Perku pigiai dviracio sakes 26"

Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
Post Reply
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Perku pigiai dviracio sakes 26"

Post by Arvis »

noriu su amortikais, ir lockoutu.

Parduokit pigiai. Aciu.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
User avatar
cliff
125cc tarp koju
Posts: 204
Joined: 03 Mar 2008, 17:04
Location: Degaline
Contact:

Re: Perku pigiai dviracio sakes 26"

Post by cliff »

Arvis wrote:noriu su amortikais, ir lockoutu.

Parduokit pigiai. Aciu.
jamk orines. ROCK SHOCK
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

uzkiek atiduodi ?
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
User avatar
cliff
125cc tarp koju
Posts: 204
Joined: 03 Mar 2008, 17:04
Location: Degaline
Contact:

Post by cliff »

Arvis wrote:uzkiek atiduodi ?
sorry neparduodu, skaityk gerasdviratis.lt foruma.. buvo ir man mintis tokia
susidet bet dabar manau parduosiu dvirka ir imsiu su hidrauliniais stabdziais.
gausis skirtumas sakiu kaina, nes jos ~300-400 vaiksto.
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

kiek uz dvirka. ir koks pas tave.
iesko draugas.

didzhej
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

cliff wrote: sorry neparduodu, skaityk gerasdviratis.lt foruma.. buvo ir man mintis tokia
susidet bet dabar manau parduosiu dvirka ir imsiu su hidrauliniais stabdziais.
gausis skirtumas sakiu kaina, nes jos ~300-400 vaiksto.
ir kam ta hidraulika? :-k pinpala pailgins? :-$
less teeth, more tits.
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

skaitau urban kruzinimui tinka paprasciausia sake
skaitau tinka net ir be lokauto.
User avatar
stafas
125cc tarp koju
Posts: 227
Joined: 01 Jan 2009, 16:40
Location: Kaunas

Post by stafas »

tckd wrote: ir kam ta hidraulika? :-k pinpala pailgins? :-$
nu kolega, nori hidrauliniu stabdziu, todel, kad diskiniai su troseliu - gaidys.

Kodel didkiniai stabdziai? todel kad, bling bling, ir saugo carboninius ar magnio ratus... Gali rim stripsus ant rato uzsiklijuot ... :D
Dėjau, dedu ir dėsiu visas pastangas ant Jūsų problemos...
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Post by tomasn »

tas tai taip, taciau sulankscius ratlanki, arba ji imerkus i bala, diskiniai stabdziai nepraras stabdymo efektyvumo, kaip v-brake. o pas mus sulankstyti ratlanki arba ji imerkti i koki suda, kai nera normaliu keliu bei dviraciu taku, o vien bordiurai bei duobes - raz pliunut
±
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

kreiva ratlanki vaziuoji tiesint neatlikinedamas efektyvumo matavimu
bala kaip rodo gyvenimo patirtis apvaziuoji o ne guledamas joje klausi kas ce buvo

:loser:


stabdzei tik bailem! :fart:
less teeth, more tits.
Post Reply