Page 1 of 2

aukstaitija 2010 ralyė

Posted: 04 Sep 2010, 11:16
by tckd
Data: 2010 09 25 (šeštadienis)
Maršrutas: Aukštaitijos regionas
Startas, finišas: Pabradės poligonas
Atstumas: apie 200 km orientacinės dalies

http://endurolithuania.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

kazkaip susimasciau, kad visgi gal reiktu smaugtelt? rugseji daugiau renginiu nera. kuris wanna join to ze team? :3some:

Re: aukstatija 2010 ralyė

Posted: 04 Sep 2010, 11:17
by storms
ajmin

Re: aukstatija 2010 ralyė

Posted: 04 Sep 2010, 11:17
by zil130
:-k

Re: aukstaitija 2010 ralyė

Posted: 04 Sep 2010, 11:23
by tckd
tai kertam du MF Dream Teamus, vaziuosim keturiese, pelkes ore pernesim, greicio ruozus kaip kas nori :cheers: zodziu family byznys :hello2:

Re: aukstaitija 2010 ralyė

Posted: 04 Sep 2010, 11:30
by tomasn
sirdies ritmas dazneja!

Re: aukstaitija 2010 ralyė

Posted: 04 Sep 2010, 12:09
by storms
ideja tabula
as be gps, tai galiu but 3cias komandoja arba belenkaip kitaip

Re: aukstaitija 2010 ralyė

Posted: 04 Sep 2010, 12:13
by tomasn
pulsas patrigubejo perziurejus video http://www.endurolithuania.com/lt/video" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: aukstaitija 2010 ralyė

Posted: 04 Sep 2010, 13:00
by storms
paziurejau video
vistik nelabai noriu i tuos sudus
tomasenas turi viena ideje, kuri verta demesio
tomaienai?

Re: aukstaitija 2010 ralyė

Posted: 04 Sep 2010, 13:15
by tomasn
idejos yra dvi. viena aptarta vakar su tuckum alu begeriant, antrojo - su stormsu skype besusirasinejant.

Pirma ideja. pasidaryti anrudotalka ir gariunuose israityti nauja trasa, panaudojant benzopjuklus bei trimerius. reikia datos, talkos dalyviu, benzopjuklo bei trimerio krumams/zolei. Kal kita savaitgali tai ir atliekame?

ANtra ideja. Susirinkti ankstesniu raliu marsrutus, susirinkt kruvon ir pravaziuot savo malonumui. Marsrutu jau uzprasiau.

Re: aukstaitija 2010 ralyė

Posted: 04 Sep 2010, 15:03
by tckd
tai jei pelke konkreti ner ko lenda ot ne dzin tos baudos.. is kitos puses visuose raliuose tenka sudelio pataskyt.
galima aisku registruotis dviems ir turet palyda :thumbright:

2008 aukstaitija pamenu nemazai tiesiuju ir asfalto tai kartot net nzn ar verta.

aukstaitija 2010 ralyė

Posted: 04 Sep 2010, 15:35
by Dzuku_Briedzis
Albertavicius sake, kad sikart bus maziau shudo, bet daug daugiau smelio. Paziuresim

Re: aukstaitija 2010 ralyė

Posted: 04 Sep 2010, 15:49
by tckd
Dzuku_Briedzis wrote:Albertavicius sake, kad sikart bus maziau shudo, bet daug daugiau smelio. Paziuresim
tada virai verGs kad ner kur raumeni apsilt :-$

Re: aukstaitija 2010 ralyė

Posted: 04 Sep 2010, 18:06
by Dzuku_Briedzis
skaitai klampaim smeliuke ner apsilimo? :la:

As kai maciau kur bus tas smeliukas.. Tai manau bus ka veikt :)

Paliubomu poligonas bus. Toliau - paslaptis

Re: aukstaitija 2010 ralyė

Posted: 04 Sep 2010, 21:33
by tckd
smelis like

Re: aukstaitija 2010 ralyė

Posted: 04 Sep 2010, 22:09
by Dzuku_Briedzis
saziningai? Nekenciu smelio. Bijau
Nu nezinau kodel.


ISVADA - ryt karjere prasmaugt - ziurek ir baime dings. Mus gi saugo Rashyd