Page 1 of 2

Vairo dempferis cioperiui

Posted: 29 Jul 2010, 15:02
by Martynas
Teko matyti neviena cioperi su vairo depferiu. Ka manote sia tema. Vertas demesio daigtas ar ismesti i bala pinigai.

Re: Vairo dempferis cioperiui

Posted: 29 Jul 2010, 15:48
by Arvis
Kadanors vaziuojant kilo poreikis demferiui? Ar siaip nori uzdet, kad butu "more racing look".

Re: Vairo dempferis cioperiui

Posted: 29 Jul 2010, 16:25
by Martynas
Teko kalbetis su keliais baikeriais, tai jie tik gyre dempferi, nes vaziuojant virs 130 su aukstu vairu laisvumas jauciamas... Todel dempferis, ta laisvuma issprendzia. Sakau gal vertas demesio daigtas.

Re: Vairo dempferis cioperiui

Posted: 29 Jul 2010, 16:41
by M`BaubZ
primenu, kad gerb. v. putinas motociklą pavadino laisvės simboliu. o koks gi
laisvės simbolis, jei nesijaučia jokio laisvumo?

o realiai tai tau parašė - pavažiuosi ant to 130 ir sužinosi, ar reikia, ar ne.

Re: Vairo dempferis cioperiui

Posted: 29 Jul 2010, 16:55
by liankas
Martynas wrote:Teko kalbetis su keliais baikeriais, tai jie tik gyre dempferi, nes vaziuojant virs 130 su aukstu vairu laisvumas jauciamas... Todel dempferis, ta laisvuma issprendzia. Sakau gal vertas demesio daigtas.
Gerbiamas MArtynai, nezinau kaip visiems kitiems, ypac senesnems forumo dalyviams, bet man jau gana, zajabal. Imbecilizmo virsune. Kam tau tas demferis? Tu gal is pradzios pavazinek, pabandyk? Kam gvildenti temas kur nulis tolko? Eik i motomanus. Uz tai visiskai nemokamai duosiu tau PILDYK kepuraite.
Ps. Turi savo tema komposto dezej.

Re: Vairo dempferis cioperiui

Posted: 29 Jul 2010, 22:31
by Abbath
Dynai pradziai reikia va tokio daiGto
Image
O poto jau ir demferio.
Man patiko vaziuoti su demferiu.

Re: Vairo dempferis cioperiui

Posted: 29 Jul 2010, 22:37
by storms
kolega dejo ant buellio jame is Bikeshop.lt
sake pakeite baika 360 gradusu
nu bet ant unitazo tai nzn... nors ka nors pardot galim

Re: Vairo dempferis cioperiui

Posted: 29 Jul 2010, 23:22
by Abbath
Nu ponai pasakysiu taip.
Yra unitazu kuriem demferiai ypac aktualu, su visokiais nesamoningais sakiu kampais, prie didesnio greicio labai smagiai pagerina stabiluma.
Per visokias provezas baikas daug maloniau eina, jojima posukiuose per duobes zymiai sumazina ir pan.

Re: Vairo dempferis cioperiui

Posted: 30 Jul 2010, 10:12
by Martynas
liankas wrote:
Martynas wrote:Teko kalbetis su keliais baikeriais, tai jie tik gyre dempferi, nes vaziuojant virs 130 su aukstu vairu laisvumas jauciamas... Todel dempferis, ta laisvuma issprendzia. Sakau gal vertas demesio daigtas.
Gerbiamas MArtynai, nezinau kaip visiems kitiems, ypac senesnems forumo dalyviams, bet man jau gana, zajabal. Imbecilizmo virsune. Kam tau tas demferis? Tu gal is pradzios pavazinek, pabandyk? Kam gvildenti temas kur nulis tolko? Eik i motomanus. Uz tai visiskai nemokamai duosiu tau PILDYK kepuraite.
Ps. Turi savo tema komposto dezej.
Gerbiamas lianke, jei manai, kad nevaziavau ant 130, tai tamsta laibai klystate...
Su saviske ir teko lekti tokiu greiciu ir ispudziai tokie, kad noretusi stabilumo...
O forumas tam ir skirtas, kad dalintis informacija, o ne savo arogancija demonstuoti...
gal i Seima nueik, pranesk mol mazumas skriaudzia...

Re: Vairo dempferis cioperiui

Posted: 30 Jul 2010, 10:14
by Yvl
tai gal perpistas visas kiaurai isilgai? remas mazgu susuktas

Re: Vairo dempferis cioperiui

Posted: 30 Jul 2010, 10:18
by Martynas
nu nea, remas tiesus, bet Sreeet Bob vairas aukstesnis.

Re: Vairo dempferis cioperiui

Posted: 30 Jul 2010, 10:18
by Yvl
:suicide:

Re: Vairo dempferis cioperiui

Posted: 30 Jul 2010, 10:20
by Abbath
Martynas wrote:nu nea, remas tiesus, bet Sreeet Bob vairas aukstesnis.
=D>

Re: Vairo dempferis cioperiui

Posted: 30 Jul 2010, 10:21
by Martynas

Re: Vairo dempferis cioperiui

Posted: 30 Jul 2010, 10:28
by Abbath
Martynas wrote:galvojama apie si varianta:
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayI ... &viewitem=
Martynai, tu ble skaitai komentarus ar ne?