Page 1 of 2
sakiu plunksnos tiesinimas
Posted: 13 Apr 2011, 09:07
by tomasn
aptikau, kad vienos sakes plunksna linkusi kokius 1-2mm. linkusi per apatinio tiltelio uzspaudima. ar verta tiesinti ir kur tai kokybiskai padarytu?
dar vienas momentas, gali buti, kad nedaug lenktas vairo stem'as arba apatinis tiltelis. kur patikrinti bei istiesinti?
P.S. zinau zinau, kad afrikyte perpista ir nivalit bei hondu galvos nelaiko (tfu tfu tfu perkairy)

Re: sakiu plunksnos tiesinimas
Posted: 13 Apr 2011, 09:09
by ezhiukas
pas tekintoja robke i lazdynus. Vezk iskart abi sakes su tiltais. Viska suziures ir istiesins
Re: sakiu plunksnos tiesinimas
Posted: 13 Apr 2011, 09:12
by tomasn
kas cia per robke? kakie kontaktai? vezt tik plunksnas su tilteliais ar sakes, tiltelius bei rato asi?
Re: sakiu plunksnos tiesinimas
Posted: 13 Apr 2011, 09:20
by ezhiukas
o dar yra kas nezino robkes?

867205607, robertas, tekintojas. Ieskoti garazuose salia lazdynu pesciuju tilto
Re: sakiu plunksnos tiesinimas
Posted: 13 Apr 2011, 09:25
by El Traxo
tomasn wrote:kas cia per robke? kakie kontaktai?
Robkė pas mane kieme darbuojasi. Jei nerasi - gali mane aplanktyti

Re: sakiu plunksnos tiesinimas
Posted: 13 Apr 2011, 09:30
by tomasn
susitariau su amortizatoriu guru robertu. traxai uzsuksiu ant vakarienes

Re: sakiu plunksnos tiesinimas
Posted: 13 Apr 2011, 09:43
by El Traxo
tomasn wrote:susitariau su amortizatoriu guru robertu. traxai uzsuksiu ant vakarienes

ok. Vakarienei spjaudysim jaučio akį. NEVĖLUOK!!!
Re: sakiu plunksnos tiesinimas
Posted: 13 Apr 2011, 09:45
by zil130
O ar aš tik vienas apie Afriką kažkokią pirmą kartą išgirdau
Re: sakiu plunksnos tiesinimas
Posted: 13 Apr 2011, 09:46
by ezhiukas
tu tik vienas. Gandu skyrelyje jau visa menesi gandai sklando
Re: sakiu plunksnos tiesinimas
Posted: 13 Apr 2011, 13:41
by tckd
zil130 wrote:O ar aš tik vienas apie Afriką kažkokią pirmą kartą išgirdau
special for zilas inmetam karsta reportaza
ps. matot kai perpista i posuki negula, vazios tiesiai?!
Re: sakiu plunksnos tiesinimas
Posted: 13 Apr 2011, 13:57
by Arvis
o kas per spalvos ant nugaros ?
Re: sakiu plunksnos tiesinimas
Posted: 13 Apr 2011, 14:07
by tomasn
bbz, parasyta airflow. nzn, kas cia per MC
Re: sakiu plunksnos tiesinimas
Posted: 13 Apr 2011, 14:08
by El Traxo
tomasn wrote:bbz, parasyta airflow. nzn, kas cia per MC
dar neužimta. Gali steigt
edit: įnešu naujos temos į temą

Re: sakiu plunksnos tiesinimas
Posted: 13 Apr 2011, 14:19
by Arvis
skaitmeninem technologijom pavyko isdidint
Re: sakiu plunksnos tiesinimas
Posted: 13 Apr 2011, 14:31
by tomasn
apatinis uzrasas - Poland?
