Page 1 of 1

Pirkèiau moteriðkà dviratá

Posted: 22 Mar 2010, 08:58
by gonzas
:pazors:

Labas rytas. Ryðium su visiems labai gerai þinomomis aplinkybëmis, tai vat reika man moteriðko dviraèio :lolol:

Geriausiai tinka pusiau sportiðko tipo (kaip pusbritvë).

Kreipkitës!

Posted: 22 Mar 2010, 09:21
by El Traxo
Tai pasiryžai, dalyvausi? :D

Image

Posted: 22 Mar 2010, 13:00
by gonzas
Mielieji, bûkite tolerantiðki. Ir dviratá pasiûlykite.

Posted: 22 Mar 2010, 13:02
by didzhej
eik i gerasdviratis foruma. ten pasiulo visokiu.
vienam uzteko drasos net maximini pasiulyt.
neisjuoke.