Page 1 of 1
MV Agusta (limited)
Posted: 21 May 2010, 15:52
by didzhej
Zodziu, vaikstau, sau, vaikstau po ta fokiska zemele, ziurau kazkoks mocas, nu ne tai, kad visai neaiskus, bet kitoks, o tas kitoks ir ne siaip kitoks, o visai kitoks...
http://www.luxist.com/2008/03/08/mv-agu ... lly-bikes/
Grazu blexa...

ir kreiva horizonta prasom:
Siaip patiko, kad jie mocus ant BORDIURANOVO stato, o tai net ir LEGAL, net vokiskoje tvarkoje! Nuo iejimo vos keli metrai gaunasi. Patiko, naudojausi.
Posted: 21 May 2010, 16:17
by mindaugasa vol.2
pala, kodel ant bako hydrogen? cia vandeniliu varoma augusta? respekta!
Posted: 21 May 2010, 16:22
by didzhej
quote: It's always interesting when companies collaborate, and it's no different in the case of Italian motorcycle maker MV Agusta joining forces with both the clothing manufacturer
Hydrogen and the luxury boat company Wally.
t.y.
http://www.hydrogenjeans.com/
Puole akyse?
Posted: 21 May 2010, 16:25
by Username
Tai laukiam kada dukachiova padarys koki 1289 Special Adidas Edition.
Posted: 21 May 2010, 16:27
by didzhej
Ble, adidas. priminiai.
ar zinot, kad!
Kaunui spec.VW GOLF yra ;)
http://kauno.diena.lt/naujienos/transpo ... gti-277114
(sorry, kad cia, bet labai i tema)
Ir rimtai, pats maciau, trys juosteles per kede ir t.t. pats tas!
Re: MV Agusta (limited)
Posted: 08 Feb 2012, 14:23
by El Traxo
Galima ir į penktadienio skyrelį
http://www.youtube.com/watch?v=o-Ko65FLrIM" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: MV Agusta (limited)
Posted: 08 Feb 2012, 14:36
by storms
traksas gauna isrisima uz padarytas nuodemes bei 1 dienos nelieciamybe nuo iskitavimo
Re: MV Agusta (limited)
Posted: 08 Feb 2012, 15:06
by mindaugasa vol.2
kaip dabar jaustis pasiziurejus?
serie oro, tai speju ant 25keur traukia
tai kaip dabar jaustis pasiziurejus?
Re: MV Agusta (limited)
Posted: 08 Feb 2012, 22:00
by El Traxo
storms wrote:traksas gauna isrisima uz padarytas nuodemes bei 1 dienos nelieciamybe nuo iskitavimo
Keičiu į vieną valandą admino teisėmis. Reikia uždaryti šitą velnio irštvą. Tegyvuoja šiferis ir betonas!
Re: MV Agusta (limited)
Posted: 08 Feb 2012, 22:24
by storms
stai ir sudege nelieciamybe. adminas tik tiems, kas nezino ka su juo veikt!