Page 1 of 3

Jaunosios pavežiojimas motociklu

Posted: 09 Sep 2010, 14:28
by nepykit
Labadiena,

Pažįstamas ieško kas galėtų šį šeštadienį padaryti jaunai jaunajai dovaną praveždamas motociklu.
Veiksmo pradžia Vilniuje, apie 13-14 val, maršrutas Vilnius-Trakai. T.y. nuvežimas ir palikimas baliavojimui :)

Kuras ir kitos sąnaudos apmokamos susitarimo būdu. Turbūt pinigais.

Ar yra norinčių/galinčių pagelbėt. Motociklo tipas nelabai svarbus, bet geriau kad būtų GRAŽUS :)

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu

Posted: 09 Sep 2010, 15:01
by El Traxo
Jei pinigais, tai skaitau galiu padėti.

No free ride - gas or a** :teeth:

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu

Posted: 09 Sep 2010, 15:04
by nepykit
El Traxo wrote:Jei pinigais, tai skaitau galiu padėti.

No free ride - gas or a** :teeth:
Su HD ar su XR ? :albino:

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu

Posted: 09 Sep 2010, 15:06
by ezhiukas
hehe, su xr miskais iki traku :)

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu

Posted: 09 Sep 2010, 15:06
by El Traxo
HD žinoma. Su XR jei išvešiu, tai vestuvių nebus :154:

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu

Posted: 09 Sep 2010, 15:07
by Username
Motociklas kaip taisykle yra britva. Jei tiksliau britva R1.

Neturi R1 - =;

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu

Posted: 09 Sep 2010, 15:10
by nepykit
Ne ne ne - maišai. Yra du tipai Harliai ir Britvos. Reiškia Harliai tinka ;-)

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu

Posted: 09 Sep 2010, 15:11
by tckd
nepykit wrote:Ne ne ne - maišai. Yra du tipai Harliai ir Britvos. Reiškia Harliai tinka ;-)
=D> jojo

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu

Posted: 09 Sep 2010, 15:16
by nepykit
El Traxo wrote:HD žinoma. Su XR jei išvešiu, tai vestuvių nebus :154:
Ok, turiu raumeny.
Dar sulaukiam vieno britvininko pasiūlymo ir klausim jaunosios, kurio tipo labiau nori :)
Kadangi norėčiau, kad jaunoji nukaktų iki Trakų, patikimesnis atrodo HD variantas :) Nubet aš čia nieko nesprendžiu, tik ieškau kaip išsisukt iš situacijos, nes buvau prižadėjęs pats, o negaliu :)

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu

Posted: 09 Sep 2010, 15:20
by ezhiukas
nu jei svarbu kad butu grazus, reiskia harlis. Nuo kada britvos grazios pasidare :D

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu

Posted: 09 Sep 2010, 15:24
by El Traxo
Dėl grožio nesigynčysiu, bet keleivės ant britvos - tai sorry vaizdelis. Kaip vištos ant laktos, sėdi rakom, stringai ties lifčiku (nu čia aišku gražu kai iš paskos važiuoji). :D Nu ne tam britvos sukurtos

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu

Posted: 09 Sep 2010, 15:34
by Arvis
Jei jaunoji butu verta veziojimo, tai bratka butu galejes. Dabar apdairiai pamirso idet nuotrauka ir net linka i fb.

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu

Posted: 09 Sep 2010, 15:36
by ezhiukas
tai uz litus ir krokodila galima vezt. Ne miegot gi su ja ruosiesi...

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu

Posted: 09 Sep 2010, 15:42
by wundis
ehhe, ryt vir vara vln-trakai
:briedis:
neisdildomi ispudziai!

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu

Posted: 09 Sep 2010, 15:45
by Arvis
ezhiukas wrote:tai uz litus ir krokodila galima vezt. Ne miegot gi su ja ruosiesi...
Ka ?