Page 1 of 2

Perku Harley veidrodelius OEM, siulyti

Posted: 19 May 2010, 12:07
by Martynas
Sveiki,
ieskausi Harley Davidson OEM abieju veidrodeliu, reikia kurie trumpu kotu, laso formos...
Gal turit pardavime, Pasiulykit.
Aciu
Martynas

Posted: 19 May 2010, 12:21
by Yvl
zboruose turgely buvo...

Posted: 19 May 2010, 12:27
by ezhiukas
autopliuse irgi tikrai yra

Posted: 19 May 2010, 12:34
by El Traxo
Yvl wrote:zboruose turgely buvo...
Autopliuse irgi..

Turiu vieną gerą ir vieną su sudužusiu stiklu, bet nepardavimui, bo greitai gendantis produktas. :)

Posted: 19 May 2010, 13:06
by Martynas
Skelbimuose turi tik desines puses. Net kelis. O man abieju reikia :roll: El traxai gal pas tave kaires? Sutarsim.. :)

Posted: 19 May 2010, 13:30
by El Traxo
Dėk pradžiai belekokius ir ieškok ebėjui oem'o ar chuemo. Kaip jau sakiau - niekas čia mums dalių nesunešė - pirkom ebėjuose, siuntėmės ir statėmės. Dviračio neišrasi.

P.S. Ar jau žinai, ko kitą savaitę ieškosi? :P

Posted: 19 May 2010, 14:02
by Abbath
Martynui pinusas, bo net del elementariu nesamoniu temas kuria ir nervus ir laika kitu zmoniu pastoviai gadina. Negaliu ziuret.

Posted: 19 May 2010, 14:29
by Martynas
cia juk skelbimu skiltis ko cia nervintis??? Pinusas paciam uz nesamoniu rasinejima

Posted: 19 May 2010, 15:16
by Yvl
:evil:

Posted: 19 May 2010, 17:02
by tckd
martynui siulau susikurti viena tema Martynas Perka ir ten rasyti viska is eiles :wave:

Posted: 19 May 2010, 19:01
by Arvis
nene, kurkim:
-Perku harley OEM posukius, siulykit deresimes
-Perku harley OEM vaira
-Perku harley OEM rankeneles
-Perku harley OEM galinio sparno tvirtinimus
-Perku Harley OEM fara
-Perku Harley OEM keleivio pakojus
-Perku Harley OEM begiu perjungimo kojeles
-Perku Harley ...

Posted: 20 May 2010, 09:36
by Martynas
:laughing: saunuoliai parjuokinot is pat ryto. Kiek supratntu veidordeliu cia nepasiulys, tai darom tema. Ebay isgelbes.

Posted: 20 May 2010, 10:57
by Abbath
http://picasaweb.google.com/dayrider2008/Veidrodeliai#
Va tokie yra vietoj.
Stikliukukomplekta turiu as.

Posted: 20 May 2010, 10:59
by Yvl
tu man gumos shakems surask, a to tuoj aisiu pirkt santechnines!

Posted: 20 May 2010, 11:19
by El Traxo
Yvl wrote:tu man gumos shakems surask, a to tuoj aisiu pirkt santechnines!
Pakulų ir pastos reikės? :D