goldwingas axujenas kelioninis baikas
beje ir mieste valdosi nerealiai lengvai
skaitau betkoki road kinga atpisa i vienus vartus pagal visas charakteristikas. na gal pagal garse ne
Man tai patinka normalaus svorio baikai.
Nu kadangi pats sveriu 75 kg, tai puse tonos sveriantis vezimas tikrai ne man. Nu o te peraugusiems runkeliams gal ir gerai nieko nesakau.
Su valkyrija vazinejau, taigi gerai vaziuoja, tik uzmigt prie vairo galima kaip nuobodu. (fuken panasonic)
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
kad cia ne 2010, o 2004, tai koks palyginimas - "goldwingo 2010 uz 20k nepaimsi", o sita tripaka uz 20k gali!
Is polaku dukati 20 k 1098 paimt geriau ir smaugt iki subyres
o kuo goldwingas geresnis daugiau? per mazai vietos, tasiu ar ko?:) 500cc daugiau, kuro tikrai ne 5-6litrus valgys su 1.8 motoru, 100kg daugiau svorio valdomumui tikrai neprides. O galios toureriui 120ag ir 120nm tikrai uztenka su v4 motoru. Pliusas nebent R18 priekyje ir R16 gale, sitas variantas smagumo keliaujant tikrai prideda.Goldwingas ir ABS neturi, bakas mazesnis, pas abu kardanas, tai apie kokius goldwingo pliusus snekam? ST smagiai vaziuoja, rev'ina pirma gaike ant ratelio, jeigu dviese ir antra ant ratelio stojasi. Anyway jau Pan european siek tiek nepatogus del savo tikrai didelio svorio, o ka kalbeti apie Goldwinga. Va suzuki vstrom 1000 - optimalus variantas. Vazinejau ir su dl1000 ir dl 650 tai shisotke dviratukas siek tiek, bus motopress naujam zurnale straipsnis apie ji. Leksiu si savaitgali jei orai leis aplink lietuva su honda, tuo paciu ir straipsni i zurnala imesim
for username
Last edited by matt on 13 Apr 2010, 15:53, edited 2 times in total.