Page 1 of 1

GSX600-R K5

Posted: 18 Jan 2010, 16:15
by inter
Labdien,
Informacija interesantams.
Parsiduod GSX600-R K5 (kas reiskia, kad 2005 metu).
Is USA (aktualu zirgo galvoms ir Y). Lietuvoj nuo 2005, savininkas vienas. Dabartine rida ~23000. Kam idomu - vakare galesiu patikslinti.
Galimi du ispildymai - civilinis ir kovinis:

Civilinis cia
Image
Kovinis cia
Image

Kontplektacija, arba kitaip tiunyngas, ble (vardinu kas ein apart gamyklines kontplektacijos):

-Shark carbon duslintuvas, slip-on.
-Priekinis purvasargis - carbon.
- Xenon sviesos
-Sankabos/stabdziu rankeneles - anodized gold.
-BF Goodridge armuotos stabdziu slangutes
-Aliumine grandines apsauga (pelekas)
-520 racing lenciugelis (rida ~1500km)
-Supersrox galine zvaigzde (+3 dantai, rida ~1500km)
-JT priekine zvaigzde (-1 dantis, rida ~1500km)

Jamant kovini varianta priedo gaunate:
- Racing spoilerius (reik siek tiek meiles ir ranku darbo)
- Racing duslintuvo laikikli
- Priekini rata (velgi, siek tiek meiles ir ranku darbo)
- Galini rata

Na ir pabaigai (kad visi butu patenkinti), prie abieju komplektaciju pridedu:
- gamykline ismetimo sistema (kolektorius + bakelis)
- gamykliniu zvaigzdziu komplekta (rida ~21000, 525, bet dar vartotinos)

Skelbima pradziai dedu cia, veliau praleisiu per visokiausias bite+, autoplius ir pan. Kas paskutinis, tas zydo kiausinis!

Kaina, kaina... kaina, sunku ivertint savo vaiko kaina... 8999 LTL. Kovines komplektacijos kaina sutartine.

Parduodu, nes esu godus ir labai noriu pinigu!
Ble, einu paverksiu dabar...

Posted: 18 Jan 2010, 16:35
by atmaskis
Blia trint nax sita skelbima, nebent Interas speriai irodo, kad jams kita, sportui dedikuota, baika.

Posted: 18 Jan 2010, 16:37
by jara
stai Tau, mindaugai, ir greit smaugsim!
uz 6 savaiciu :roll:

Posted: 18 Jan 2010, 17:19
by inter
Ramiai vyrai, ramiai. Blogiausiu atveju busiu MF komandos mechanikas ir fotografas viename. Schumis irgi pertrauka tarp gontkiu sezonu dare, o dabar juk vel sugrizta.
Ir nelaidokit manes anksciau laiko, motociklas juk garaze tebestovi. Nereikia niekam motociklu per krize, jei nenupirks - vaziuosim toliau :D .

Re: GSX600-R K5

Posted: 18 Jan 2010, 17:31
by El Traxo
inter wrote:Civilinis cia
labai jau pas civilinį horizontas griūna. Nepirksiu :snooty: