Page 1 of 5

odiniai rūbeliai

Posted: 25 Oct 2010, 15:02
by M`BaubZ
jei vilniaus energija (vagys) neatims paskutinės kapeikos, skaitau, kad ant kitų metų gal reikėtų susiveikti kokiątai padoresnę aprangą. ta proga norėčiau:

a. paklausti: su skylutėm ar be? labiau linkstu į perforuotą, bet gal iš praktikos kas nors kitaip pasakys?

b. dėl ebay.co.uk (čia mindaugas prieš krizę po 2 aprangas/sav. imdavo). kiek primesti ant parsiuntimo į LT? ir kokie pigiausi kanalai, kai pardavėjas pats nesiunčia?

ačiū

Re: odiniai rūbeliai

Posted: 25 Oct 2010, 15:06
by Shadow
O neapsimoka labiau pasisiuti?

Re: odiniai rūbeliai

Posted: 25 Oct 2010, 15:07
by sai
kaip trumpai vazineji? jei nuo kovo iki lapkricio, tai imk ne perforuota. jei tik birzeli-rugpjuti perforuota.

Re: odiniai rūbeliai

Posted: 25 Oct 2010, 15:19
by jara
per uzdaryma su perforuota buvo normaliai, bet siom dienom manau, kad butu buve zhoppen :)
is kitos puses vasara be skyluciu, uoj, kaip karsta, nors siaip turi juk tekstille tam kartui :)
as jamiau is jebejaus. dabar iki naujako geru dylu turetu but :)

Re: odiniai rūbeliai

Posted: 25 Oct 2010, 15:27
by prodriver
Pasiieskok kenguros odos aprangos, plona lengva nekarsta taip su ja, vesiu oru be apatiniu rubu zopec.

Re: odiniai rūbeliai

Posted: 25 Oct 2010, 15:28
by mindaugasa vol.2
tik perforuota! jei reikes, po apacia uzsidesi plona windbreikeri. o jei bus karsta, skyluciu negreziosi gi.
nebent mazakraujyste ir nuolatos salta. tada reikia imti oda su kailiu viduje.
siusti per kauno knygnesius. tobula sistema.

Re: odiniai rūbeliai

Posted: 25 Oct 2010, 15:31
by M`BaubZ
kas yra kauno knygnešiai ir kaip tobula sistema veikia?

Re: odiniai rūbeliai

Posted: 25 Oct 2010, 15:35
by mindaugasa vol.2
cia tie, kur vezioja vogtus daigtus is uk i kauna.
turi angluose savo garazelius, i kuriuos netgi galima nukreipti siusti nupirkta kosucha.
parveza ir pasiimi, sumokedamas uz kilogramus nebrangiai. zr. interneta, kur skelbiasi nuolat. jie visi gyvena kaune.

Re: odiniai rūbeliai

Posted: 25 Oct 2010, 16:01
by M`BaubZ
a. galvojau konkretus kontakstas koks yra... nes kažkaip iš kauno tai man jie visi nepatikimi tokie.

Re: odiniai rūbeliai

Posted: 25 Oct 2010, 16:04
by mindaugasa vol.2
yra ir kontaktas. bet tu pirma nupirk kombeza.

Re: odiniai rūbeliai

Posted: 25 Oct 2010, 16:13
by wundis
1 ar 2 daliu apranga?
kai rinkausi savo buvo sitokios salygos:
saugu, patogu, su zaibais ant nugaros, 2 daliu. ne perforuota. nes: sezonas ilgas, nevaziavimo laikas minimalus. na dar itakojo kad ukanotose salose ukanota bet pliusas, tai su perforuota sakyk ka nori bet kai lyja ir salta - salta. vaziavau ir per dideli karsti, tex patchai ant pazastu sumazina temperatura, su maikute po apacia - negeda vaziuoti, visai patogu.

aisku, vynioti i vata galima ilgai, jei turi daugiau pinigu pirk dvi aprangas - vieta saulei kita lietui, bet jei 1 - vel imciau ne perf. (bet su perf arba tekstilinem pazastimis/alkuneniu vidumi), nes vasara pas mus nera tokia ilga, dazniausiai apie +20, karstu dienu ne kiekvienais metais buna, o lietutis nera malonu salta nakti.

zodziu, emiau sita:
Image

EDIT: baltu patchu antra karta neimciau, nes bl*d. geriau juodus. aciu.

Re: odiniai rūbeliai

Posted: 25 Oct 2010, 16:23
by mindaugasa vol.2
ooo!! prancuzpalaikiai? furyganas
wundziui +1

Re: odiniai rūbeliai

Posted: 25 Oct 2010, 16:47
by Wobbler
Skylutes labai maloniai kutena vaziuojant kada karsta, o kada ne karsta - lengvai de-aktyvuojamos wind-proof rubu pagalba.

Re: odiniai rūbeliai

Posted: 26 Oct 2010, 12:04
by rprznt
oO tema aktuali ir man, per ziema reikia uztaupyt odine apranga. kaip tik uzmacaiu kad fc-moto aprangom seila daro... Bte lygatis ten visada kazkam seilas...

p.s. kaip tik uzmatyta Alpinestars Octane 2PC uz 420...

Re: odiniai rūbeliai

Posted: 26 Oct 2010, 12:17
by Yvl
fc-moto seilai daznai sutampa su louis seilais. o louis kainos bun geresnes :)