Page 1 of 7

Labiausio baikerio awordsai 2010

Posted: 02 Jul 2010, 17:04
by Yvl
Pereinama priza - Gay-o-Matic 3000- isteige akelienes imone

arvis iskele opu klausima. paskaiciavau. 3912 km siemet jau ysukta. :rock:

Posted: 02 Jul 2010, 17:54
by mindaugasa vol.2
jo, prizas yra. tik matalinkit

Posted: 02 Jul 2010, 18:00
by ezhiukas
px, vistiek traxas su Portugalija visus atpis. Be sansu kankuruot jei ilgos keliones nedarai. Slovakijos neuzteks.

Posted: 02 Jul 2010, 21:56
by El Traxo
heh, jozheg, tai dar paspėtum į pasijungt į Portugaliją, aj? :)
Čia neperseniausiai pastebėjau, kad jau sukoriau daugiau nei 10k. mylių (nuo 2008m.) so kruizeris naudojamas pagal paskirtį :joja:

Re: Labiausio baikerio awordsai 2010

Posted: 23 Jul 2010, 11:01
by Abbath
bet tai cia gi ne su harliu ane?

Re: Labiausio baikerio awordsai 2010

Posted: 24 Aug 2010, 09:37
by wundis
labadiena kampeli,
noreciau suzinoti kas pirmauja labjausio baikerio awordsuose.
pirminykai, ar iteikdamas geliu, jas taikysi prie veido? :gay: :hippy:

Re: Labiausio baikerio awordsai 2010

Posted: 24 Aug 2010, 09:38
by mindaugasa vol.2
traxas pirmauja turbut?
traxui geles prie veido?

Re: Labiausio baikerio awordsai 2010

Posted: 24 Aug 2010, 10:50
by El Traxo
mindaugasa vol.2 wrote:traxas pirmauja turbut?
traxui geles prie veido?
:surrender:
A kiek šiemet reikėjo pramint? Kokios kvotos? :dontknow:

Re: Labiausio baikerio awordsai 2010

Posted: 04 Oct 2010, 11:12
by mindaugasa vol.2
labadiena,
kadangi pasibaige oficialus bikeriu sezonas ir like matalinti yra nelegalai
tai gal suvesime rezultatus?
kas prasuko daugiausiai kilometru/motovalandu per sezona?
traxas?
ar kazko nesuskaiciau?

iki labiausio baikerio apdovanojimu liko nedaug laiko (kada jie bus?)
prasome teikti paraiskas

Re: Labiausio baikerio awordsai 2010

Posted: 04 Oct 2010, 11:23
by tckd
ajnana kiek prisukta :glasses7:

Re: Labiausio baikerio awordsai 2010

Posted: 04 Oct 2010, 11:26
by El Traxo
mindaugasa vol.2 wrote:traxas?
Tiesa sakant, ne taip jau ir baisiai - šiemet ~14kkm per abu baikus.

Re: Labiausio baikerio awordsai 2010

Posted: 04 Oct 2010, 11:33
by mindaugasa vol.2
nu, tai 14kkm
kas dar toli/daug vaziavo?
prizai laukia!

Re: Labiausio baikerio awordsai 2010

Posted: 04 Oct 2010, 11:34
by storms
nominuoju save
kiek su rr kilu prasukau nezinau, nes vneveike spydas
kiek su husabergu motovalandu isukau nezinau, nes neziurejau

Re: Labiausio baikerio awordsai 2010

Posted: 04 Oct 2010, 11:37
by mindaugasa vol.2
nu tai storms rimtai pretenduoja i nezinomiausio baikerio titula ir priza - dvi lazerines lemputes is katalogo,for show purposes only, bet kadangi stormso visas gyvenimas show, tai jam tiks.

tkdc, jus i ka pretenduojate?

Re: Labiausio baikerio awordsai 2010

Posted: 04 Oct 2010, 11:49
by zil130
nu šiemet tai nch sezonas, važiavau kartą per mėnesį.