Page 1 of 1

Tabletės vožtuvų reguliavimui

Posted: 28 May 2010, 20:48
by motobiker
netyčia liko naujų tablečių vožtuvų reguliavimui .Originalios SUZUKI (GSXR-600,04-05) ,bet manau pritaikyti galima ir kitiems motociklams.
PART No - 12892-05COO-145.
Storis -145.
Kiekis -9 vnt.
Imant visas - kaina 100Lt .( tuo pačiu padovanosiu ir naudotas , storiai įvairūs 162-182 )
Tel. 860576568 ,Vilnius. Į kitus miestus galiu atsiųsti paštu ( +5Lt )

Posted: 28 May 2010, 20:52
by storms
aivarai, o kaip tavo moto karjera? dar priziuri kaciargos raidautus?

Posted: 29 May 2010, 12:15
by motobiker
storms wrote:aivarai, o kaip tavo moto karjera? dar priziuri kaciargos raidautus?
motociklas beveik baigiasi susirinkti :D kaip bus toliau ,žiūrėsim.
O raidautų prižiūrėtojų dabar tiek prisigamino ,kad tuoj kačergoj laisvo laiko nebeliks palakstyt :albino:

Posted: 30 May 2010, 10:29
by gonzas
Aivaras dabar chemijoje eksperimentuoja su mano citroenu ir tuoj pilstys sertifikuota NTRC (nioutiumoraureising) kura.

Posted: 31 May 2010, 09:18
by motobiker
gonzai neteršk temos - čia kalba apie tabletes eina :rock:

Posted: 31 May 2010, 10:20
by gonzas
atleiskite nuosirdziai.

Posted: 31 May 2010, 10:52
by motobiker
gonzas wrote:atleiskite nuosirdziai.
tiek to ,atleisiu ir dar pliusa uz reklama duosiu =D>

Posted: 31 May 2010, 11:05
by gonzas
duok geriau testu visokiu, bet mazesniais kiekiais :)

Posted: 31 May 2010, 11:16
by motobiker
gonzas wrote:duok geriau testu visokiu, bet mazesniais kiekiais :)
tai kad su mažesniu kiekiu terlionės tiek pat kaip ir su didesniu :D Turiu pasiūlymą - nupirk tabletes ir kaip tau asmeniškai, testą bet kokį padovanosiu už dyką :D

Posted: 31 May 2010, 11:35
by gonzas
kad ash motociklo nebeturiu. jokio!