Page 1 of 1

Slyksti komercija: Husqvarna CR250

Posted: 30 Jun 2010, 21:14
by didzhej
draugams kaina derinasi smarkiai

http://www.autogidas.lt/skelbimai/husqv ... 45981.html

man nereikia kuri laika

Posted: 30 Jun 2010, 23:11
by jara
Kada ant pabandymo?
Visai mastytinas variantas :)

Posted: 01 Jul 2010, 00:00
by Woo
pareina pliusas jarai uz suinteresuotuma diortais =D>

Posted: 01 Jul 2010, 00:22
by El Traxo
Čia yra buvo pirmas diortas, ant kurio pravažiavau (ačiū DJ). Po to viskas ir prasidėjo. Gerą karmą turi. :)

Posted: 01 Jul 2010, 00:29
by didzhej
jara wrote:Kada ant pabandymo?
Visai mastytinas variantas :)
tokiems interesantams kaip tu, duodu busa+moca+tepalo 1 ltr i benza ir visa ta reikala galesi naudoti nuo rytojaus iki kol grisiu is uzsieniu (iki 07.15), o tada imi, arba ne. ka?
apsaugu, deja, neturiu tavo dydzio :)

Posted: 01 Jul 2010, 00:51
by nitruxa
ir mane prirasykit i jaros teama :D

Posted: 01 Jul 2010, 08:33
by tckd
nu jei busa pridedi tai tiek to galim paimt :aiwebs: :-k :tonqe: :prayer:

Posted: 01 Jul 2010, 11:09
by didzhej
testui.busa.
siaip, kada reikia buso, as jau seniau sakiau - skambinat ir derinates. nelauzot ir naudojates. man busas, grubiai reikalingas nedaug kartu metuose. prabanga ji pudyt vienam ;)