Page 1 of 2

Liftas/ Keltuvas

Posted: 26 Mar 2010, 15:30
by rprznt
Sveiki,

Gal kas turi pasidalinti breziniu (ar nuoroda i ji) moto keltuvu, tiek priekio tiek galo.

Suprantu kad jie skiriasi pagal moto, taciau iki norimo rezultato galima dasivest turint pragrindini brezini.




Pagarbiai

Posted: 26 Mar 2010, 15:34
by Yvl
ka tu cia siknoj slieku ieskai... eini ir perki
a busi geras tai ir kaina gausi...

Posted: 26 Mar 2010, 15:36
by didzhej
as irgi cia norejau breziniu ir gyvu pvz.
a padariau kaip liepe- uzsisakiau, db laukiu.

O bet taciau, kaimynai!!!
ziurek:

Image
matai, uzvaziuoji, persivercia ir laiko!!!

Posted: 26 Mar 2010, 15:40
by rprznt
Sleikai sleikais...

pirkimo varianto neatmetu, taciau kai visos salygos pasidaryt yra tik medziagos kainuos tai tikiu kad bus max 50lt.

Re: Liftas/ Keltuvas

Posted: 26 Mar 2010, 15:40
by nepykit
rprznt wrote:Sveiki,

Gal kas turi pasidalinti breziniu (ar nuoroda i ji) moto keltuvu, tiek priekio tiek galo.

Suprantu kad jie skiriasi pagal moto, taciau iki norimo rezultato galima dasivest turint pragrindini brezini.




Pagarbiai
Skaitau, kad jimk ir nusipirk - gi ne karvę kainuoja.. (komplektas 300 Lt*)
ImageImage


*O po kiek šiais laikais karvės?

Posted: 26 Mar 2010, 15:41
by Yvl
nebus :) kiek metru vamzdzio reikia skaiciavai? :)
jau nebekalbu apie bulgarkes diskelius, elektrodus/viela, elektra ir t.t. ir rezultatas nedziugins... :)

Posted: 26 Mar 2010, 15:46
by rprznt
Yvl: neskaiciavau, buciau paskaiciaves, jei butu breziniai bent jau preliminarus, ir tada veikiausiai isvada pati butu atejus :)

Nepykit: tirkai ne karve, siais laikais karves po 2klt (http://www.skelbimai.lt/parduodu-karve-788460.html)


Aciu uz spyri siknon teisingon pusen, reikes organizuotis pirkima

Posted: 26 Mar 2010, 16:13
by ezhiukas
ple, kamersantai jabani. Jei zmogus turi noro ir entuziazmo tegu daro. Px kiek kainuos. Visai ple jokio dvasingumo, tik purvini kamerciniai interesai. Tfu ple...

Posted: 26 Mar 2010, 16:43
by Username
ezhiukas wrote:ple, kamersantai jabani. Jei zmogus turi noro ir entuziazmo tegu daro. Px kiek kainuos. Visai ple jokio dvasingumo, tik purvini kamerciniai interesai. Tfu ple...
Turedamas noro ir entuziazmo prades daryti, isleis kazkiek babkiu, padarys hujovai, bus tuom nepatenkintas ir galiausiai nueis ir nusipirks pramoniniu budu sukurta ir patikima daikta. Galiausiai isleista daugiau babkiu ir daugiau laiko. Bet svarbu yra noras ir entuziazmas!

Posted: 26 Mar 2010, 17:00
by storms
ezhiukas wrote:ple, kamersantai jabani. Jei zmogus turi noro ir entuziazmo tegu daro. Px kiek kainuos. Visai ple jokio dvasingumo, tik purvini kamerciniai interesai. Tfu ple...
komercija uzknisa juodai
bet
daznai pasigamintas daigtas gaunasi sudinesnis nei nusipirktas
turiu samapalna keltuva galui (mol gamino biciukas kur ant LT juos kepa kekem)
atsiejo 120
bet nedziugina

Posted: 26 Mar 2010, 17:02
by ezhiukas
arba padarys gal ir ne visai tobulai, bet tures savo rankomis sukurta daikta. Po to gal dar patobulins. Igis nauju ziniu, sugebejimu. Tai kainuoja daugiau nei keli litai. Zmogus tampa kureju, o ne paprastu useriu. Nors ka tau suprast, Username :D

Posted: 26 Mar 2010, 17:49
by Username
ezhiukas wrote:arba padarys gal ir ne visai tobulai, bet tures savo rankomis sukurta daikta.
Kuris bus sudinas ir bus labai faina?
Zmogus tampa kureju, o ne paprastu useriu. Nors ka tau suprast, Username :D


Jo, as nesuprantu ka reiskia "skupas kurejas moka du kartus". :albino:

Posted: 26 Mar 2010, 18:27
by nepykit
ezhiukas wrote:arba padarys gal ir ne visai tobulai, bet tures savo rankomis sukurta daikta. Po to gal dar patobulins. Igis nauju ziniu, sugebejimu.
Jep, ir pataps profesionaliu, vienetinių keltuvu už 159,90 Lt gamintoju! :)

Posted: 26 Mar 2010, 18:41
by mindaugasa vol.2
tai viskas ok: naudojimui perka normalu, o dushiai nuraminti ima ir daro pats.
kuryba - jega!
esme ne galutiniame rezultate, o procese
nors niekas nezino, kokias ponas rankas turi.

Posted: 26 Mar 2010, 19:06
by didzhej
isvertus pirmininko zodzius: perka orga, gamina kopijas. orga parduoda draugams (uz tiek pat!) ir turi savo gamintus, kurie dziugina a) nes kopija tikriau uz originala; b) nes ideta darbo ir prakaito!