Page 1 of 9

Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010

Posted: 09 Nov 2010, 20:26
by mindaugasa vol.2
Labavakara rokeriam,

tai jau metai pabaigon
sezonas tesiasi (siandien net useranameas galejo smaugt. smaugei, usaranameai?)

laikas rasyti Seneliui Salciui motyvacini laiska, kad vel neatnestu pliusinio meskucio is maximos
laiskus-pageidavimus rasyti cia: ...
...
kas neparasys, tegu po to nekaltina kubiliaus, bus per velu :kasakei:
ir prasome nerasyti nesamoniu, tipo "nenoriu brytvos, dokit krosavyka"
:fc:

Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010

Posted: 09 Nov 2010, 21:28
by Username
Smaugiau! :zx10r: :helmet: :scooter: :smaugia:

2011 noreciau daugiau gero asfalto ir maziau duobiu ir gero oro ir vat. Dar butu gerai kad butu maziau krosaenduru ir daugiau normaliu motu :evil:

Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010

Posted: 09 Nov 2010, 21:38
by tckd
kokie ten du laxeliai virsuj :occasion2: krasavykai letuvos atejtis. gardu gretos auga ne dienom o valandom. tai ta proga prasyciau an kaledu senio salcio puse kiaulio t.y. dupiam mx'iuka :fc:

Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010

Posted: 09 Nov 2010, 21:47
by El Traxo
Atai naujoji tema nekoreliuoja su kažkokia, jau esančia, "norų" tema? Nebent šita tema mūsų mažiesiems? :binky:

Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010

Posted: 09 Nov 2010, 21:52
by sai
cia realius reik rasyt. noriu es stukes erer! i gatve, zinoma.

Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010

Posted: 09 Nov 2010, 21:53
by tckd
El Traxo wrote:Atai naujoji tema nekoreliuoja su kažkokia, jau esančia, "norų" tema? Nebent šita tema mūsų mažiesiems? :binky:
sakai senelio nera? blia tai tada gero oro nebus kitamet ir kolcevykam ragas :nutkick:

Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010

Posted: 09 Nov 2010, 21:57
by sai
tckd, atimsiu bata!

Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010

Posted: 09 Nov 2010, 22:06
by jara
skaitau, kad noriu, kad tuckus ant bzhytvos persestu :)
o tai daug snek! :)

Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010

Posted: 09 Nov 2010, 22:14
by wundis
labas seneli salti,

kadangi visus metus buvau negeras, nesilaikiau KET, variau an ratelio, ardziau misko paklota ir rodziau mentam faka, nenusipelniau nieko daugiau nei pikto ghardo tiesiai is ktm/husaberg gamyklos. nesupyksiu jei po eglute paliksi ir kokia stora honda karve, kad patapciau bimotoalus (naujadaras, c wundis).

aciu seneli.

Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010

Posted: 09 Nov 2010, 22:51
by zil130
Su tais norais tai...
Pamenu kai pernai su tckd pasilinkėjom sezono be traumų, tai ir važiavau šiemet tik kartą per mėnesį, nu bet be traumų :lopinys:

Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010

Posted: 09 Nov 2010, 22:59
by mindaugasa vol.2
seneli š., busiu geras, padovanok brytva.


traxai: anie "norai" tai ant juoko. o situos atspausdinsiu ir siusiu i laplandija.

Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010

Posted: 10 Nov 2010, 09:40
by storms
tada noriu kad kiekvienas tulas rokeris atvirai pasakytu sau ir kitiems: nu nivalyt unitazai. net ir dynos

Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010

Posted: 10 Nov 2010, 09:44
by Arvis
as tai noriu, kad britvininkai pagaliau atsakytu sau i klausima kodel jie nori kiekvienam tulam rokeriui irodyt, kad unitazas nevertas egzistavimo ?

Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010

Posted: 10 Nov 2010, 10:08
by El Traxo
storms wrote:tada noriu kad kiekvienas tulas rokeris atvirai pasakytu sau ir kitiems: nu nivalyt unitazai. net ir dynos
Paklausiu kitaip - a ką turi britvos, apart valinimo?
Dvasingumo kaip pas kavamalę.
Fun faktorius - čia kiekvienas savo randa belekur.
Siela - tik pas harlius!* :blackeye:

* nu dar pas kai kurias endurkes būna

Re: Nebuk Durnas, Parasyk Seneliui Salciui 2010

Posted: 10 Nov 2010, 10:10
by storms
kaledu senelio noreciau paprasyti platesnio nebiblijinio isaiskinimo apie siela