Page 1 of 1

Nuomuociaus graza Vilniuje

Posted: 06 May 2010, 19:43
by rprznt
Sveiki,

Gal kas noretu panuomuoti garaza Vilniuje, Butu gerai Seskine ar kur aplinkui.


PM arba +37067523840


Pagarbiai,
rprznt

Posted: 11 May 2010, 21:58
by rprznt
nebereik :)

Posted: 11 May 2010, 22:50
by Teo
žmogui su tokiu niku, neduočiau nieko, net už pinigus....

Posted: 11 May 2010, 23:05
by rprznt
taaaip! teisingai, nikas apie zmogu iskart viska pasako bei atskleidzia ir su tokiu niku kaip mano padoriu zmoniu nebuna... ](*,)

Re: Nuomuociaus graza Vilniuje

Posted: 22 Nov 2010, 17:07
by sai
Hai, ieskau garazo miegamuosiuose rajonuose. Gali buti su privalumais. Galiu isiprasyt kam nors i kompanija ar kiti konsignaciniai pagrindai.
Aciu.
867255322

Re: Nuomuociaus graza Vilniuje

Posted: 09 Mar 2011, 15:40
by wundis
Prikeliu tema.

Su salyga kad yra tam tikru minciu, :duckie: gali ieskoti nauju namu sostineje.

Garazinio gyventojo niekas neieskot? Turint omenyje kad svenska kvalitat yra gyvenimo budo dalis, vieta pasikuist garaze yra butinybe.

Atsinesiu z9 ir nuogu bobu plakatu.

Re: Nuomuociaus graza Vilniuje

Posted: 09 Mar 2011, 15:44
by storms
pas mus kaip ir laisvinasi lyg 1 vieta

Nuomuociaus graza Vilniuje

Posted: 09 Mar 2011, 16:35
by Dzuku_Briedzis
Wundi berniuk, Pasilaiciuose kvalitetui visada vieta atrasiu. Jei tink - sakyk

Re: Nuomuociaus graza Vilniuje

Posted: 09 Mar 2011, 16:57
by wundis
aha!

aciu patriotams. grimzdu i apmastymus.

Re: Nuomuociaus graza Vilniuje

Posted: 09 Mar 2011, 17:01
by tckd
o briedis su wundziu gales vaziuot vienu kita an daliu laikyt :dontknow: :rr:

Re: Nuomuociaus graza Vilniuje

Posted: 09 Mar 2011, 17:34
by Dzuku_Briedzis
tsakant.. zinau kur nemano garaze guli maziausiai 2 bergai ant daliu paleisti

uzteks ir man ir wundziui