Page 1 of 3

Reikalinga miško fėja, kuri atsiduotų iki 5kLT

Posted: 20 Sep 2010, 10:23
by inter
Labadien,
Kaip jau pavadinimas pats apie save pasako (bet pasikartosiu) - reikalinga miško fėja, kuri atsiduotų iki 5kLT.
Privalumai būtų:
- lempos, posūkiai, numeriai (registruojamas)
- el. starteris!
- lengvas, iki 150kg (nu bet tai čia visi šitą kriterijų praein, ne?);
- 4t nuo 250cc
- geros būklės (kad būtų "sėdi ir važiuoji")
Ir kad nebirbtų baisiai garsiai, t.y. pageidautina be kiaurų duslintuvų.

Paskirtis rekreacinė, NEsportui. Būkit geri, pasiūlykit ką nors, a... :blackeye: .

Re: Reikalinga miško fėja, kuri atsiduotų iki 5kLT

Posted: 20 Sep 2010, 10:30
by storms
haha
po misko fejos pirksi su full racing exhaust harda. garantuoju.
tai gal iskart imk toki?

Re: Reikalinga miško fėja, kuri atsiduotų iki 5kLT

Posted: 20 Sep 2010, 10:30
by Dzuku_Briedzis
http://auto.plius.lt/skelbimas/motocikl ... /id-931333" onclick="window.open(this.href);return false; ?

Re: Reikalinga miško fėja, kuri atsiduotų iki 5kLT

Posted: 20 Sep 2010, 10:32
by mindaugasa vol.2
150kg yr sunki kiaule.
o kodel nepaminetas el. starteris? geriausiai butu, jei butu abu - el. starteris ir kickas.

Re: Reikalinga miško fėja, kuri atsiduotų iki 5kLT

Posted: 20 Sep 2010, 10:36
by inter
Tai kad ne sau, nes gi ir taip aišku, kad sau būtų gardas be kalbų :rr: .
Reikia ko nors iš savų ir su garbės žodžio garantija, kad paskui parekomendavus pirkinį netektų prieš pirkėją raudonuot :oops: .

Dėkui pirminykui už esminę pastabą, jau pataisiau skelbimą!
P.S. bet tai kaip taip... va taip nesusimąstydamas imi ir priimi civilizacijos patogumus kaip garantuotą dalyką... O juk natūralioj gamtoj nebūna el. starterių - tik kick'ai!

Re: Reikalinga miško fėja, kuri atsiduotų iki 5kLT

Posted: 20 Sep 2010, 10:38
by Dzuku_Briedzis
Ai ne SAU?!

Pff.. tema lockint

As cia darbus meciau, lakstau po interneta, interiui endurkes ieskau. Ir vardan ko?!

Re: Reikalinga miško fėja, kuri atsiduotų iki 5kLT

Posted: 20 Sep 2010, 10:39
by Arvis
hahah...

juokinga tema.
Lockinam iskart.

Re: Reikalinga miško fėja, kuri atsiduotų iki 5kLT

Posted: 20 Sep 2010, 10:42
by wundis
pfff
linksmasis aziotazas nuslugo
=;

Re: Reikalinga miško fėja, kuri atsiduotų iki 5kLT

Posted: 20 Sep 2010, 10:43
by inter
Nevarykit intero į medį. Ne sau tai ne sau, bet pralėgt tai garantuotai duos!
Kaip man kitaip powerslaidinimą atidirbinėt?

Re: Reikalinga miško fėja, kuri atsiduotų iki 5kLT

Posted: 20 Sep 2010, 10:45
by tckd
Arvis wrote:hahah...
juokinga tema.
Lockinam iskart.
arvi cia tau iesko? :laughing6:

pagal isvardintus simptonus pacientui reikalingas suzuki drzetke 400, tai ir rasyk interai konkreciai. ieskoma Suzkis. :hello2:

Re: Reikalinga miško fėja, kuri atsiduotų iki 5kLT

Posted: 20 Sep 2010, 11:02
by El Traxo
ha
o aš pagal simptomus irgi apie LC pagalvojau

Dar ne į temą pasakysiu, kad vakar akis labai traukė 690 enduro - gražus daiktas. Gaila pravažiuot neteko :binky:

Re: Reikalinga miško fėja, kuri atsiduotų iki 5kLT

Posted: 20 Sep 2010, 12:16
by zil130
Manau kad eis Jarai.

Re: Reikalinga miško fėja, kuri atsiduotų iki 5kLT

Posted: 20 Sep 2010, 12:20
by mindaugasa vol.2
:teeth:

Re: Reikalinga miško fėja, kuri atsiduotų iki 5kLT

Posted: 20 Sep 2010, 12:37
by Dzuku_Briedzis
manai Jara bando neissiduot?
Slaptos treniruotes?

Re: Reikalinga miško fėja, kuri atsiduotų iki 5kLT

Posted: 20 Sep 2010, 13:17
by inter
Ne, nubet... prašom įvertinti skelbimo unikalumą, gi tarp šimtų "parduodu" išsiskiria šitas vienas "PERKU" [-o< .
Krizė baigėsi, pardavimai pajudėjo! Čia Jamahos fondas turėtų užuosti potencialą reklamai ir išnuomoti šūdabrydį su techniniu palaikymu trims metams už vieną litą! :cheers:
O ką MF tymas? Djortų į naujesnį modelį apsigreidint nieks nenori ir seno (bet: žr. techninius reikalavimus matacykliui pirmoje žinutėje) neparduod?
O ka tada sako pliusas ir gidas? Ką žiūrėt?
Su panasonicais tai viskas aišku, nesgi žiūri ar plastikai kokybiškai perdazyti ir ar spalva prie aprangos tinka. Kitko nežiūri, nes kitkas negenda.
O ką žiūrėt ant djortų? Kokios rekomendacijos?