Page 1 of 3
Padangos
Posted: 05 Nov 2010, 19:09
by speedmonkey
Parsiduod artejant ziemos sezonui Geras daiktas
http://www.autogidas.lt/skelbimai/suzuk ... 85825.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: Padangos
Posted: 05 Nov 2010, 19:22
by sai
gal ir nieko. nekabina sonu? 180 plocio? kaina? i vilniu vaziuoji? jei tureciau suzuki, uz pigiau paimciau
Re: Padangos
Posted: 05 Nov 2010, 19:31
by storms
1 k lt skaitau brangoka
Re: Padangos
Posted: 05 Nov 2010, 19:47
by speedmonkey
Tinka visiem,sonai kabina puikiai,pameginkit pasigamint pasiskaiciuosit nu gal pasideretume
Re: Padangos
Posted: 06 Nov 2010, 10:05
by ezhiukas
pasigamint kainuos tikrai pigiau. Tik biski uzsipisi varztus sukinet

Re: Padangos
Posted: 06 Nov 2010, 10:19
by tomasn
o tai ka cia pasigamint. varztu uz 100 lt, devetos padangos ir du vakarai darbo? ir uz visa tai 900 lt? pffff!
suprantu ir pastmases ziemai uz ta pacia kaina pridetu

Re: Padangos
Posted: 06 Nov 2010, 18:17
by speedmonkey
Ale gi kieti visi kokie tai,pasigaminkit- varysma ant gonkiu

Re: Padangos
Posted: 06 Nov 2010, 18:20
by storms
tai kad visi turi jau
Re: Padangos
Posted: 06 Nov 2010, 18:44
by tomasn
speedmonkey wrote:Ale gi kieti visi kokie tai,pasigaminkit- varysma ant gonkiu

nieko nenustebinai, praeita ziema varem

Re: Padangos
Posted: 06 Nov 2010, 21:43
by speedmonkey
Name your price,kad jau varet.Kiek gi jau tos padunges uzkastavo,gal as is jusu papirkciau,paciam pi..is nereiktu.Beje kalba apie britvas ONLY
Re: Padangos
Posted: 06 Nov 2010, 21:51
by tomasn
o skirtumas? darbo maziau? devetu padangu i srota toliau vaziuot?
aisku bile kuriuo atveju sutinku, kaina yr pardavejo reikalas. peace!
Re: Padangos
Posted: 06 Nov 2010, 23:53
by zil130
Turiu dvi padangas su keturiais varžtais, projektas kryžkelėje...
Re: Padangos
Posted: 07 Nov 2010, 11:56
by mindaugasa vol.2
zil130 wrote:Turiu dvi padangas su keturiais varžtais, projektas kryžkelėje...
buvo mineta, kad 3varztu ziema matalinti pakanka, tai projektas jau net per toli nuejes?
Re: Padangos
Posted: 22 Nov 2010, 13:09
by Username
Klausimas apie padangas pardavejams: jeigu yra 180/55 ZR17, ar galima uzdeti kokia nors zemesnio profilio? Buna kokiu nors 180/50 ar 180/45 gal net??
Re: Padangos
Posted: 22 Nov 2010, 13:23
by mindaugasa vol.2
zinoma galima, uzdejima gi apsprendzia plotis
tik:a. deti nemalonu/sunkiau, b. jokingai bus