Page 1 of 2
aukstaitija 2010 ralyė
Posted: 04 Sep 2010, 11:16
by tckd
Data: 2010 09 25 (šeštadienis)
Maršrutas: Aukštaitijos regionas
Startas, finišas: Pabradės poligonas
Atstumas: apie 200 km orientacinės dalies
http://endurolithuania.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
kazkaip susimasciau, kad visgi gal reiktu smaugtelt? rugseji daugiau renginiu nera. kuris wanna join to ze team?

Re: aukstatija 2010 ralyė
Posted: 04 Sep 2010, 11:17
by storms
ajmin
Re: aukstatija 2010 ralyė
Posted: 04 Sep 2010, 11:17
by zil130
Re: aukstaitija 2010 ralyė
Posted: 04 Sep 2010, 11:23
by tckd
tai kertam du MF Dream Teamus, vaziuosim keturiese, pelkes ore pernesim, greicio ruozus kaip kas nori

zodziu family byznys

Re: aukstaitija 2010 ralyė
Posted: 04 Sep 2010, 11:30
by tomasn
sirdies ritmas dazneja!
Re: aukstaitija 2010 ralyė
Posted: 04 Sep 2010, 12:09
by storms
ideja tabula
as be gps, tai galiu but 3cias komandoja arba belenkaip kitaip
Re: aukstaitija 2010 ralyė
Posted: 04 Sep 2010, 12:13
by tomasn
pulsas patrigubejo perziurejus video
http://www.endurolithuania.com/lt/video" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: aukstaitija 2010 ralyė
Posted: 04 Sep 2010, 13:00
by storms
paziurejau video
vistik nelabai noriu i tuos sudus
tomasenas turi viena ideje, kuri verta demesio
tomaienai?
Re: aukstaitija 2010 ralyė
Posted: 04 Sep 2010, 13:15
by tomasn
idejos yra dvi. viena aptarta vakar su tuckum alu begeriant, antrojo - su stormsu skype besusirasinejant.
Pirma ideja. pasidaryti anrudotalka ir gariunuose israityti nauja trasa, panaudojant benzopjuklus bei trimerius. reikia datos, talkos dalyviu, benzopjuklo bei trimerio krumams/zolei. Kal kita savaitgali tai ir atliekame?
ANtra ideja. Susirinkti ankstesniu raliu marsrutus, susirinkt kruvon ir pravaziuot savo malonumui. Marsrutu jau uzprasiau.
Re: aukstaitija 2010 ralyė
Posted: 04 Sep 2010, 15:03
by tckd
tai jei pelke konkreti ner ko lenda ot ne dzin tos baudos.. is kitos puses visuose raliuose tenka sudelio pataskyt.
galima aisku registruotis dviems ir turet palyda
2008 aukstaitija pamenu nemazai tiesiuju ir asfalto tai kartot net nzn ar verta.
aukstaitija 2010 ralyė
Posted: 04 Sep 2010, 15:35
by Dzuku_Briedzis
Albertavicius sake, kad sikart bus maziau shudo, bet daug daugiau smelio. Paziuresim
Re: aukstaitija 2010 ralyė
Posted: 04 Sep 2010, 15:49
by tckd
Dzuku_Briedzis wrote:Albertavicius sake, kad sikart bus maziau shudo, bet daug daugiau smelio. Paziuresim
tada virai verGs kad ner kur raumeni apsilt

Re: aukstaitija 2010 ralyė
Posted: 04 Sep 2010, 18:06
by Dzuku_Briedzis
skaitai klampaim smeliuke ner apsilimo?
As kai maciau kur bus tas smeliukas.. Tai manau bus ka veikt
Paliubomu poligonas bus. Toliau - paslaptis
Re: aukstaitija 2010 ralyė
Posted: 04 Sep 2010, 21:33
by tckd
smelis like
Re: aukstaitija 2010 ralyė
Posted: 04 Sep 2010, 22:09
by Dzuku_Briedzis
saziningai? Nekenciu smelio. Bijau
Nu nezinau kodel.
ISVADA - ryt karjere prasmaugt - ziurek ir baime dings. Mus gi saugo Rashyd