Page 1 of 1

Reik elektriko ar bbz ko

Posted: 07 Aug 2010, 23:07
by Dzuku_Briedzis
Reikia zmogaus, kuris sugebetu boijpasa padaryt vienam davikliui garazo signalizacijoj. 1 daviklis mala suda, neturiu ramiu atostogu.

Belenkokie pasiulymai - velkam

Prisipazinsiu - elektronikoj nesigaudau nieko. Todel nereik komentaru ir patarimu.

Noriu, kad atvaziuotu ir padarytu. Ir isvaziuotu. Galiu duot kapeika. Aciu

Re: Reik elektriko ar bbz ko

Posted: 07 Aug 2010, 23:57
by El Traxo
O tai tas, kur montavo nevažiuoja? Bo nori nenori, su centriniu pultu reikia kontaktuot bederinant
p.s. Galiu duot man montavusio žmogaus kontaktus. Sakyčiau patikimas.

Re: Reik elektriko ar bbz ko

Posted: 08 Aug 2010, 07:21
by Dzuku_Briedzis
Tas kur montavo - Anglijoj sedi. Duok kontakta. Pabirbinsiu jam

Re: Reik elektriko ar bbz ko

Posted: 08 Aug 2010, 12:03
by efk0nas
Čia tokiu būdu tau sąžinė primena apie nebaigtą MF tvarkymą :laughing6:

Re: Reik elektriko ar bbz ko

Posted: 08 Aug 2010, 23:59
by Dzuku_Briedzis
Atostogos - sventas reikalas. Dabar berods geriu "Watou Tripel" alu. 7,5%
Visai skanu. Yvl, kamstelius imu visokius, ismesi ko nereikia.

Dzin yra elektrikai dabar man :)

Re: Reik elektriko ar bbz ko

Posted: 09 Aug 2010, 00:04
by Dzuku_Briedzis
p.s. Aciu traxo uz numereli

Re: Reik elektriko ar bbz ko

Posted: 09 Aug 2010, 01:03
by efk0nas
Kalčiau pliusą už teisingą kompą, bet pats kaltas, kad nesutvarkei dar :P