Page 1 of 5
Civilinis draudimas 2010
Posted: 03 Feb 2010, 07:18
by mindaugasa vol.2
cituoju 2010 sausio 29 "Valstybes zinias":
".. s.m sausio men. 12d. posedyje pritarta LR Transporto priemoniu draudiku biuro parengtam projektui ...... Taip pat dviraciu motoriniu transporto priemoniu vairuotojams, del savo kaltes patekus i eismo ivyki, bus tikrinamas savininko kontrastyringo licenzijos galiojimas ....... neturintys galiojancios licenzijos t/p savininkai bus baudziami Civiliniame kodekse nustatyta tvarka .... neismokama draudimo imoka.. "
prasom. prisiprasete patys.
Posted: 03 Feb 2010, 08:08
by ezhiukas
nu va, pagaliau begedziai piratai bus nubausti ir babkes prades kapseti i akelienes imones saskaita. Bus uz ka pirmininkui klubhauza irenginet!

Posted: 03 Feb 2010, 08:56
by mindaugasa vol.2
Posted: 03 Feb 2010, 09:20
by El Traxo
Aūū, draudėjai!
Idant išvengti sutarčių nutraukinėjimo po pusmečio, laikas jau būtų skelbti akcEjas 2010siems! Pamenu, nuo kovo pabaigos galima būdavo smaugt asfaltais. Tai ko laukt?
P.S. Švilpikas versdamasis ant šono išpranašavo, kad licenzijos konterstyrinimui nebranKs dar mažiausiai 6 savaites

Posted: 03 Feb 2010, 09:36
by ezhiukas
nu, man jau irgi idomu draudimas. Mano kaip tik baigsis kovo vidury
Re: Civilinis draudimas 2010
Posted: 03 Feb 2010, 11:59
by Dainius
mindaugasa vol.2 wrote:cituoju 2010 sausio 29 "Valstybes zinias":
......
galima nuoroda arba pilna info?
Re: Civilinis draudimas 2010
Posted: 03 Feb 2010, 12:02
by Yvl
Dainius wrote:mindaugasa vol.2 wrote:cituoju 2010 sausio 29 "Valstybes zinias":
......
galima nuoroda arba pilna info?

a tu irgi kontrastyringo licenzijos neturi?

kreipkis y mindauga - jis pardavineja
Re: Civilinis draudimas 2010
Posted: 03 Feb 2010, 12:06
by sai
Dainius wrote:
galima nuoroda arba pilna info?
pirmininke darykit ka nors! r1-u savininkams neramu. litra be licencijos sunku pasukti

:D
Re: Civilinis draudimas 2010
Posted: 03 Feb 2010, 12:08
by Dainius
Re: Civilinis draudimas 2010
Posted: 03 Feb 2010, 12:12
by Yvl
sai wrote:pirmininke darykit ka nors! r1-u savininkams neramu. litra be licencijos sunku pasukti

:D
senos zinios. yr gandas, kad savininkas - nebesavininkas
Posted: 01 Mar 2010, 08:44
by ezhiukas
pabandziau ant prikolo suvesti duomenis LD puslapyje. Kainos visai normalios gavosi - metam 147 lt, pusmeciui 79 lt. Biski brangiau nei pernai metu akcijinis papu draudimas, bet vistiek nera itin brangu
Posted: 01 Mar 2010, 10:02
by El Traxo
a tai gal kas su papais susisiektų ir užklaustų kas po kiek šiemet?
Posted: 01 Mar 2010, 11:48
by Yvl
El Traxo wrote:a tai gal kas su papais susisiektų ir užklaustų kas po kiek šiemet?
ainu siektis

Posted: 01 Mar 2010, 13:43
by liankas
Yvl wrote:El Traxo wrote:a tai gal kas su papais susisiektų ir užklaustų kas po kiek šiemet?
ainu siektis

As siandien gavau zinute is draudiko, kad sia arba kita savaite bus akcija moto gerbejams. Informuosiu kas kur ir kada
Posted: 01 Mar 2010, 16:39
by El Traxo
ezhiukas wrote:pabandziau ant prikolo suvesti duomenis LD puslapyje. Kainos visai normalios gavosi - metam 147 lt, pusmeciui 79 lt. Biski brangiau nei pernai metu akcijinis papu draudimas, bet vistiek nera itin brangu
mjo, pvz. jei draudi tą pačią TP mažiau nei 4 metus ir 5 metų bėgyje buvai kaltas dėl autoįvykio - 617Lt
