Page 1 of 2

Offroad Gear: Answer Alpha Air Pants & Jersey

Posted: 02 Mar 2010, 10:26
by El Traxo
Laba diena

Posted: 02 Mar 2010, 10:37
by didzhej
heheh, as irgi issaugojau "birkutes" savo aprangos, tik, kad kai kurios aprangos jau net neturiu. Galiu pigiai "birkutes" perleist :D

Posted: 02 Mar 2010, 10:42
by El Traxo
didzhej wrote:heheh, as irgi issaugojau "birkutes" savo aprangos, tik, kad kai kurios aprangos jau net neturiu. Galiu pigiai "birkutes" perleist :D
:nono:
birkutės dar nenujamtos!

Posted: 02 Mar 2010, 10:44
by didzhej
delto ir siulau, kad mano jau nuimtos :)

Posted: 02 Mar 2010, 15:19
by gonzas
ple, visai grazu. dodu 200!

Posted: 02 Mar 2010, 15:21
by ezhiukas
taigi barmalejaus neber, kam tau tie rubeliai?

Posted: 02 Mar 2010, 15:23
by didzhej
fetiðas

Posted: 02 Mar 2010, 15:46
by Dzuku_Briedzis
Vietoj pizamos... kad prisiminimuose miegotu

Posted: 02 Mar 2010, 15:49
by gonzas
Barmalejau neber. ale ieshkomas mazesnis ir hardesnis daiGtas.
Xmotos nesiulyti.

edit:

o Barmalejus jau sugedo. cituoju naujaji vadeliotoja (ta kur be teisiu):

"tik kad jau pakrikstytas buvo ta pacia diena parsivarius...neivertinus
stabdziu jegos ir jautrumo, smagiai praciuoziau veidu per asfalta...ir
ble vairas kreivai stovi byski dabar...ale pataisoma :)
"

Posted: 02 Mar 2010, 22:15
by Dzuku_Briedzis
Gerb seneliuz (aka Traxo). Buk geras, nerasinek dvasingu zodziu paraleliniam forume. Gavau 1 requesta del "gal but izeidziancio dalyko" ir 3 uzklausimus "ka tai reiskia?" :)

Citata:
Produktas kvalitetnas, 2009m. modelis

Su salyga, kas isaiskint zodziais, o tuo labiau klaviatura nesugebu - ignoravau jaunima. Prasau i Ateiti ziuret aCakingiau. Arba nukreipsiu i tamsta viska

Aciu
Labanakt

Posted: 02 Mar 2010, 22:44
by El Traxo
ciprašau, bet pašnekėjęs su nekuriais MF nariais, priėjom išvados, kad paralelinis forumas perdėm pirmūniškas bei davatkiškas. Ar bent 20proc. jūjų skaido advrider forumjuką?? Ten žmonės iš viso pasaulio, o ir pablevyzgoja, ir rimtai pašneka, ir visi laimingi :-$

einu taisyt skelbimo pagal paskutinius Smetonienės dekretus ](*,)

edit> bet tai pagalvojai - iki kiek sistemą pasidarėt... Vietoj to, kad BRA-IRL draugiškas žiūrėtų per TV, pasina postus ir adminui stukalina. Kulva, kulva. Skaitai Radioshow x3 per dieną padėtų tokiems? ](*,) ](*,) ](*,)

Posted: 02 Mar 2010, 22:51
by Dzuku_Briedzis
Deja taip.. advrajder skaitau as ir turbut kokie (max 2-3 zmones) is tukstancio.. Visa kita... Neesme.. Aciu

Posted: 03 Mar 2010, 07:49
by storms
:banem:
:skvydukas:

Posted: 03 Mar 2010, 10:35
by zil130

Posted: 03 Mar 2010, 12:21
by tckd
zil130 wrote:Dėl to kad Traxui kelnės netiko
http://www.youtube.com/watch?v=iGGqmLZh ... r_embedded#
jau trecia ar ketvirta karta sitas ispudingas ciuvakas :evil: