Page 1 of 1
Nuomuociaus graza Vilniuje
Posted: 06 May 2010, 19:43
by rprznt
Sveiki,
Gal kas noretu panuomuoti garaza Vilniuje, Butu gerai Seskine ar kur aplinkui.
PM arba +37067523840
Pagarbiai,
rprznt
Posted: 11 May 2010, 21:58
by rprznt
nebereik

Posted: 11 May 2010, 22:50
by Teo
žmogui su tokiu niku, neduočiau nieko, net už pinigus....
Posted: 11 May 2010, 23:05
by rprznt
taaaip! teisingai, nikas apie zmogu iskart viska pasako bei atskleidzia ir su tokiu niku kaip mano padoriu zmoniu nebuna...
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Re: Nuomuociaus graza Vilniuje
Posted: 22 Nov 2010, 17:07
by sai
Hai, ieskau garazo miegamuosiuose rajonuose. Gali buti su privalumais. Galiu isiprasyt kam nors i kompanija ar kiti konsignaciniai pagrindai.
Aciu.
867255322
Re: Nuomuociaus graza Vilniuje
Posted: 09 Mar 2011, 15:40
by wundis
Prikeliu tema.
Su salyga kad yra tam tikru minciu,

gali ieskoti nauju namu sostineje.
Garazinio gyventojo niekas neieskot? Turint omenyje kad svenska kvalitat yra gyvenimo budo dalis, vieta pasikuist garaze yra butinybe.
Atsinesiu z9 ir nuogu bobu plakatu.
Re: Nuomuociaus graza Vilniuje
Posted: 09 Mar 2011, 15:44
by storms
pas mus kaip ir laisvinasi lyg 1 vieta
Nuomuociaus graza Vilniuje
Posted: 09 Mar 2011, 16:35
by Dzuku_Briedzis
Wundi berniuk, Pasilaiciuose kvalitetui visada vieta atrasiu. Jei tink - sakyk
Re: Nuomuociaus graza Vilniuje
Posted: 09 Mar 2011, 16:57
by wundis
aha!
aciu patriotams. grimzdu i apmastymus.
Re: Nuomuociaus graza Vilniuje
Posted: 09 Mar 2011, 17:01
by tckd
o briedis su wundziu gales vaziuot vienu kita an daliu laikyt

Re: Nuomuociaus graza Vilniuje
Posted: 09 Mar 2011, 17:34
by Dzuku_Briedzis
tsakant.. zinau kur nemano garaze guli maziausiai 2 bergai ant daliu paleisti
uzteks ir man ir wundziui