Page 1 of 4

Motociklu atitikmenys

Posted: 07 Jul 2010, 11:04
by mindaugasa vol.2
labadiena,

vakar uzmaciau hajabusa nuo zaliuju ezeru vaziuojant, baltas perlamutras ir t.t. tai pagalvojau, kad nepapimpintos hajabusos turbut nebuna. kaip ir kokio hammerio?
tai gaunasi, kad hajabusa yra motociklinis hummer?
tuomet pvz. suzuki gsxr butu bmw analogas motocikluose? skvydai vadylos, droziami belenkur ir belenkaip mocai.
o nauji audi, kur su led gabaritais ir dyydelemis nikeliuotomis grotomis, tai gal ducati? kur labai svarbu, kad visi matytu?
juokingai pagalvojau, kad moto honda ir auto honda yra tas pat. bespalviai, beveidziai aparatikai, kasdieniam naudojimui. nia?
tai dabar tie seni s klases mersai, "banginiai" - chiopereliai. impozantiska iskasena, kadaise buvusi transporto priemone.
visi krosavykai bus golf II, kur aina ant damushimo.

Posted: 07 Jul 2010, 11:09
by efk0nas
:lolol:

Re: Motociklu atitikmenys

Posted: 07 Jul 2010, 11:12
by jara
mindaugasa vol.2 wrote:juokingai pagalvojau, kad moto honda ir auto honda yra tas pat. bespalviai, beveidziai aparatikai, kasdieniam naudojimui. nia?

stai kodel su dviem gondom vaziuoju :) bet labai jamana isbandyt noriu, nors jos niekas ir neturi. muset per brangi :roll:

Posted: 07 Jul 2010, 11:12
by storms
ta proga noreciau suzinoti atitikmenis sitiem reikalam:
viliukas
karve
bergas
civikas

aciu sapnininko aiskintojui

Posted: 07 Jul 2010, 11:16
by mindaugasa vol.2
storms wrote:ta proga noreciau suzinoti atitikmenis sitiem reikalam:
viliukas
karve
bergas
civikas

aciu sapnininko aiskintojui
nu bergui tai pas mus atitikmens nebus. gal hindustan koks nors? pagal 1945m toyotos licenzija?
civikas yra cbr600rr, o karve tai honda accord pasportintas, bet nedaug.
toyota, kaip zinia bendradarbiauja su yamaha. tai ir bus yamaha fjr

Posted: 07 Jul 2010, 11:25
by Dzuku_Briedzis
o kaip subarikas transformuojasi i masasykla? Aciu isanksto

Posted: 07 Jul 2010, 11:29
by mindaugasa vol.2
jo, jo, subaru. buvau pamirses. anksciau galvojau, kad subaru yra yamaha. nes kokybiskas ir istraukia. bet dabar gaunasi, kad neyamaha?
gal tegul buna triumph, nes mazas gamintojas ir savitas toks?
sveikinama DB ir arvi, jus turite triumph!

Posted: 07 Jul 2010, 11:57
by Abbath

Posted: 07 Jul 2010, 12:02
by Username
As kazkaip galvociau kad Ducati vistik yra kazkas irgi is italu, na jeigu ne ferraris tai kokia alfa romeo ar masserati smth...stilius, didele kaina, nedidele kokibe nu ir t.t. ?

O yamaha tuo tarpu kisciau prie audi - ir dizainas geras (audi juk akcetuoja i dizaina kaip ir yamaha) ir valina kai reikia.

Posted: 07 Jul 2010, 12:02
by storms
ducati - lancia?

Posted: 07 Jul 2010, 12:19
by Username
Agusta - Maseratis
Bimota - Lancia
Ducati - ferraris

Posted: 07 Jul 2010, 12:33
by mindaugasa vol.2
Username wrote:Agusta - Maseratis
Bimota - Lancia
Ducati - ferraris
bimota ultrabrangu. gal maserati? nors nevalyt. gal ne maserati?

Posted: 07 Jul 2010, 12:39
by wundis
pezat - visi dukakiai yra fiatai. nes ble, is dirbtuviu neisvaziuoja?

va.

as irgi noreciau sapniniko autoriaus suzinoti atiitkmeni katafalkui su kompresorium:

Image

Posted: 07 Jul 2010, 13:01
by mindaugasa vol.2
wundi, tamista turite kazkoki mielka chiopereli. ?

Posted: 07 Jul 2010, 15:07
by prodriver
Kotai yamahos analogas man ne masina, o sitas reikalas
Image
ir pavadinimas taspats :rock: