Page 1 of 3

Padangos

Posted: 05 Nov 2010, 19:09
by speedmonkey
Parsiduod artejant ziemos sezonui Geras daiktas http://www.autogidas.lt/skelbimai/suzuk ... 85825.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Padangos

Posted: 05 Nov 2010, 19:22
by sai
gal ir nieko. nekabina sonu? 180 plocio? kaina? i vilniu vaziuoji? jei tureciau suzuki, uz pigiau paimciau

Re: Padangos

Posted: 05 Nov 2010, 19:31
by storms
1 k lt skaitau brangoka

Re: Padangos

Posted: 05 Nov 2010, 19:47
by speedmonkey
Tinka visiem,sonai kabina puikiai,pameginkit pasigamint pasiskaiciuosit nu gal pasideretume

Re: Padangos

Posted: 06 Nov 2010, 10:05
by ezhiukas
pasigamint kainuos tikrai pigiau. Tik biski uzsipisi varztus sukinet :)

Re: Padangos

Posted: 06 Nov 2010, 10:19
by tomasn
o tai ka cia pasigamint. varztu uz 100 lt, devetos padangos ir du vakarai darbo? ir uz visa tai 900 lt? pffff! :lopinys:
suprantu ir pastmases ziemai uz ta pacia kaina pridetu :blackeye:

Re: Padangos

Posted: 06 Nov 2010, 18:17
by speedmonkey
Ale gi kieti visi kokie tai,pasigaminkit- varysma ant gonkiu :scooter:

Re: Padangos

Posted: 06 Nov 2010, 18:20
by storms
tai kad visi turi jau

Re: Padangos

Posted: 06 Nov 2010, 18:44
by tomasn
speedmonkey wrote:Ale gi kieti visi kokie tai,pasigaminkit- varysma ant gonkiu :scooter:
nieko nenustebinai, praeita ziema varem :lopinys:

Re: Padangos

Posted: 06 Nov 2010, 21:43
by speedmonkey
Name your price,kad jau varet.Kiek gi jau tos padunges uzkastavo,gal as is jusu papirkciau,paciam pi..is nereiktu.Beje kalba apie britvas ONLY

Re: Padangos

Posted: 06 Nov 2010, 21:51
by tomasn
o skirtumas? darbo maziau? devetu padangu i srota toliau vaziuot?
aisku bile kuriuo atveju sutinku, kaina yr pardavejo reikalas. peace!

Re: Padangos

Posted: 06 Nov 2010, 23:53
by zil130
Turiu dvi padangas su keturiais varžtais, projektas kryžkelėje...

Re: Padangos

Posted: 07 Nov 2010, 11:56
by mindaugasa vol.2
zil130 wrote:Turiu dvi padangas su keturiais varžtais, projektas kryžkelėje...
buvo mineta, kad 3varztu ziema matalinti pakanka, tai projektas jau net per toli nuejes?

Re: Padangos

Posted: 22 Nov 2010, 13:09
by Username
Klausimas apie padangas pardavejams: jeigu yra 180/55 ZR17, ar galima uzdeti kokia nors zemesnio profilio? Buna kokiu nors 180/50 ar 180/45 gal net??

Re: Padangos

Posted: 22 Nov 2010, 13:23
by mindaugasa vol.2
zinoma galima, uzdejima gi apsprendzia plotis
tik:a. deti nemalonu/sunkiau, b. jokingai bus