Page 1 of 2
vairavimo technika
Posted: 30 Jun 2006, 16:58
by mindaugasa
na tai atgaivinu sena, kaip vilnius-kaunas tema: kuno padetys vaziuojant.
paziurejas afygena dvd, kur kolega irase apie road racinga, ishradau, kad road reisingo reiseriai tiek neishsisverineja, kaip kokiame motogp.
kuno padetys daug kompaktiskesnes, sakyciau lakoniskas darbas. jokio ten plevesavimo atskirai nuo moto.
skaitau matalinant bendro naudojimo keliais (t.y. turiu omeny keliu danga pachabna. jokio motogp trasu steriliumo) turi but pasiruoses haisaidam, lausaidam ir dar velniai zino kokiom kliutim.
uztai.
?
dar idedu emotikona:
:brave:

Posted: 30 Jun 2006, 17:10
by gonzas
skaitau tamsta teisus.
einu dirbt shkias iki ryto.
viso gero
[-o<
Re: vairavimo technika
Posted: 30 Jun 2006, 18:29
by Username
mindaugasa wrote:na tai atgaivinu sena, kaip vilnius-kaunas tema: kuno padetys vaziuojant.
paziurejas afygena dvd, kur kolega irase apie road racinga, ishradau, kad road reisingo reiseriai tiek neishsisverineja, kaip kokiame motogp.
kuno padetys daug kompaktiskesnes, sakyciau lakoniskas darbas. jokio ten plevesavimo atskirai nuo moto.
skaitau matalinant bendro naudojimo keliais (t.y. turiu omeny keliu danga pachabna. jokio motogp trasu steriliumo) turi but pasiruoses haisaidam, lausaidam ir dar velniai zino kokiom kliutim.
uztai.
?
dar idedu emotikona:
:brave:

Road Racinge ziedai labai dideli, ne kokie ten vargani 2-3km ir atitinkamai jie ten kiekvieno milimetro neishspaudzia is trasos imho, t.y. nevaro taip greit kaip motogp/wsb etc....o ir hebra ten tokia kad sitas lenktyniavimas jiems daugiau kaip hobby su didele rizika....cia vienas momentas.
Kitas - ka jau mindaugas paminejo, tiek motai tiek trasos ten bendro naudojimo tai einant ant ribos gali buti hrenova...
Trecias momentas, paziurejus kacergos foto, kolegai pasiulyciau labiau kelius ir kuno padeti nuo moto pasukti negu i moto puse, nereiktu taip prisiglausti shonu pasikreipiant i mota.....cia toks pastebejimas ziurint is sono.
Posted: 01 Jul 2006, 09:34
by mindaugasa
cia tureciau kazka parasyti, bet butu kvaila dirbti sheshtadieni, tai imetu emotikona:

:pottytrain3:

:pottytrain5:
Posted: 01 Jul 2006, 09:49
by Username
mindaugasa wrote:cia tureciau kazka parasyti, bet butu kvaila dirbti sheshtadieni, tai imetu emotikona:

:pottytrain3:

:pottytrain5:
del waidulio kreivo poziurio i uzbaigtus darbus, vakar sedejau ir tryniau is eiles kruva emotikonu kurie kartojosi po 3 kartus... dar nebaigiau...

Posted: 01 Jul 2006, 09:57
by w919
atsiprasau kad neturiu laiko tris valandas ziureti i kakucius ir sprest kuris butu ponuliams juokingesnis.
Posted: 01 Jul 2006, 10:00
by mindaugasa
w919 wrote:atsiprasau kad neturiu laiko tris valandas ziureti i kakucius ir sprest kuris butu ponuliams juokingesnis.
ot tai duodi: kai tik kakutis, tai ir juokinga, nu!
o kodel nera lytinio shvietimo tematika emotikonu? gana daznai tektu naudoti!
Posted: 01 Jul 2006, 18:04
by Username
w919 wrote:atsiprasau kad neturiu laiko tris valandas ziureti i kakucius ir sprest kuris butu ponuliams juokingesnis.
jo, ta laika (tik padauginus is tryju) turi poto atlikti kazkas kitkas.
As buciau tas pirmasias tris valandas pasiemes ant saves, bet waijdulis ir cia sako: ne , neduosiu. Nu blia.
Jeigu as turiu 20-30 gifu, kaip man juos padaryti i viena pak'a kad poto wdl galetu juos uploadinti??

Re: vairavimo technika
Posted: 04 Jul 2006, 13:15
by w919
mindaugasa wrote:na tai atgaivinu sena, kaip vilnius-kaunas tema: kuno padetys vaziuojant.
paziurejas afygena dvd, kur kolega irase apie road racinga, ishradau, kad road reisingo reiseriai tiek neishsisverineja, kaip kokiame motogp.
kuno padetys daug kompaktiskesnes, sakyciau lakoniskas darbas. jokio ten plevesavimo atskirai nuo moto.
skaitau matalinant bendro naudojimo keliais (t.y. turiu omeny keliu danga pachabna. jokio motogp trasu steriliumo) turi but pasiruoses haisaidam, lausaidam ir dar velniai zino kokiom kliutim.
uztai.
?
dar idedu emotikona:
:brave:

as tai nezinau bet motomanuose raso kad yra kazkoks giedrius kuris gerai zino apie kuno padetis. cituoju:
[17:51] Tomas: o beda didziausia tame
[17:51] Tomas: kad apskritai nespeji nxj padaryt
[17:51] Tomas: nes posukis ant posukio
[17:51] Tomas: ir tu pastoviai judesy
[17:51] Tomas: is vieno sono, ant kito sono
[17:51] okx: praktiskai su 1 koja gali issilaikyti !!! (turiu omeni stabdyma max kuris reikalingas aukstadvaryje)
[17:51] okx: o del tu judesiu
[17:52] okx: ar atkreipiai demesi kaip ant moto vaziuoja giedrius (cbr 1000rr)
[17:52] okx: bent kiek as pastebejau, jis per daug ant moto nejuda
[17:52] okx: nzn kodel
[17:52] Tomas: cia tik tau atrodo, kad nejuda
[17:52] Tomas: lygiai taip pat
[17:52] okx: bet rezultatas visiem aiskus
[17:52] Tomas: kai ziuri fotkes
[17:52] okx: tas pats kai ir jis su ornu i kacerga numyne
[17:52] Tomas: ir matai, kaip viskas "easy" darosi
[17:52] Tomas: ir kaip lengva slaidind ant posukio
[17:52] okx: pirma kart gyvenime kacergoj bicas
[17:53] Tomas: deja ne viskas taip paprasta kaip atrodo
[17:53] okx: ir ka? ornas nuo jo nichuja nepabego
Posted: 04 Jul 2006, 13:20
by Qu'est ce que c'est
hehe. nutai kur tau judes. toks kabanas kai uzhseda gintaro pripampes...
Posted: 04 Jul 2006, 13:23
by w919
o tu ji pazisti? galetum suvest?
Posted: 04 Jul 2006, 13:27
by Qu'est ce que c'est
kabanioka? biski pazystu. ish matymo. zhinau kur jo fifa gyvena. galesiu jus suvesti.
Posted: 04 Jul 2006, 13:37
by storms
ir mane suveskit!
o jis grazus?
katd protingas tai supratau, bet ar grazus?
Posted: 04 Jul 2006, 15:43
by Renaz
Posted: 04 Jul 2006, 15:57
by Jordis
net pats kacergos dievas ornas nesugebejo nutolti nuo minetojo herojaus
