Page 1 of 1

Motociklu svoriai

Posted: 20 Sep 2006, 15:42
by w919
Cia paziurejau vienam papirktam zurnale Sportrider:

wet weight/dry weight (kg):

CBR1000RR ('04) 211.3 / 198.2
ZX-10R ('06) 204.5 / 192.3

GSX-R1000 ('05) 200.9 / 187.7

CBR929RR ('00) 196.8 / 183.7
CBR954RR ('02) 194.5 / 181.4

Posted: 20 Sep 2006, 15:44
by Username
K5 deklaruoja 166, yra 188
929 deklaruoja 170 yra 184


=D> =D> Suzukiai senai melagiai buvo su savo marketingu, sita zinom! :mrgreen:

Posted: 20 Sep 2006, 15:57
by w919
beabejo. nelygu ka turi omenyje deklaruojant. daugumoje atveju sausas svoris reiskia motocikla be shakiu tepalo, akumuliatoriaus ir stabdziu skyscio. btw, '07 600RR specifikacijoje yra punktas "ready to ride weight".

kas man ZYMIAI juokingiau, kad tavo isjuokiamos sesiu metu senumo sunkios karves yra taip desimcia kilogramu lengvesnes uz taviski ZX-10R. :D

Posted: 20 Sep 2006, 16:06
by Username
"Karve" atsirado 2004m. Turbut supranti tu apie KA kalba eina, ane?


O varle kad turi svorio (t.y tvirta rema) tai man patiko.....rezultatishkai patiko =D>


Edit: kodel nera nx R1 beigi 04 ZX10R duomenu? specelei nededi???

Posted: 20 Sep 2006, 16:06
by Qu'est ce que c'est
patiko

Posted: 20 Sep 2006, 16:09
by storms
Qu'est ce que c'est wrote:patiko
artaubledneaishku, kad turi tylet
?

Posted: 20 Sep 2006, 16:12
by Qu'est ce que c'est
:bootyshake:

Posted: 20 Sep 2006, 16:14
by w919
Username wrote:"Karve" atsirado 2004m. Turbut supranti tu apie KA kalba eina, ane?


O varle kad turi svorio (t.y tvirta rema) tai man patiko.....rezultatishkai patiko =D>


Edit: kodel nera nx R1 beigi 04 ZX10R duomenu? specelei nededi???
net nepagalvojau!

prasom:
YZF-R1 ('04) 204.1 / 190.9
ZX-10R ('04) 197.7 / 185.5

edit: o apie "tvirta" ninjos rema (kaip ir gsx-r) tai jau esam girdeje ir nekarta. :) maciau kaip virina, patiko. :)

Posted: 20 Sep 2006, 16:17
by Username
Nu viskas panasiai i savo vietas (pagal deklaracijas) ir stojasi, tik K5 apsilohines nerealiai :mrgreen: :mrgreen:

Ir 04 ZX10r lengvesne (nors deklaruoja 4kg sunkesne) ir kiti motai taip pat.

Posted: 20 Sep 2006, 16:17
by Username
w919 wrote:
Username wrote:"Karve" atsirado 2004m. Turbut supranti tu apie KA kalba eina, ane?


O varle kad turi svorio (t.y tvirta rema) tai man patiko.....rezultatishkai patiko =D>


Edit: kodel nera nx R1 beigi 04 ZX10R duomenu? specelei nededi???
net nepagalvojau!

prasom:
YZF-R1 ('04) 204.1 / 190.9
ZX-10R ('04) 197.7 / 185.5

edit: o apie "tvirta" ninjos rema (kaip ir gsx-r) tai jau esam girdeje ir nekarta. :) maciau kaip virina, patiko. :)
A jau matei kaip virina 06 varles rema? kur? :D

Posted: 20 Sep 2006, 17:26
by Vee Crunchy
O taip taip usernamai =D> Yamaha del svorio apsimelavo 11%, Kawa ir Honda 10%, Suzas 13%. Taigi, kaip ir minejai, visi daugmaz taip kaip ir turi but, o Suzas apsilochino NEREALIAI! :laughing6:
Beda, usernamai, kad tave i prieki varo ne meile kokiai nors markei ar siaip motams, o neapykanta konkreciai markei, kuri, kaip nebutu tau apmaudu, offen comes up with a better bike than competition. Biski sucks to be you orsmth

Posted: 20 Sep 2006, 18:42
by Username
:D :D

VC> tu tik nesuwaijdulek, nes anas tai turi tokia nepagydoma liga del kurios nustatineja "kas yra kitiems zmonems, ir kokie jie yra" :mrgreen:

Kaip veliau praktika parodo, buna priesingai :) Ir nereikia prasom apeliuoti aciu i mane ir mano turiny nes tai buna gousey wrongish :D


Ir tavo skaiciavimai yra iskreipti (nebepirmas kartas [-X ) nes tie keli procentai nuo viso svorio yra daug (siais brytvu laikais). Cia kad butu aiskesnis vaizdelis kas kur ir kaip pasilohino:


K5 188 - 166 = 22

CBR1000RR 198 - 180 = 18

ZX10R 06 192 - 175 = 17

ZX10R 04 185 - 170 = 15

CBR929 184 - 170 = 14

CBR954 182 - 168 = 14


Skirtumai tarp hondu ir kawu 1-3kg tuo tarpu tarp hondu ir suzuki 8kg t.y. daugiau kaip dvigubai!

Tai kas ten pasilohino, a?

:mrgreen:

Posted: 20 Sep 2006, 22:12
by Renaz
Ale kaip jus заябали... su savo shudelinkishkais pasishudinejimais. Motosportininkai jus, muses shuda ant galinio sparno jauciantys!

Siulau kurt atskira tema - Motoprofesionalu, gyvenanciu is rasingo, kanpelis!

Sveria jie cia kazka, torko miliniutonmetru skirtumus matuoja. Gal skaitau, bandykit siust savo CV motogamintojams ir keiskit tuos sushiktus motokonstruktorius ir mototestuotojus! Kokiu jie ten gaidziu prisamde kai cia tokie genijai sedi!

Nervai parktiskai nebelaiko.

:argue:

Posted: 21 Sep 2006, 09:59
by mindaugasa
:jerkit:
pala, tuoj ipastinsiu sedejimo ant gedos stulpo taisykles