Page 1 of 3
Jaunosios pavežiojimas motociklu
Posted: 09 Sep 2010, 14:28
by nepykit
Labadiena,
Pažįstamas ieško kas galėtų šį šeštadienį padaryti jaunai jaunajai dovaną praveždamas motociklu.
Veiksmo pradžia Vilniuje, apie 13-14 val, maršrutas Vilnius-Trakai. T.y. nuvežimas ir palikimas baliavojimui
Kuras ir kitos sąnaudos apmokamos susitarimo būdu. Turbūt pinigais.
Ar yra norinčių/galinčių pagelbėt. Motociklo tipas nelabai svarbus, bet geriau kad būtų GRAŽUS

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
Posted: 09 Sep 2010, 15:01
by El Traxo
Jei pinigais, tai skaitau galiu padėti.
No free ride - gas or a**

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
Posted: 09 Sep 2010, 15:04
by nepykit
El Traxo wrote:Jei pinigais, tai skaitau galiu padėti.
No free ride - gas or a**

Su HD ar su XR ?

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
Posted: 09 Sep 2010, 15:06
by ezhiukas
hehe, su xr miskais iki traku

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
Posted: 09 Sep 2010, 15:06
by El Traxo
HD žinoma. Su XR jei išvešiu, tai vestuvių nebus

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
Posted: 09 Sep 2010, 15:07
by Username
Motociklas kaip taisykle yra britva. Jei tiksliau britva R1.
Neturi R1 -

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
Posted: 09 Sep 2010, 15:10
by nepykit
Ne ne ne - maišai. Yra du tipai Harliai ir Britvos. Reiškia Harliai tinka

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
Posted: 09 Sep 2010, 15:11
by tckd
nepykit wrote:Ne ne ne - maišai. Yra du tipai Harliai ir Britvos. Reiškia Harliai tinka


jojo
Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
Posted: 09 Sep 2010, 15:16
by nepykit
El Traxo wrote:HD žinoma. Su XR jei išvešiu, tai vestuvių nebus

Ok, turiu raumeny.
Dar sulaukiam vieno britvininko pasiūlymo ir klausim jaunosios, kurio tipo labiau nori

Kadangi norėčiau, kad jaunoji nukaktų iki Trakų, patikimesnis atrodo HD variantas

Nubet aš čia nieko nesprendžiu, tik ieškau kaip išsisukt iš situacijos, nes buvau prižadėjęs pats, o negaliu

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
Posted: 09 Sep 2010, 15:20
by ezhiukas
nu jei svarbu kad butu grazus, reiskia harlis. Nuo kada britvos grazios pasidare

Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
Posted: 09 Sep 2010, 15:24
by El Traxo
Dėl grožio nesigynčysiu, bet keleivės ant britvos - tai sorry vaizdelis. Kaip vištos ant laktos, sėdi rakom, stringai ties lifčiku (nu čia aišku gražu kai iš paskos važiuoji).

Nu ne tam britvos sukurtos
Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
Posted: 09 Sep 2010, 15:34
by Arvis
Jei jaunoji butu verta veziojimo, tai bratka butu galejes. Dabar apdairiai pamirso idet nuotrauka ir net linka i fb.
Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
Posted: 09 Sep 2010, 15:36
by ezhiukas
tai uz litus ir krokodila galima vezt. Ne miegot gi su ja ruosiesi...
Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
Posted: 09 Sep 2010, 15:42
by wundis
ehhe, ryt vir vara vln-trakai
neisdildomi ispudziai!
Re: Jaunosios pavežiojimas motociklu
Posted: 09 Sep 2010, 15:45
by Arvis
ezhiukas wrote:tai uz litus ir krokodila galima vezt. Ne miegot gi su ja ruosiesi...
Ka ?