Page 1 of 5
odiniai rūbeliai
Posted: 25 Oct 2010, 15:02
by M`BaubZ
jei vilniaus energija (vagys) neatims paskutinės kapeikos, skaitau, kad ant kitų metų gal reikėtų susiveikti kokiątai padoresnę aprangą. ta proga norėčiau:
a. paklausti: su skylutėm ar be? labiau linkstu į perforuotą, bet gal iš praktikos kas nors kitaip pasakys?
b. dėl ebay.co.uk (čia mindaugas prieš krizę po 2 aprangas/sav. imdavo). kiek primesti ant parsiuntimo į LT? ir kokie pigiausi kanalai, kai pardavėjas pats nesiunčia?
ačiū
Re: odiniai rūbeliai
Posted: 25 Oct 2010, 15:06
by Shadow
O neapsimoka labiau pasisiuti?
Re: odiniai rūbeliai
Posted: 25 Oct 2010, 15:07
by sai
kaip trumpai vazineji? jei nuo kovo iki lapkricio, tai imk ne perforuota. jei tik birzeli-rugpjuti perforuota.
Re: odiniai rūbeliai
Posted: 25 Oct 2010, 15:19
by jara
per uzdaryma su perforuota buvo normaliai, bet siom dienom manau, kad butu buve zhoppen

is kitos puses vasara be skyluciu, uoj, kaip karsta, nors siaip turi juk tekstille tam kartui

as jamiau is jebejaus. dabar iki naujako geru dylu turetu but

Re: odiniai rūbeliai
Posted: 25 Oct 2010, 15:27
by prodriver
Pasiieskok kenguros odos aprangos, plona lengva nekarsta taip su ja, vesiu oru be apatiniu rubu zopec.
Re: odiniai rūbeliai
Posted: 25 Oct 2010, 15:28
by mindaugasa vol.2
tik perforuota! jei reikes, po apacia uzsidesi plona windbreikeri. o jei bus karsta, skyluciu negreziosi gi.
nebent mazakraujyste ir nuolatos salta. tada reikia imti oda su kailiu viduje.
siusti per kauno knygnesius. tobula sistema.
Re: odiniai rūbeliai
Posted: 25 Oct 2010, 15:31
by M`BaubZ
kas yra kauno knygnešiai ir kaip tobula sistema veikia?
Re: odiniai rūbeliai
Posted: 25 Oct 2010, 15:35
by mindaugasa vol.2
cia tie, kur vezioja vogtus daigtus is uk i kauna.
turi angluose savo garazelius, i kuriuos netgi galima nukreipti siusti nupirkta kosucha.
parveza ir pasiimi, sumokedamas uz kilogramus nebrangiai. zr. interneta, kur skelbiasi nuolat. jie visi gyvena kaune.
Re: odiniai rūbeliai
Posted: 25 Oct 2010, 16:01
by M`BaubZ
a. galvojau konkretus kontakstas koks yra... nes kažkaip iš kauno tai man jie visi nepatikimi tokie.
Re: odiniai rūbeliai
Posted: 25 Oct 2010, 16:04
by mindaugasa vol.2
yra ir kontaktas. bet tu pirma nupirk kombeza.
Re: odiniai rūbeliai
Posted: 25 Oct 2010, 16:13
by wundis
1 ar 2 daliu apranga?
kai rinkausi savo buvo sitokios salygos:
saugu, patogu, su zaibais ant nugaros, 2 daliu. ne perforuota. nes: sezonas ilgas, nevaziavimo laikas minimalus. na dar itakojo kad ukanotose salose ukanota bet pliusas, tai su perforuota sakyk ka nori bet kai lyja ir salta - salta. vaziavau ir per dideli karsti, tex patchai ant pazastu sumazina temperatura, su maikute po apacia - negeda vaziuoti, visai patogu.
aisku, vynioti i vata galima ilgai, jei turi daugiau pinigu pirk dvi aprangas - vieta saulei kita lietui, bet jei 1 - vel imciau ne perf. (bet su perf arba tekstilinem pazastimis/alkuneniu vidumi), nes vasara pas mus nera tokia ilga, dazniausiai apie +20, karstu dienu ne kiekvienais metais buna, o lietutis nera malonu salta nakti.
zodziu, emiau sita:
EDIT: baltu patchu antra karta neimciau, nes bl*d. geriau juodus. aciu.
Re: odiniai rūbeliai
Posted: 25 Oct 2010, 16:23
by mindaugasa vol.2
ooo!! prancuzpalaikiai? furyganas
wundziui +1
Re: odiniai rūbeliai
Posted: 25 Oct 2010, 16:47
by Wobbler
Skylutes labai maloniai kutena vaziuojant kada karsta, o kada ne karsta - lengvai de-aktyvuojamos wind-proof rubu pagalba.
Re: odiniai rūbeliai
Posted: 26 Oct 2010, 12:04
by rprznt
oO tema aktuali ir man, per ziema reikia uztaupyt odine apranga. kaip tik uzmacaiu kad fc-moto aprangom seila daro... Bte lygatis ten visada kazkam seilas...
p.s. kaip tik uzmatyta Alpinestars Octane 2PC uz 420...
Re: odiniai rūbeliai
Posted: 26 Oct 2010, 12:17
by Yvl
fc-moto seilai daznai sutampa su louis seilais. o louis kainos bun geresnes
