Page 1 of 2

Dazai, kur?

Posted: 26 Mar 2010, 13:39
by mindaugasa vol.2
Labadiena,
be kontoros kauno g. (vilniuje), kas dar prekiauja belenkokiais dazais jusu ir musu motociklams?
kad patogu privaziuoti, nepistu proto kosminemis nano-dazu technologijomis ir kainomis?

Posted: 26 Mar 2010, 14:21
by Martynas
Man si tema irgi aktuali.. Pasidalinkite prašom patirtimi, kas turite? Dar klausimukas kur rekomenduotumete išsitiesinti kuro baka?

Posted: 26 Mar 2010, 14:29
by Dzuku_Briedzis
Vakare duosiu info apie patikima/gera vieta

Posted: 27 Mar 2010, 17:08
by mindaugasa vol.2
labas rytas,
be dazai-kur, pasistojo klausimas: o ar butinai "automobiliniai"?
tipo plastikus nuvanoti su belenkokiais nitroemale ar smth bus blogay?
nelakys?
ishbluks?
ishteplios subine?

jusu komentaras cia:

Posted: 29 Mar 2010, 11:41
by Martynas
Dzuku_Briedzis wrote:Vakare duosiu info apie patikima/gera vieta
Labai issamus atsakymas...

Posted: 29 Mar 2010, 11:45
by Shadow
Kodel martynui niekad niekas neitinka su atsakymais?

Posted: 29 Mar 2010, 14:37
by Martynas
Shadow wrote:Kodel martynui niekad niekas neitinka su atsakymais?
Todel, kad ne atsakymas, o spyga taukuota pasiule... Gal cia is mandrumo taip? :D

Posted: 29 Mar 2010, 16:09
by nitruxa
mindaugasa vol.2 wrote:be dazai-kur, pasistojo klausimas: o ar butinai "automobiliniai"?
tipo plastikus nuvanoti su belenkokiais nitroemale ar smth bus blogay?
nelakys?
ishbluks?
ishteplios subine?
aktualiu ir nitruxai klausimu sarasas :) laukiam laukiam nuomoniu. ir be abejo KUR?? :)

Posted: 30 Mar 2010, 14:11
by mindaugasa vol.2
na kagi, vis tik teko nulekti iki kauno g. kontoros.
pasirinkimas.
yra pigiu, geresniu ir perlometalikos :)
pigiu - trys spalvos ir tos ne tautines
jamiau per viduri ir biski antros spalvos is tu geru (kadangi vidutiniokai neturejo honda wining red).
su visais skiedalais ir pan. papuoliau ant 200ltl

kazkada reikes dazyti. gal per velykas?

Posted: 30 Mar 2010, 14:30
by Qu'est ce que c'est
tai visai negali uzmaisyt honda wining red?
kaip tik artimiausiu metu reiks pirktis sitos spalvos, tai aktualu

Posted: 30 Mar 2010, 14:37
by mindaugasa vol.2
Qu'est ce que c'est wrote:tai visai negali uzmaisyt honda wining red?
kaip tik artimiausiu metu reiks pirktis sitos spalvos, tai aktualu
brangesniu-be problemu

Posted: 30 Mar 2010, 16:16
by nitruxa
klausimas maliarams :)

kiek +/- dazu reik visiem plastikam dazyt? nes neturiu nei zalio supratimo apie reikiama kieki :D

Posted: 30 Mar 2010, 16:25
by mindaugasa vol.2
nitruxa wrote:klausimas maliarams :)

kiek +/- dazu reik visiem plastikam dazyt? nes neturiu nei zalio supratimo apie reikiama kieki :D
nemaliaras, bet sian jau klausiau sito toje dazu parduotuveje;
priklauso nuo spalvos (dengimo). man pasake, kad reikia 800g

Posted: 08 Apr 2010, 14:19
by mindaugasa vol.2
labadiena,
si karta klausimas butu : dazai, kaip?
jei ketinu dazyti 2spalvom, vadinasi reikia laukti kol pilnai isdzius pagrindine spalva ir tuomet klijuotis-dengtis-pusti antra spalva?
bet ar siuo atveju susilieja sluoksniai narmaliai? turbut taip.
tos pacios spalvos sluoksniai dengiami tik pradziuvus. bet "tik pradziuvus' nesiklijuosi turbut lipnia juosta atskyrimui antros spalvos: gali likti zymes nuo lipnios juostos?
arkaip/

Posted: 08 Apr 2010, 19:39
by zil130
Skaitau kad eksperimentai yra nuostabu, bet nepigu. o tai yuotubej nerodo variantu