramu
tai kam cia dedi, jei dar ir i jebeju dedi?
Posted: 30 Dec 2009, 17:27
by matt
o tu kai parduodi masina tik i autopliusa ar ir i autogida idedi?.. tie slaideriai jau pusmeti stovi. jei nori uz 50lt atiduosiu ir nutrauksiu aukciona, paprasta. nematau ko cia parintis

Posted: 30 Dec 2009, 18:10
by mindaugasa vol.2
as kai paruodu 50lt vertes turta, tai dedu i ebeju, autopliusas, alioreklama ir dar pazystamiems siulau. pasiziuriu, kas daugiau duoda. tokie laikai.
Posted: 30 Dec 2009, 20:17
by matt
tiesa sakai, tokie laikai.
Posted: 30 Dec 2009, 22:52
by inter
Gerai jau gerai, kai jum alternatyvus pasiulymas tokiems laikams: keiciu du tokius pacius tik iki puses nudevetus i siuodu blizganciai naujus. Bullshit, sakot? O kai jum viesai neskelbiami, bet retkarciais forumuose juokais praslystantys faktai, kad nekurie jankiai savo slaiderius apdoroja svitriniu popierium idant pritaptu prie tenykstes ganerio kulturos judejimo? Bet tai tokius falsifikatus skaitau zinovai greit atskirs pagal pavirsiaus faktura, o as tai siulau da real deal!
