Page 1 of 5

Civilinis draudimas 2010

Posted: 03 Feb 2010, 07:18
by mindaugasa vol.2
cituoju 2010 sausio 29 "Valstybes zinias":
".. s.m sausio men. 12d. posedyje pritarta LR Transporto priemoniu draudiku biuro parengtam projektui ...... Taip pat dviraciu motoriniu transporto priemoniu vairuotojams, del savo kaltes patekus i eismo ivyki, bus tikrinamas savininko kontrastyringo licenzijos galiojimas ....... neturintys galiojancios licenzijos t/p savininkai bus baudziami Civiliniame kodekse nustatyta tvarka .... neismokama draudimo imoka.. "

prasom. prisiprasete patys.

Posted: 03 Feb 2010, 08:08
by ezhiukas
nu va, pagaliau begedziai piratai bus nubausti ir babkes prades kapseti i akelienes imones saskaita. Bus uz ka pirmininkui klubhauza irenginet! :)

Posted: 03 Feb 2010, 08:56
by mindaugasa vol.2
:evil3:

Posted: 03 Feb 2010, 09:20
by El Traxo
Aūū, draudėjai!
Idant išvengti sutarčių nutraukinėjimo po pusmečio, laikas jau būtų skelbti akcEjas 2010siems! Pamenu, nuo kovo pabaigos galima būdavo smaugt asfaltais. Tai ko laukt? :roll:

P.S. Švilpikas versdamasis ant šono išpranašavo, kad licenzijos konterstyrinimui nebranKs dar mažiausiai 6 savaites :albino:

Posted: 03 Feb 2010, 09:36
by ezhiukas
nu, man jau irgi idomu draudimas. Mano kaip tik baigsis kovo vidury

Re: Civilinis draudimas 2010

Posted: 03 Feb 2010, 11:59
by Dainius
mindaugasa vol.2 wrote:cituoju 2010 sausio 29 "Valstybes zinias":
......
galima nuoroda arba pilna info?

Re: Civilinis draudimas 2010

Posted: 03 Feb 2010, 12:02
by Yvl
Dainius wrote:
mindaugasa vol.2 wrote:cituoju 2010 sausio 29 "Valstybes zinias":
......
galima nuoroda arba pilna info?
:lolol: a tu irgi kontrastyringo licenzijos neturi? :) kreipkis y mindauga - jis pardavineja

Re: Civilinis draudimas 2010

Posted: 03 Feb 2010, 12:06
by sai
Dainius wrote: galima nuoroda arba pilna info?
pirmininke darykit ka nors! r1-u savininkams neramu. litra be licencijos sunku pasukti :D:D

Re: Civilinis draudimas 2010

Posted: 03 Feb 2010, 12:08
by Dainius
=;

Re: Civilinis draudimas 2010

Posted: 03 Feb 2010, 12:12
by Yvl
sai wrote:pirmininke darykit ka nors! r1-u savininkams neramu. litra be licencijos sunku pasukti :D:D
senos zinios. yr gandas, kad savininkas - nebesavininkas

Posted: 01 Mar 2010, 08:44
by ezhiukas
pabandziau ant prikolo suvesti duomenis LD puslapyje. Kainos visai normalios gavosi - metam 147 lt, pusmeciui 79 lt. Biski brangiau nei pernai metu akcijinis papu draudimas, bet vistiek nera itin brangu

Posted: 01 Mar 2010, 10:02
by El Traxo
a tai gal kas su papais susisiektų ir užklaustų kas po kiek šiemet?

Posted: 01 Mar 2010, 11:48
by Yvl
El Traxo wrote:a tai gal kas su papais susisiektų ir užklaustų kas po kiek šiemet?
ainu siektis :)

Posted: 01 Mar 2010, 13:43
by liankas
Yvl wrote:
El Traxo wrote:a tai gal kas su papais susisiektų ir užklaustų kas po kiek šiemet?
ainu siektis :)
As siandien gavau zinute is draudiko, kad sia arba kita savaite bus akcija moto gerbejams. Informuosiu kas kur ir kada

Posted: 01 Mar 2010, 16:39
by El Traxo
ezhiukas wrote:pabandziau ant prikolo suvesti duomenis LD puslapyje. Kainos visai normalios gavosi - metam 147 lt, pusmeciui 79 lt. Biski brangiau nei pernai metu akcijinis papu draudimas, bet vistiek nera itin brangu
mjo, pvz. jei draudi tą pačią TP mažiau nei 4 metus ir 5 metų bėgyje buvai kaltas dėl autoįvykio - 617Lt =;